Calendario Atletismo Ardoi
 
   
    
Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Azaroa 2018          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
18 Krosa Espada Toledana XL. Krosa Toledo Nazionala web
Abendua 2018          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
15 Pista estalita Andorrako Txapelketa Absolutua -Probak Andorra Nazionala
31 Asfaltoa Galdakaoko San Silbestre. Ramon Gil Memoriala Galdakao Nazionala web
Urtarrila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
18 Pista estalita Valentzia Hiriko Sari Nagusia -Probak Valencia Nazionala web
19 Pista estalita Perche Elite Tour -Probak Nevers Nazionala web
26 Pista estalita Zaragoza Hiriko Sari Nagusia -Probak Zaragoza Nazionala web
27 Krosa XLII. Jesus Luis Alos Kros Memoriala Huesca Nazionala web
27 Pista estalita Sub16 Taldekako Espainiako Txapelketa -Probak Zaragoza Nazionala web
Otsaila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Pista estalita Errege ta Erreginako Pista Estalian Taldekako Kopa -Probak Donostia Nazionala web
9/10 Pista estalita Espainiako Sub23 Pista Estalian Txapelketa -Probak Salamanca Nazionala web
10 Asfaltoa Ibilketako Espainiako Txapelketa El Vendrell Nazionala web
10 Pista estalita Master Taldekako Espainiako VII. Txapelketa -Probak Antekera Nazionala web
16/17 Pista estalita Espainiako Pista Estalian Txapelketa Absoutua -Probak Antekera Nazionala web
23/24 Pista Neguko Jaurtiketako Espainiako Master Txapelketa -Probak Madril Nazionala web
23/24 Pista Jaurtiketa Luzeko Espainiako Haur Txapelketa -Probak Castellon Nazionala web
24 Krosa Taldekako Kroseko Espainiako Txapelketa Linares Nazionala web
Martxoa 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Pista Laurtiketa Luzeko Neguko Espaianiako Txapelketa -Probak Jaen Nazionala web
2/3 Pista estalita Espainiako Sub20 Pista Estalian Txapelketa -Probak Madril Nazionala web
3 Krosa Federazioen arteko Eskolarra Espainiako Kros Txapelketa Villamanrique de la Condesa Nazionala web
8/10 Pista estalita Pista Estalian Master Espainiako Txapelketa -Probak Ourense Nazionala web
9/10 Pista estalita Pista Estalian Sub18 Espainiako Txapelketa -Probak Valencia Nazionala web
10 Krosa Kroseko Espainiako Txapelketa Caceres Nazionala web
16 Asfaltoa Challengerako balio du.  B Multzoa XVII. Laredo Hiriko 10 Km. Laredo Nazionala web
16/17 Pista estalita Sub16 Pista Estalian Espainiako Txapelketa -Probak Sabadell Nazionala web
17 Krosa Kroseko Master Espainiako Txapelketa Collado Villalba Nazionala web
31 Asfaltoa Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa Absolutua Sant Cugat del Valles Nazionala web
Apirila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7 Asfaltoa XXXIX Iurretako Hiri Proba Iurreta Nazionala web
13 Asfaltoa Milia Rutan XI. Espainiako Txapelketa (Abs + Bet) Sagunto Nazionala web
13 Pista 10000eko Espainiako Txapelketa. Sari Iberikoa -Probak Burjassot Nazionala web
Maiatza 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista Ciudad Realeko Diputazioa I. Sari Nagusia -Probak Ciudad Real Nazionala web
4/5 Pista Unibertsitateko Espainiako Txapelketa -Probak Castellon Nazionala web
11 Pista LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 1. Jard. -Probak Andujar Nazionala web
11 Pista LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 1. Jard. -Probak Soria Nazionala web
11 Pista Iberdrola Taldekako Liga 2019. 1. Jard. -Probak Iruñea Nazionala web
18 Pista Ibizako Mitina. Toni Bonet Saria -Probak Ibiza Nazionala web
18 Pista Ourense Termal Athletics Meeting 2019 -Probak Ourense Nazionala web
18/19 Pista Proba Konbinatuetako, Milia eta 10000m. Espainiako Master Txap. -Probak Madril Nazionala web
