Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011 denboraldia
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Zaragozako Nazioarteko IV. Maratoia
Zaragoza
Nazioartekoa I
web
7
Lodosako II. Herri Lasterketa
Lodosa
Herrikoia
web
7
XI. Gasteiz Hiria Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
7
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
7
Atapuercako VII. Nazioarteko Krossa
Atapuerca
IAAF
web
7
New York City Marathon
New York
Nazioartekoa I
web
14
46 Behobia-Donostia
Behobia
Nazionala
web
20
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
21
Sakanako X. Herri Krossa - Burundesa Sari Nagusia
Ziordia
Autonomikoa
web
21
Vuelta al Plantio IV. Herri Krossa
San Adrian
Herrikoia
web
21
Soriako XVII. Nazioarteko Krossa
Soria
European Athletics
web
21
Irun Hiriko 42. Krossa
Irun
Autonomikoa
web
21
AMIMET XXII. Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
27
Azkoitiko VI. Herri Lasterketa
Azkoitia
Herrikoia
web
27
San Saturnino XIX. Herri Krosa
Artaxona
Herrikoia
28
Laudioko Harana XXVII. Nazioarteko Krosa
Laudio
European Athletics
web
28
33 Donostiako Nazioarteko Maratoia
Donostia
Nazioartekoa I
web
28
Santurtzitik Bilbora XXII. Lasterketa
Santurtzi
Nazioartekoa I
web
28
Esteribarko Araneko VI. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
Abendua 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Basauri
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
XXIII Torremolinoseko krosa
Torremolinos
Autonomikoa
web
5
Ander Deunaren LVIII. Krosa
Usansolo
Autonomikoa
web
8
XXXII. Tafallako Peñetako Herri Lasterketa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
XXX Carrera pedestre Memorial Barricarte 2010
Altsasu
Herrikoia
web
11
. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
XIX. Txantreako Herri Krossa
Txantrea
Herrikoia
web
12
Europako Kross Txapelketa
Albufeira
European Athletics
web
12
Hiru-Herri XIX. Krossa - Nafarroako Erreinu Saria
Burlata
Nazionala
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Bilbo
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Fed. PE 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Mendaviako Eguberriko XII. Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
18
Reunión Majadahonda Velocidad y Vallas
-
Majadahonda
Autonomikoa
web
19
-SUSPENDITUTA- San Adrianeko VII. Eguberriko Lasterketa
San Adrian
Autonomikoa
web
19
Gasteizko XXXIII. Maratoi Erdia
Gasteiz
Nazionala
web
19
Bolumburu 61. Memoriala
Eibar
Autonomikoa
web
26
Euskadiko Kross Motza ta Beteranoentzako Txapelketa
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
30. Hondartzako Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Donostia
Autonomikoa
web
31
Altsasuko XXXII. San Silbestrea. Marioren Oroimenez
Altsasu
Herrikoia
web
31
XXVI. San Silbestre Donostiarra
Donostia
Herrikoia
web
31
Gasteizko XXVIII. San Silbestre Lasterketa
Gasteiz
Nazionala
web
31
Burlatako II. San Silbestre Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
31
Lerineko XXVI. San Silbestre
Lerin
Herrikoia
web
31
XI San Silvestre de Egüés Herri Lasterketa
Olatz
Herrikoia
web
31
XXVIII. Iruñeko San Silbestre Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
31
Erriberriko XI. San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Doneztebeko V. San Silbestre Lasterketa
Doneztebe
Herrikoia
web
Urtarrila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
V Cartamako Eguberriko Lasterketa
Cartama
Herrikoia
web
6
Uliako Gimnastica LXXXI. Nazioarteko Krossa
Donostia
Nazioartekoa I
web
6
Aragoiko Fed. PE 2. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7/8
Euskadiko Pista Estalian Proba Konbinetuen Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Basauri
Autonomikoa
web
8
Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
8
Aragoiko Fed. PE 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8/9
Aragoiko Proba Konbinatuetako Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Zornotzako LVII Naziarteko Krossa
Zornoza
Nazioartekoa I
9
Aragoiko Fed. PE 4. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
XXIII. Erregeen Krosa
Larraga
Herrikoia
web
9
Altsasuko Krossa. Beteranoen Krosseko Nafarroako Txapelketa
