Calendario Atletismo Ardoi
 

Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
18 Asfaltoa Espada Toledana XXX. Ibilketako Saria Toledo Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
17 Asfaltoa XIX Trofeo de Marcha AD Cerro Buenavista Getafe Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
20 Asfaltoa Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet) Melilla Nazionala web
20 Pista estalita Valentzia Hiriko Pista Estalian Sari Nagusia Valencia Nazionala web
21 Krosa Erreleboko Espainiako Kross Txapelketa Santiponce Nazionala web
27 Pista estalita Pista Estalian Taldekako Kopa -Probak Valencia Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Pista estalita Zaragoza Hiriko Saria -Probak Zaragoza Nazionala web
10/11 Pista estalita Sub23 Pista Estalian Espainiako Txapelketa -Probak Salamanca Nazionala web
17/18 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Txapelketa Absolutua -Probak Valencia Nazionala web
24/25 Pista Jaurtiketako Neguko Master Espainaiko Txapelketa -Probak Monzon Nazionala web
24/25 Pista Haurrentzako Jaurtiketako Neguko Espainiako Txap. -Probak Castellon Nazionala web
25 Krosa Kros Taldekako Espainako Txapelketa Xixon Nazionala web
25 Asfaltoa Espainiako Maratoiko Txapelketa Sevilla Nazionala web
25 Asfaltoa Ibilketako Rutan Espainiako Txapelketa Burjassot Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2/4 Pista estalita Pista Estalian Beteranoen Espainiako Txapelketa -Probak Salamanca Nazionala web
3 Pista Jaurtiketa Luzeko Espainiako Neguko Txapelketa -Probak Montijo Nazionala web
3/4 Pista estalita Pista Estalian Sub20 Espainiako Txapelketa -Probak Ourense Nazionala web
4 Krosa Autonomietako Selekzioen Kadete eta Jubenil Espainiako Txapelketa San Pedro del Pinatar Nazionala web
10/11 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub18 Txapelketa -Probak Antekera Nazionala web
11 Krosa Espainiako Kros Txapelketa Merida Nazionala web
11 Krosa Beteranoen Kroseko Espainiako Txapelketa Candeleda Nazionala web
17/18 Pista estalita Sub16 Pista Estalian Espainiako Txapelketa -Probak Sabadell Nazionala web
18 Asfaltoa Ibilketako Espainiako Txapelketa 20 Km. Castellon Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7 Pista 10000 Espainiako Txapelketa Absolutua -Probak Braga Nazionala web
14 Asfaltoa Milia ko Rutan Espainiako Txapelketa (Abs + Bet) Breña Baja Nazionala web
15 Asfaltoa 10 K. Rutan Espainiako Txapelketa (Abs + Bet) Iurreta Nazionala web
21/22 Pista Unibestsitateko Espainiako Txapelketa -Probak Andujar Nazionala web
28 Pista Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa Gizonak. 1. Jard. -Probak Iruñea Nazionala web
28 Pista Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa Neskak. 1. Jard. -Probak Donostia Nazionala web
28 Pista Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa Gizonak. 1. Jard. -Probak Getafe Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
12 Pista Ourense Termal Athletics Meeting 2018 -Probak Ourense Nazionala web
12 Pista Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa -Probak Barcelona Nazionala web
12/13 Pista Proba Konbinatuetako Espainiako Master Txapelketa Gava Nazionala web
12/13 Pista 10000 metroko Espainiako Master Txapelketa -Probak Gava Nazionala web
19 Pista Ohorezko Mailako Taldekako Espainiako Txap. 2. J Giz. -Probak Iruñea Nazionala web
19 Pista Ohorezko Mailako Taldekako Espainiako Txap. 2. J Emak. -Probak Malaga Nazionala web
19 Pista Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txap. 2. Jard -Probak Valencia Nazionala web
26 Pista XXVIII. Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria -Probak Valladolid Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Pista Los Corrales de Buelna XVII. Sari Nagusia -Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
Fotos (Karlos Lizoain)
3 Pista Paco Sanchez Vargas IV. Atletismoko Mitina -Probak Granada Nazionala web
9 Pista Federazioen artean Espainiako Sub18 IV. Txapelketa -Probak Ciudad Real Nazionala web
16 Pista Taldekako Liga. Ohorezko Mila Gizonak. -Probak Elche Nazionala web
16 Pista Taldekako Liga. Ohorezko Mila Neskak -Probak Castellon Nazionala web
16/17 Pista Federazioen artean Espainiako Sub16 Txapelketa -Probak Aviles Nazionala web
17 Pista 2. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa -Probak Durango Nazionala web
Fotos
17 Pista Espainiako Taldekako Txapelketa 2. Maila. A FInala -Probak Valladolid Nazionala web
20 Pista RFEAko Pertikako Kontrola -Probak Zaragoza Nazionala web
23/24 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa (Junior) -Probak Murtzia Nazionala web
23/24 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa (Jubenil) -Probak Xixon Nazionala web
27 Pista XXXI. Caceresko Diputazioko Bilera -Probak Plasencia Nazionala web
29/1 Pista Beteranoen Espainiako Txapelketa -Probak Gasteiz Nazionala web
30 Pista XIV. Palentzia Udalako Sari Nagusia -Probak Palencia Nazionala web
30/1 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa (Kadete) -Probak Castellon Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4 Pista Txabalina Jaurtiketako RFEA Kontrola -Probak Iruñea Nazionala web
7 Pista Jose Antonio Peña IV. Mitina - Ordizia SN -Probak Ordizia Nazionala web
7 Pista Jaurtiketako RFEAko Kontrola -Probak Leon Nazionala web
7/8 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa (Promesa) -Probak Soria Nazionala web
14 Pista Federazioko Espainiako Txapelketa -Probak Granollers Nazionala web
14 Pista 2. Mailako Master Taldekako Espainiako Txapelketa -Probak Elche Nazionala web
16 Pista RFEAko Pertikako Kontrola -Probak Sant Cugat del Valles Nazionala web
21/22 Pista Espainiako Txapeleta Absolutua -Probak Getafe Nazionala web
26 Pista Iruña Hiriko Mitina. J.L. Hernandez Memoriala -Probak Iruñea Nazionala web
28 Pista Jaurtiketako RFEAko Kontrola -Probak Leon Nazionala web