25 Pista XXIX Valladolideko Bilera. Ana Perez Saria -Probak Valladolid Nazionala web
25 Asfaltoa Maratoi Erdiko Espainiako Master Txapelketa Ortigueira Nazionala web
25 Pista XXXIII. Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa -Probak Zaragoza Nazionala web
Ekaina 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 2. Jard. -Probak Zaragoza Nazionala web
1 Pista Iberdrola Taldekako Liga 2019. 2. Jard. -Probak Iruñea Nazionala web
1 Pista LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 2ª Jard. -Probak Malaga Nazionala web
1 Pista LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 2ª Jard. -Probak Valencia Nazionala web
8 Asfaltoa Nafarroa eta Espainiako 10 Km. Txapelketa (Abs + Bet) Tutera Nazionala web
8 Pista Los Corrales de Buelna XVIII. Sari Nagusia -Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
8 Pista Federazioka Sub18 Espainiako Txapelketa -Probak Getafe Nazionala web
9 Pista Paco Sanchez Vargas V. Mitina -Probak Granada Nazionala web
15 Pista Taldekako LaLigaSports Txapelketa. Finala -Probak Kordoba Nazionala web
15 Pista Iberdrola Taldekako Liga 2019. Finala -Probak Zaragoza Nazionala web
15 Pista LaLigaSports de Clubes 2019. Finala -Probak Soria Nazionala web
15/16 Pista Federazioka Sub16 Espainiako Txapelketa -Probak Madril Nazionala web
16 Pista 2. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa B2 Finala -Probak Durango Nazionala web
19 Pista 'Nocturna de Gandia' Atletismoko I. Sari Nazionala -Probak Gandia Nazionala web
22 Pista Diputazioko IX. Sari Nagusia -Probak Gasteiz Nazionala web
22/23 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa -Probak Castellon Nazionala web
26 Pista Caceresko Diputazioa XXXII. Bilera -Probak Caceres Nazionala web
28/30 Pista Espainiako Master Txapelketa -Probak Sagunto Nazionala web
29/30 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa -Probak Tarragona Nazionala web
Uztaila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6/7 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa -Probak Granollers Nazionala web
6/7 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa -Probak Xixon Nazionala web
14 Pista XXVIII. Segovia Hiriko Sari Nagusia -Probak Segovia Nazionala web
14 Pista Kataluniako Txapelketa Absolutua -Probak Barcelona Nazionala web
20 Pista Avila Hiriko XXII. Sari Nagusia Avila Nazionala web
20 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola -Probak Leon Nazionala web
27 Pista Federazioen artean XLIV. Espainiako Txapelketa -Probak Iruñea Nazionala web
30 Pista V. Jose Luis Hernandez Mitin Memoriala -Probak Iruñea Nazionala web
Abuztua 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista Sagunto Hiriko I. Sari Nazionala -Probak Sagunto Nazionala web
3 Pista LaLigaSports Cup -Probak Barcelona Nazionala web
3/4 Pista Memorial Diego Barranco Mitina -Probak Soria Nazionala web
24 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola -Probak Leon Nazionala web
25 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola -Probak Leon Nazionala web
31/1 Pista Espainiako Txapelketa Absolutua -Probak La Nucia Nazionala web
Iraila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
28 Pista La Laguna Hiriko XII. Beteranoen Bilera Nazionala La Laguna Nazionala web
Urria 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Pista Sub16 Taldekako Espainiako Txapelketa. A Finala -Probak Castellon Nazionala web
5 Pista Sub16 Taldekako Espainiako Txapelketa. B1 Finala -Probak Xixon Nazionala web
6 Asfaltoa Maratoiko Espainiako Master Txapelketa Logroño Nazionala web
20 Asfaltoa Maratoiko Espainiako Txapelketa Ciudad Real Nazionala web