Altsasu
Autonomikoa
web
14/15
Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
15
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Araoiko Promesa Txapelketa + PE 5. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Euskadiko Kross Txapelketa
Araia
Autonomikoa
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
Kros Motzeko Nafarroako Txapelketa
Tutera
Autonomikoa
web
16
Jaurtiketako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
16
Kirol Jokuak. Krosseko 2. Jardunaldia
Tutera
Autonomikoa
web
22
Erreginaren Kluben Kopa
-
Valencia
Nazionala
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak -D-
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
22
Aragoiko Fed. PE 6. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
22
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
LXVII. Muguerza Kross Memoriala
Elgoibar
Nazioartekoa I
web
23
Jesus Luis Alos XXXIV. Kross Memoriala
Huesca
Nazionala
web
23
Araitz-Betelu VI. Herri Lasterketa
Betelu
Autonomikoa
web
29
Zaragoza Hiriko Bilera
-
Zaragoza
Nazionala
web
29
Pista Estalian Euskadiko Kluben Arteko Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Errioxar Pista Estaliko Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
NKJ. Krosseko 3. Jard. Taldekako Finala
Kaskante
Autonomikoa
web
30
Donostiako LVI. Nazioarteko Krossa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
30
Azkoiendik Faltzesera Hamar Miliak
Azkoien
Herrikoia
web
30
Kros Luzeko Nafarroako Txapelketa
Lizarra
Autonomikoa
web
30
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Idiazabalgo XXXI. Herro Krossa
Idiazabal
Herrikoia
30
Jaurtiketako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
Otsaila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
5
Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
NKJ. Pistan Fondoko Jardunaldi Berezia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
San Blas VI. Krossa. P.A. Galilea Memoriala
Lodosa
Herrikoia
web
5/6
Espainiako Promesa Txapelketa (PE)
-
Sevilla
Nazionala
web
5/6
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
6
Espainiako Taldekako Kross Txapelketa (Bet)
Gasteiz
Nazionala
web
11
Pista Estalian RFEA ko Kontrola
-
Sevilla
Nazionala
web
12
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Proba Konbinatuko Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Pista Estaliko I. Nafarroa ta Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
NKJ Infantilentzako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
NKJ Kadete-Jubenil 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12/13
Euskadiko Pista Estaliko Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
Espainiako Taldekako Kross Txapelketa
Punta Umbria
Nazionala
web
13
Espainiako Maratoi Txapelketa
Sevilla
Nazionala
web
19
Pista Estalian Kadete Taldekako Kopa
Zaragoza
Nazionala
web
19
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
NKJ. Krosseko 4. Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
19/20
Pista Estaliko Espainiako Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
20
Tutera Hiriko II. Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
20
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
Aragoiko Fed. PE 8. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
20
San Hilario XXVII. Herri Krossa
Donostia
Herrikoia
web
20/21
Jaurtiketa Luzeko Gipuzkoako Txapelketa
-
Tolosa
Autonomikoa
web
26
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Aragoiko Fed. PE 9. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
26
V. Sagarlasterra 2011
Hernani
Herrikoia
web
26
Euskadiko Jaurtiketa Luzeen Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
26
NKJ Kadete-Jubenil 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
26
Promozioko 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
26/27
Espainiako Pista Estaliko Kadete Txapelketa
-
Oviedo
Nazionala
web
27
Espainiako Kross Txapelketa
Haro
Nazionala
web
27
Ormaiztegiko V. Sahara-Krossa
Ormaiztegi
Herrikoia
web
Martxoa 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4/6
Pista Estaliko Europako Txapelketa
Paris
European Athletics
web
5
NKJ. Krosseko banakako Finala
Berriozar
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
GER-FRA-ESP-ITA Jaurtiketak Junior Promesa
-
Hamburgo
Nazioartekoa I
web
5
FCAko V. Neguko Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
5/6
Espainiako Beteranoen Pista Estaliko Txapelketa
-
Antekera
Nazionala
web
5/6
Espainiako Pista Estaliko Junior Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
6
Bidearen V. Maratoi Erdia
Najera
Autonomikoa
web
6
Beasaingo I. Lasterketa Herrikoia
Beasain
Herrikoia
web
6
Espainiako Abiada Txapelketa 2011
Benicassim
Nazionala
web
12
Jaurtiketako Negukp Espainiako Txapelketa
-
Toledo
Nazionala
web
12
Laredo Hiriko IX. 10 Km
Laredo
Nazionala
web
12
Errioxarko Fondo Txapelketa, Martxa eta Jaurtiketak
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
NKJ Infantilentzako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12/13
Espainiako Jubenil Pista Estaliko Txapleketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
13
XIII. Ikasberri Krossa
Azpeitia
Autonomikoa
web
16/20
Europako Pista Estalian Beteranoen Txapelketa
-
Gante
Nazioartekoa I
web
19
'Emakumearen Eguna' III. Hiri Milia
Amurrio
Herrikoia
19
5000 metroko Kontrol Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Errioxako Jardunaldi Eskolarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
NKJ Kadete-Jubenil 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Muthiko Alaiak I. Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
19
Fondoko Euskadiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
19
Promozioko 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
19
Kantabria eta Kastila Leon Fondoko Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
20
Munduko Kross Txapelketa
Punta Umbria
IAAF
web
20
Enoturismoko VI. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
20
Lekunberriko XXIII. Legoa
Lekunberri
Autonomikoa
web
20
Euskal Herriko eta Euskadiko Taldeka Sub-19 Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
25/27
Espainiako Eskolarreko Kross Txapelketa
La Morgal
Nazionala
web
26
Azkoitia-Azpeitia XVIII. Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
26
NKJ Infantilentzako 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
NKJ Kadete-Jubenil 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Sabiñanigoko XXXV. Maratoi Erdia
Sabiñanigo
Nazionala
web
27
Faltzes Hiriko XXIII. Herro Krossa
Faltzes
Autonomikoa
web
27
Lantziegoko VI. Herri Lasterketa
Lantziego
Herrikoia
web
27
10000 metroko Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
Apirila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
10000 metroko Espainiako Txapelketa
-
Pontevedra
Nazionala
web
2
NKJ Kadete-Jubenil 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
Promozioko 3. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
2
400 metro Gizonentzako
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskolarreko 6. Jardunaldia. Programa B
-
Logroño
Autonomikoa
web
3
Iurretako XXXI. Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
3
Calahorra Hiriko III Herri Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
3
Etxauriko XXXI. Krossa
Etxauri
Autonomikoa
web
3
Zuiako VII. Herri Lasterketa
Murgia
Herrikoia
web
3
Bilboko XVII. Maratoi Erdia
Bilbo
Autonomikoa
web
9
Leitzako XXXIII. Krossa
Leitza
Herrikoia
9
NKJ Kadete-Jubenil 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
NKJ Infantilentzako 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Promozioko Torneoa. Taldekako 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Fed. Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Neskeentzako 1500 metroko kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9/10
Konbinatu Probeko Euskadiko Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
10
Carteya Berriko IX Herri Milia
Carteya Berria
Autonomikoa
web
10
Espainiako Maratoi Erdiko Beteranoen Txapelketa
Pollença
Nazionala
web
10
Donejakue Bidea XVIII. Herri Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
10
Bilbao Kirolak Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
10
Kanpezuko VII. Herri Lasterketa
Kanpezu
Herrikoia
web
10
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Durango
Autonomikoa
web
10
Aragoiko Fed. Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
Rotterdam Maratoia 2011
Rotterdam
Nazioartekoa I
web
10
Pistako Eskolarra 8. Jardunalidia
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
FNAF A Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Espainiako Absoluto ta Beterano 10 Km. Txapelketa
Camargo
Nazionala
web
16
2. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
16
1. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
Euskadiko Taldekako Txapelketa Neskeentzakoa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
Elkartasun II. Maratoi Erdia
San Adrian
Herrikoia
web
16
NKJ Kadete-Jubenil 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
NKJ Infantilentzako 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Mejanako XXXI. Bira
Tutera
Autonomikoa
web
16
Eskolarentzat Proba Konbinatuak
-
Logroño
Autonomikoa
web
17
Hiru-Herri XXII. Herri Lasterketa
Uharte
Nazionala
web
17
Madrileko XXXIV. Maratoia
Madril
IAAF
web
17
Berako VII. Mendiko Maratoi Erdia
Bera
Herrikoia
web
17
XIII. Bilboko Hiriko Milia
Bilbo
Herrikoia
web
20
Cartagena Hiriko XXV. Saria
-
Cartagena
Nazionala
web
25
La Ermita del Yugo Igoera XVI. Krosa
Muskaria
Autonomikoa
web
29
Intec Zoiti Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
30
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa - 1. Jardunaldia
-
Ourense
Nazionala
web
30
Maratoi Erdiko XX. Espainiako Txapelketa
Xixon
Nazionala
web
30
Neskeentzako Taldekako Txapelketa. 1. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
30
Junior Taldeka Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
30
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
30
Emak. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
Maiatza 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
1. Mailako Kluben Txapelketa - 1. Jardunaldia
-
Zaragoza
Nazionala
web
1
Sartagudako II. Lasterketa
Sartaguda
Herrikoia
web
1
NKJ Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
El Charco XXV. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
1
Ermitako XXII. Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
4
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
7
Euskadiko Jubenil-Junior Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
7
NKJ Kadete-Jubenil 9. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
7
Promozioko Torneoa. Taldekako 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
7
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7
Kadete Jubenil Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
7/8
Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
8
Iruñeko Hiriko XXX. Maratoi Erdia
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Martin Fiz - Vitoria-Gasteiz IX. Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
8
Zaragoza Hiriko XIV. Maratoi Erdia
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
IV. Cruz de Humilladero Kulturarteko Lasterketa
Malaga
Herrikoia
web
8
Errioxar Kirol Jokuak. A Finala
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
FNAF B Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
XXVIII Trofeo San Isidro 'Memorial Paco Sanchez'
-
Nerja
Autonomikoa
web
13/14
Taldekako Kantabriako Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
13/15
Beteranoen Europako Rutan Txapelketa
Yutz
European Athletics
web
14
Espainiako Milia Bidean Txapelketa
Aranda de Duero
Nazionala
web
14
Valladolid Hiriko XXI. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
14
NKJ Jubenil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Arabako Txapelketa (1. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
14
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.-1.Jard
-
Tolosa
Autonomikoa
web
14
Zerupeko Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
14/15
Espainiako Federazioen eta Beteranoen Konbinatu Frogaren Txapelketa
Arona
Nazionala
web
14/15
Taldekako Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Donostiako XI. Maratoi Erdia
Donostia
Nazionala
web
15
Arabako Biltzar Nagusiak Herri Lasterketa
Respaldiza
Herrikoia
web
15
XXVI Lantzeluze Krossa
Berriozar
Herrikoia
web
15
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.+ PLP-2.Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Atletismo II. Saria
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
XI. Kaskanteko Krosa. Romerora Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
21
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa - 2. Jardunaldia
-
Barcelona
Nazionala
web
21
Beheko Erriberako Herri Lasterketa
Ribabellosa
Herrikoia
web
21
Axular IV. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
21
Promozioko Torneoa. Azken Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
21
Emak. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa 2. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
21/22
Itzuetentzako Atletismoko Espainiako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
III. Elo-Mendi X-treme
Elo
Herrikoia
web
22
NKJ Infantilentzako 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
Arabako Txapelketa (2. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
22
Rioja Vegako mahastiartean Lasterketa
Biana
Autonomikoa
web
25
FNAF C Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Basauri
Autonomikoa
web
27/29
Espainiako Federazioen artean Jubenil Txapelketa
-
Valladolid
Nazionala
web
28
Los Corrales de Buelna XI. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
28
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
28
NKJ Kadete-Infantil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.+ PLP-3.Jard
-
Arrasate
Autonomikoa
web
28
Barañaingo Herri Krosa
Barañain
Herrikoia
28
Beteranoentzako Aragoiko Txap. + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
28
XII. Txingudi Korrika
Hendaia
Herrikoia
web
28/29
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
Errioxako XX. Maratoi Erdia
Logroño
Nazionala
web
29
Berriobeitiko Udala XI. Herri Lasterketa
Berriobeiti
Autonomikoa
web
29
Ezkabako II. Traila
Antsoain
Herrikoia
web
29
Beteranoen Cataluniako VI. Mitina
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Los Paseos XIII. Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
29
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.-4.Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Erriberako XIX. Maratoi Erdia
Kortes
Autonomikoa
web
29
Bilboko XXIX. Maratoia
Bilbo
Herrikoia
web
Ekaina 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Durango
Autonomikoa
web
1
PLP Disko eta Txabalina
-
Tolosa
Autonomikoa
web
2
VI. Atletismo Mitin Iberoamerikarra
-
Huelva
European Athletics
web
4
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Ordizia
Autonomikoa
web
4
Durangoko Uria V. Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
4
XIV. Iturbero Krossa
Ilunberri
Herrikoia
4
NKJ Kadete-Infantil Konbinatuetako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
Juniorrentzako Aragoiko Txap. + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
2011ko Urdazubi Kontrabandisten Lasterketa
Urdazubi
Herrikoia
web
4
Komunitateen arteko Torneoa
-
Soria
Autonomikoa
web
4
Malagako Txapelketa Absolutua
-
Malaga
Autonomikoa
web
4/5
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
5
Armentia Ikastolako VI. Herri Lasterketa
Armentia
Herrikoia
web
5
Ruanda Elkartasun Herri Lasterketa
Mutiloa Beiti
Autonomikoa
web
5
Basauriko Udala Taldekako Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
5
Zaragozako VI. 10 Km
Zaragoza
Nazionala
web
5
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Soton 10 Km
Azagra
Herrikoia
web
5
Torrelavega Hiriko 10 Km. V. Emilio Puente Memoriala
Torrelavega
Autonomikoa
web
5
Iruritako III. Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
5
Mataro Hiriko XVI. Mitina. Catalunya Txap. Open
-
Mataro
Nazionala
web
5
Oloron Sainte Marie\'eko XXII. Erdi Maratoia
Oloron
Nazioartekoa I
web
8
Caja Duero SN-XIV. Salamanca Hiriko Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazionala
web
8
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
8
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
11
Lizoain-Arriagoitiko IX. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
11
Logroño Hiriko VII. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Giz. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa 3. Jard.
-
Hospitalet
Nazionala
web
11
XIII Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
11/12
Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Valladolid
Nazionala
web
12
Emakumearen Iv. Lasterketa (Gasteiz)
Gasteiz
Herrikoia
web
12
Doneztebeko XXXIII. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
12
Uraren Herri Krossa. Mendillorrirako 5. Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Kodesko Mendilerroko II. Lasterketa
Kodes
Herrikoia
web
12
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
12
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
12
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Ayamonte
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
15
Kantabriako Fed. II. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Arrasate
Autonomikoa
web
18
Espainiako 10000 metroko JUnior-Promesa Txapelketa
-
Xixon
Nazionala
web
18
Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Bilboko XI. Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
18
Aitzkozar VII. Herri Krossa
Iturmendi
Herrikoia
web
18
Aragoiko Txapelketa Absolutua + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Palentziako Udala VI. Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
18
Silvia Mazon XXVII. Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
18
Altzateko Bestatako I. Nesken Krosa
Bera
Herrikoia
web
18
Mailuko Madrileko Txapelketa
-
Madril
Autonomikoa
web
18/19
espainiako Jubenil Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
18/19
Europako Herrialdeka Txapelketa
-
Estokolmo
European Athletics
web
19
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
19
VI. Araia Krosa
Araia
Herrikoia
web
19
II. Zabaloetxe-Loiuko Bi Miliak
Zabaloetxe
Nazionala
web
19
Burgoseko XVI. Erdi Maratoia
Burgos
Autonomikoa
web
19
Lakuntza-Aralar VIII. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
19
Aldapa Elkartearen IV. Krossa
Iruña
Herrikoia
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
24
Anaitasunaren Gaueko Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
24/26
Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
25
2. Mailako Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
25
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
Oñatiko IX. Lasterketa
Oñati
Nazionala
web
25
Virgen del Amparoren XXIV. Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
25/26
Espainiako Kadete Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Camille-Extreme
Izaba
Autonomikoa
web
26
Carrera Popular Donantes de Médula
Iruñea
Herrikoia
web
28
Fernando Ubeda II. Memoriala
-
Castellon
Nazionala
web
29
Caceresko Diputazioko XXIV. Atletismo Bilera
-
Caceres
Nazionala
web
29
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
29
Erreleboko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
Uztaila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Arabako Diputazioko Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
2
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
2
Leonko II. Jaurtiketako Jaialdia
-
Leon
Nazionala
web
2/3
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Andujar
Nazionala
web
3
Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
6
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia
-
Santander
Autonomikoa
web
6
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
6/10
Munduko Jubenil Txapelketa
-
Lille
IAAF
web
6/17
Munduko Beteranoen Txapelketa
-
Sacramento
Nazioartekoa I
web
9
2011 ko Madrilgo Mitina
-
Madrid
IAAF
web
9
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
9
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
9/10
Espainiako Junior Txapelketa
-
Xativa
Nazionala
web
13
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
14/17
Europako 8. Promesa Txapelketa
-
Ostrava
European Athletics
web
16
Vigo Hiriko XXXII. Sari Nagusia
-
Vigo
Nazionala
web
16/17
Euskadiko Txapelketa Absolutoa
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Avila Hiriko XIV. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
21
La Saoucanelle
Gruissan
Autonomikoa
web
21/24
Europako Junior Txapelketa
Tallin
European Athletics
web
22
Bartzelona Hiriko Nazioarteko Bilera
-
Barcelona
European Athletics
web
23
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia.
-
Santander
Nazionala
web
23
Nafarroako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
Elizondoko Herri Krossa
Elizondo
Herrikoia
23
I. Gazteko Entzierroaren Lasterketa
San Adrian
Herrikoia
web
24
Nafarroako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Herritik Itzulia
Lerin
Herrikoia
web
24
Puiuko XXVII. Herri Krosa
Puio
Herrikoia
24/29
Europako Gazteriako Jaialdi Olimpikoa
-
Trabzon
European Athletics
web
30
VIII. Taldekako Kopa
-
Iruñea
Nazionala
web
30
Fustiñanako XXVII. Joia
Fustiñana
Autonomikoa
web
Abuztua 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Cuesta parriba del Pilón 2. Herri Krosa
Faltzes
Herrikoia
6/7
Espainako Txapelketa Absolutua
-
Malaga
Nazionala
web
7
Virgen de la Asuncion XVII. Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
La Costrada Krossa
Agoitz
Herrikoia
web
13
San Ireneo XXV. Krosa
Baltierra
Autonomikoa
web
13
Unai Milia
Tafalla
Herrikoia
web
19
Calahorra Hiriko XXIX Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
20
Bartolome Deuna XXII. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
27
Agerrako Kross herrikoia. XXX. Luis M. Apeztegia Oroigarria
Bera
Herrikoia
27/4
Munduko Txapelketa
Daegu
IAAF
web
28
XIX. Eugiko Urtegiaren Bira Herri Krosa
Eugi
Herrikoia
web
Iraila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
XXVIII. Delicias Hiri Milia
Zaragoza
Nazionala
web
4
Korella Hiriko XXXII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
4
Alesbesko I. Maratoia
Alesbes
Herrikoia
web
9
Muel VII. Hiriko Milia
Muel
Nazionala
web
10
Zizur Nagusiko XIII. Hiri Milia
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
11
2011ko Ebroko Donejakue Bidea. 1. Etapa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
17
Ergoienako VII. Bira
Dorrao
Herrikoia
web
17
'Mikel Deuna' VII. Hiri Krosa
Kortes
Autonomikoa
web
18
Plazaolaren Bide Berdea V. Maratoi Erdia
Lekunberri
Herrikoia
web
18
Uharte Arakil-Beriain III. Km Bertikala
Uharte Arakil
Herrikoia
web
18
La Morea-On Fitness I. Herri Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
24
Getxxoko V. Milia
Getxo
Nazioartekoa I
web
24
Olazagutia-Urbasa V. Mendi Lasterketa
Olazti
Autonomikoa
web
25
2011ko Ebroko Donejakue Bidea. 2. Etapa
Alfaro
Herrikoia
web
25
Josetxo Imaz Memoriala
Lazkao
Herrikoia
web
29
Noaingo XXI. Herri Milia
Noain
Herrikoia
Urria 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Berangoko XXIV. Nazioarteko Milia
Berango
Nazionala
web
1
XV. Lodosako Milia
Lodosa
Autonomikoa
web
1
2011\'ko Logroño Hiriko 100 herrikoia
Logroño
Autonomikoa
web
1
Orkoiengo Mikel Deunaren Herri Krossa
Orkoien
Herrikoia
1
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Leon
Nazionala
web
1
XV. Zakila Bira
Zumaia
Herrikoia
web
1/2
10000 ta Pentatloi Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Asco
Nazionala
web
2
Orreaga-Zubiri Maratoi Erdia
Orreaga
Herrikoia
web
2
Etxarri-Aranatzko XXXVI. Mendira Joan-Etorria
Etxarri Aranatz
Autonomikoa
web
2
Miranda Hiriko XXIX. Maratoi Erdia
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
8
Mahaskako 10 Km. Haro Riojako Hiriburua
Haro
Herrikoia
web
9
Hiru Hondartzatako XXII. Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
15
2011ko Onddo Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
16
Fontellaseko X. Hiri Krosa
Fontellas
Autonomikoa
web
16
Donostiako XV. Herri Lasterketa
Donostia
Nazionala
web
16
Andosillako Hiriko II. Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
22
Berriozarko II. Milia
Berriozar
Herrikoia
web
22
Lizuniagako XXXI. Igoera
Bera
Herrikoia
22
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
23
Sakanako XI. Herri Krossa - Burundesa Sari Nagusia
Arbizu
Herrikoia
web
23
Mahasti Tartean IV. Lasterketa
Cenicero
Herrikoia
web
23
Tarazonicaren Bide Berdearen XVIII. Maratoi Erdia
Tarazona
Herrikoia
web
23
EuskalHerriko Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Nazionala
web
23
Sarrigurengo 10 Km
Sarriguren
Herrikoia
web
30
Lasarte-Oria Bai! XVI. Kros Herrikoia
Lasarte
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia