Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009 denboraldia
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2008
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Orioko Herri Krosa
Orio
Herrikoia
web
2
Errioxar Mendiko VI. Eguna
Nalda
Autonomikoa
web
9
Behobia-Donostia 44. Herri Lasterketa
Behobia
Nazionala
web
15
Nafarroako Kirol Jokuetako 1. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
16
Sakanako VIII. Herri Krosa
Etxarri Aranatz
Autonomikoa
web
16
Zaragozako Emakumearen Lasterketa
Zaragoza
Herrikoia
web
22
Nafarroako Kirol Jokuetako 2. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
22
. Azkoitiko Raka Lasterketa
Azkoitia
Herrikoia
web
23
'Vuelta al Plantío' II. Herri Krossa
San Adrian
Autonomikoa
web
23
I. Mahasti tartean Lasterketa
Cenicero
Herrikoia
web
23
Esteribar Araneko IV. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
web
23
Soriako XV. Nazioarteko Krosa
Soria
IAAF
web
29
Nafarroako Kirol Jokuetako 3. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
29
. Parte Hartze Libreko Probak. (Arabako Fed.)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
. San Saturnino Herri Lasterketa
Artaxona
Herrikoia
30
Donostiako XXXI. Maratoia
Donostia
Nazionala
web
30
XXV. Laudioko Harana Nazioarteko Krosa
Llodio
Nazioartekoa I
web
30
Santurtzitik Bilbora XX. Lasterketa
Santurtzi
Nazioartekoa I
web
30
Alorako XVII. Krosa
Alora (Málaga)
Autonomikoa
web
Abendua 2008
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
A -. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
7
Ander Deunaren LVI. Krosa
Usansolo
Autonomikoa
web
7
Bizkaiko Fed. Kontrola - A Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
8
Peñen XXX. Krossa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
Barricarte XXIV. Memoriala
Altsasu
Herrikoia
web
13
B -. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
Txantreako XVII. Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
13
XXIII. Antequerako Milia
Antekera
Herrikoia
web
14
Europako XV. Kross Txapelketa
Bruselas
European Athletics
web
14
'Hiru Herri' XVII. Nazioarteko Krossa
Burlata
Nazionala
web
14
V. 'Ejea Hiria' Krossa
Ejea de los Caballeros
Autonomikoa
web
14
Nafarroako Kirol Jokuak: I. Kross Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
19
C -. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
20
. Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
20
Nafarroako Kirol Jokuak 4. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
20
\'Denominaciones y Calidad\' Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
20
Hesi eta abiadurako XI. Saria
-
Majadahonda
Autonomikoa
web
21
Gasteizko XXXI. Maratoi Erdia
Gasteiz
Nazionala
web
21
'San Adrian Hiriko' Eguberriko lasterketa
San Adrian
Autonomikoa
web
21
Bizkaiko Fed. Kontrola - B Programa
-
Zorroza
Autonomikoa
web
26/27
Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
27
. Parte Hartze Libreko Probak. (Arabako Fed.)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Eskakizun jaurtiketako kontrola
-
Durango
Autonomikoa
web
31
Gasteizko 26. San Silvestre Lasterketa
Gasteiz
Autonomikoa
web
31
Eguesibarreko VIII. San Silvestre Lasterketa
Olatz
Herrikoia
web
31
Altsasuko XXX. San Silvestre -'Mario'ren Oroimenez
Altsasu
Herrikoia
web
31
San Silvestre XXVI. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
31
Tuterako San Silbestre XXVIII. Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
Lerineko XXIV. San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
Urtarrila 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
. Txabalina-Disko PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
3
. Parte Hartze Libreko Probak. (Arabako Fed.)
Gasteiz
Autonomikoa
web
3
Bizkaiko Fed. Kontrola - C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
3/4
. Proba Konbinatuen Euskadiko Txapelketa
Donostia
Autonomikoa
web
4
Zornotzako LV. Nazioarteko Krossa
Amorebieta
Nazioartekoa I
4
Erregeen XXI. Krossa
Larraga
Herrikoia
6
LXXIX. Erregeen Nazioarteko Krossa. Uliako Gimnastica
Donostia
Nazionala
web
6
FAA kontrola - 'Atletismo Aragones' Saria.
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
FAA kontrola - 'HG Abogados' Saria
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
. Euskadiko Kadete-Juvenil P.E.ko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
Euskadiko Beteranoen Pista Est. Txapelk. 1. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
Nafarroako Kirol Jokuak: Kross II. Jardunaldia
Iruña
Autonomikoa
web
11
Nafarroako Beteranoen Kros Txapelketa
Kastejon
Autonomikoa
web
11
LXVI. Muguerza Kross-Memoriala
Elgoibar
Nazioartekoa I
web
11
. Arabako Kross Txapelketa
Urturi
Autonomikoa
web
17
Nafarroako Kirol Jokuak 5. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
17
Bizkaiko Fed. Kontrola - A Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
17/18
. Gipuzkoako txapelketa Absolutoa
-
Donostia
Autonomikoa
web
17/18
. Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
. Espainiako Maratoi Erdiko Txapelketa (Beteranoak)
Terrasa
Nazionala
web
18
XXXII. 'Jesús Luis Alós' Memoriala
Huesca
Nazionala
web
18
araitz-beteluko IV. Herriarteko Krossa
Betelu
Autonomikoa
web
18
Atauriko III. Herri Krossa
Atauri
Herrikoia
24
Junior eta Absolutua Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
24
. Euskadiko Kluben Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
24
Castilla La Mancha Txapelketa Absolutua
-
Madril
Autonomikoa
web
25
Nafarroako Kros motzako Txapelketa
Tutera
Autonomikoa
web
25
Donostiako LIV. Nazioarteko Krosa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
25
XXV. Haro Hiriko Krossa
Haro
Nazionala
web
25
Idiazabal XXIX. Herri Krosa
Idiazabal
Herrikoia
web
25
Nafarroako Kirol Jokuak: Kross III. Jardunaldia
Tutera
Autonomikoa
web
25
. Malagako Kross Txapelketa Probintziala
San Pedro de Alcantara
Autonomikoa
web
31
. Erreginaren Kluben Kopa
-
Valencia
Nazionala
web
31
. Mailua PLP
Donostia
Autonomikoa
web
31
'San Blas' V. Krosa-'P. Antonio Galilea' Memoriala
Lodosa
Herrikoia
31
D -. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
31
Euskadiko Beteranoen Pista Est. Txapelk. 2. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
31
Nafarroako Kirol Jokuak 6. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
31
Euskadiko Beteranoen Pista Est. Txapelk. 3. Jard.
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
31
1000-1500-3000 Kad,Jun,Jub PC Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
31
. Euskadiko Martxa Bidean Txapelketa
Gasteiz
Autonomikoa
web
31
4. Andaluciako Federazioaren Neguko Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
Otsaila 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Beteranoen eta Kros Motza Euskadiko Txapelketa
Segura
Autonomikoa
web
1
Bizkaiko Fed. Kontrola - B Programa
-
Zorroza
Autonomikoa
web
1
Neguko jaurtiketako Kriteriuma - 2. Jardunaldia
-
Bartzelona
Autonomikoa
web
7
. Zaragoza Hiria Bilera
-
Zaragoza
Nazionala
web
7
Nafarroako Kirol Jokuak: Kroseko Taldeka Finala
Kaskante
Autonomikoa
web
7/8
. Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
. Euskadiko Kross Txapelketa
Azpeitia
Autonomikoa
web
8
Aragoiko Beteranoen Txap. eta Combinatuak(Bet-Kad)
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
Errioxarren Fed. Pista Estaliko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
Eskakizun jaurtiketako kontrola
-
Durango
Autonomikoa
web
13
. Andaluciako PE.ko Beteranoen Txapelketa
-
Sevilla
Autonomikoa
web
14
. Valentzia Hiriko Nazioarteko Bilera
Valencia
IAAF
web
14
. Aragoiko Junior-Promesa Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Txabalina ta Diskoko Gipuzkoa Txapelketa
-
Irun
Autonomikoa
web
14
Ezkakizun Kontrola
-
Durango
Autonomikoa
web
14
Nafarroako Kirol Jokuak: Kroseko Finala
Lizarra
Autonomikoa
web
14/15
. Espainiako Junior Txapelketa (PE)
-
Donostia
Nazionala
web
15
. Espainiako Taldekako Kross Txapelketa (Beteranoak)
Reus
Nazionala
web
15
Nafarroako Pista Estaliko I. Kriterium-a
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
. Errioxako Txapelketa Absolutua
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
San Hilario XV. Kross Herrikoia
Donostia
Herrikoia
web
21
. Aragoiko Jubenil Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Nafarroako Kirol Jokuak 7. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
21
. Parte Hartze Libreko Probak. (Arabako Fed.)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
21
Neguko Luze jaurtiketako Kriterimua
-
Iruña
Autonomikoa
web
21/22
45º. Espainiako Txapelketa Absolutua (PE)
-
Sevilla
Nazionala
web
22
. Espainiako Maratoi Txapelketa
Sevilla
Nazionala
web
22
Nafarroako Kros Txapelketa-Altsasuko XXVII. Krosa
Altsasu
Autonomikoa
web
22
Ormaiztegin III. Sahara-Kross
Ormaiztegi
Herrikoia
web
28
Nafarroako Kirol Jokuak 8. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
28
III. SAGARLASTERRA
Hernani
Herrikoia
web
28
Neguko jaurtiketako Kriteriuma
-
Jaen
Nazionala
web
28/1
XX. Espainiako Pista Estaliko Txapelketa (Beteranoak)
-
Zaragoza
Nazionala
web
28/1
. Espainiako Promesa Txapelketa (PE)
-
Donostia
Nazionala
web
Martxoa 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Bizkaiko Fed. Kontrola - B Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
1
Bideko III. Maratoi Erdia
Najera
Herrikoia
web
1
. Autonomietako Selekzioen Kadete eta Jubenil Espainiako Txapelketa
Jaen
Nazionala
web
6/8
. Europako Pista Estaliko Txapelketa
Turin
European Athletics
web
7
IV. Atletismoko P.E. Joko Europiriniotarrak
-
Donostia
Nazioartekoa I
web
7
Nafarroako Kirol Jokuak 9. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
7
XI. Txingudi Korrika
Hendaia
Herrikoia
web
7
II. "Emakumearen Nazioarteko Eguna" Milia
Amurrio
Herrikoia
web
7
. Jaurtiketa Kriteriuma (Aragoiko Fed.)
-
Huesca
Autonomikoa
web
7
. Kontrol probak
-
Haro
Autonomikoa
web
7/8
Euskadiko Jaurtiketa Luzeen Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
. Espainiako Taldekako Kross Txapelketa
Caceres
Nazionala
web
14
Nafarroako Kirol Jokuak 10. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
14
Benjamin-Alebin Promozio Sariko 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
14/15
XXXII. Espainiako Juvenil Txapelketa (PE)
-
Oviedo
Nazionala
web
15
. Espiniako Banakako Kross Txapelketa
Albacete
Nazionala
web
21
. Euskadiko Fondoko Txapelketa
-
Barakaldo
Autonomikoa
web
21
Nafarroako Kirol Jokuak 11. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
21
VII. Laredo Hiriko 10 km
Laredo
Nazionala
web
21
3000 m. PLP Anoetan
-
Donostia
Autonomikoa
web
21/22
XXI. Espainiako KadeteTxapelketa (PE)
-
Oviedo
Nazionala
web
22
Udaberriko VII. Herri Lasterketa
Donostia
Herrikoia
web
22
Lekunberriko XXI. Legoa
Lekunberri
Herrikoia
web
22
Faltzes XXI. Hiriko Krossa
Faltzes
Herrikoia
22
I. Velez-Malagako Hiri Milia
Velez-Malaga
Herrikoia
web
25/29
. Europako Pista Estaliko Txapelketa (Beteranoak)
Ancona
Nazioartekoa I
web
28
XVI. Azkoitia-Azpeitia Maratoi Erdia - Diego Garcia Memoriala
Azkoitia
Nazionala
web
28
. Munduko Kross Txapelketa
Amman (Jordania)
IAAF
web
28
Nafarroako Kirol Jokuak 12 Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
28
Benjamin-Alebin Promozio Sariko 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
28
Cantabria eta Castilla Leon Fondoko Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
29
XXIX. Iurretako Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
29
XXXIII. Sabiñanigoko Maratoi Erdia
Sabiñanigo
Nazionala
web
29
Etxauriko XXX. Krossa
Etxauri
Herrikoia
web
29
Aldeanueva de Ebroko IV. Enoturismoko Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
Apirila 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Euskadiko Taldekako 2. mailako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
4
Nafarroako Kirol Jokuak 13. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
4
Leitzako XXXI. Krosa
Leitza
Herrikoia
4
Benjamin-Alebin Promozio Sariko 3. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
4
Aragoiko Fed. 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
. Euskadiko Taldekako 1. mailako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Fondo eta Jaurtiketako Errioxar Txapelketa
-
Haro
Autonomikoa
web
5
Euskadiko Emakumeen Taldekako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
'Yugoko Ermitara Igoera' XIV. Krossa
Muskaria
Autonomikoa
18
Nafarroako Kirol Jokuak 14. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Fed. 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Fed. 2. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
18
Plegoko I. Krossa
Ablitas
Herrikoia
web
18
Bizkaiko Taldekako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
19
. Espainiako 10 km Bidean Txapelketa
Ribadavia
Nazionala
web
19
Eguberriko XX. Herri Lasterketa
Azkoien
Autonomikoa
web
19
'Calahorra Baratzako Hiria' I. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
19
Celigüeta Barrutia Saria - XX. Urteurrena
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
19
Berako V. Mendi Maratoi Erdia
Bera
Herrikoia
web
19
XXX. "El Palo" Hiri Lasterketa
Malaga
Herrikoia
web
25
. Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Burgos
Nazionala
web
25
. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
25
Nafarroako Kirol Jokuak 15. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
25
Promozio Saria. 1. Taldeka Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
25
. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Ferrol
Nazionala
web
25
Kad-Jub-Jun Arabako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
25
. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
26
XII. Zaragoza Hiriko Maratoi Erdia
Zaragoza
Nazionala
web
26
Hiru-Herri XX. Herri Lasterketa
Burlata
Autonomikoa
web
26
XXXII. MAPOMA Madrilgo Herri Maratoia
Madril
Nazioartekoa I
web
26
Aguilar de Rio Alhamako I. Mendiko Lasterketa
Aguilar de Rio Alhama
Herrikoia
web
26
Parte Hartze Libreko Probak - Programa A
-
Durango
Autonomikoa
web
30
1ª Jornada. Gipuzkoako Txapelketa Cd-Jv-Jr-Bet
-
Tolosa
Autonomikoa
web
Maiatza 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco XIII. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
2ª Jornada. Gipuzkoako Txapelketa Cd-Jv-Jr-Bet
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
. Ermitako Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
XIX. Torre del Mar Hiri Milia
Torre del Mar
Herrikoia
web
2
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
2
Junior Errioxar Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
2
Errioxako Kirol Jokuak
-
Logroño
Autonomikoa
web
2/3
Taldekako Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
2/3
. Proba Konbinatuen Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
3
Miliako Espainiako Txapelketa
Jaen
Nazionala
web
3
Kigali III. Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Autonomikoa
web
3
Bilbo Hiriko XI. Milia
Bilbo
Autonomikoa
web
3
Mejanako XXVIII. Bira
Tutera
Autonomikoa
web
3
3ª Jornada. Gipuzkoako Txapelketa Cd-Jv-Jr-Bet
-
Hernani
Autonomikoa
web
8
Parte Hartze Libreko Probak - Programa B
-
Durango
Autonomikoa
web
8
. Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
9
. Euskadiko Juvenil eta Junior Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
XIX. Valladolid Hiriko Nazioarteko Bilera - Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
9
II. Atletismo Beteranoaren Meetina
-
Reus
Nazionala
web
9
Promozio Saria. 2. Taldeka Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
9
'Eurovian' Saria - Aragoiko Fed. 4. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Kirol Jokuak - Kadete eta Jubenil 1. Finala
-
Iruña
Autonomikoa
web
9
Odietako Herri Krossa
Ziaurritz
Herrikoia
9
. Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Huesca
Autonomikoa
web
9
2º. Malagako Atletismo Ordezkaritzaren Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
9/10
. Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
Fuenlabrada
Nazionala
web
10
IV. Bilbao Kirolak Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
10
Iruñea Hiriko XXVIII. Maratoi Erdia
Iruña
Nazionala
web
10
. Espainiako Maratoi Txapelketa (Beteranoak)
Gasteiz
Nazionala
web
10
'Martin Fiz' Nazioarteko VII. Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
10
Kaskanteko IX. Krossa - Romerora Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
12
. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
2. Jardun.. Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Bartzelona
Nazionala
web
16
2. Jardun.. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Iruña
Nazionala
web
16
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
16
Atezko Herri Krossa
Arostegi
Herrikoia
16
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
16
2. Jardun. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
17
IX. Donostiako Maratoi Erdia
Donostia
Nazionala
web
17
Sartagudako I. Lasterketa turistikoa
Sartaguda
Herrikoia
web
17
Kirol Jokuak - Kadete eta Jubenil 2. Finala
-
Iruña
Autonomikoa
web
17
Atletismo Egokituako Basauriko XI. Mitina
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Lanzeluze XXIV. Krossa
Berriozar
Herrikoia
web
17
II. Cruz de Humilladero Kulturarteko Lasterketa
Malaga
Herrikoia
web
20
Parte Hartze Libreko Probak - Programa C
-
Durango
Autonomikoa
web
23
IV. Katalunyako Beteranoen Meetina
-
Bartzelona
Nazionala
web
23
Promozio Saria. Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
23
Errioxako Junior Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
23
Kirol Jokuak - Infantilen Finala
-
Iruña
Autonomikoa
web
23
'Y tú cuánto haces?' - Proba herrikoiak Pistan
-
Zaragoza
Herrikoia
web
23
C.A. Monzon Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
23/24
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua. Ban + Taldeka
-
Donostia
Autonomikoa
web
23/24
. Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa
-
Basauri
Autonomikoa
web
24
XIX. Berrioplanoko Udalaren Herri Lasterketa
Berriobeiti
Herrikoia
web
24
I. Irurita Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
24
3. Malagako Atletismo Ordezkaritzaren Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
27
. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Tolosa
Autonomikoa
web
30
XVIII. Errioxako Maratoi Erdia
Logroño
Nazionala
web
30
Palafrugell XVII. Mitina - Catalunyako Txap. Open
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
30
Altsasuko X. Milia
Altsasu
Herrikoia
web
30
Aragoiko Fed. 7. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
30
Kirol Jokuak - Konbinatuen Finala
-
Iruña
Autonomikoa
web
30
Los Corrales\'ko Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
30
4ª Jornada. Gipuzkoako Txapelketa Cd-Jv-Jr-Bet
-
Eibar
Autonomikoa
web
30
Gasteizko XIX. Unibertsitate Milia
Gasteiz
Herrikoia
web
30
Anueko Herri Krossa
Olague
Herrikoia
30
. Barañaingo Herri Lasterketa
Barañain
Herrikoia
30
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
30
II. Aitziber Kross Saria
Urdiain
Herrikoia
web
30
Cabanillasko XXVII. Joia
Cabanillas
Herrikoia
30
Aragoiko Fed. 6. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
30
4. Malagako Atletismo Ordezkaritzaren Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
30
Eurovian II. Saria. Aragioko Fed. 8. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
30/31
. Espainiako Federazioen Jubenil Txapelketa
-
Abiles
Nazionala
web
30/31
. Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
31
'Les Corts'eko VI. kilometroa
Bartzelona
Nazionala
web
31
II. Axular Herri Lasterketa 2009
Burlata
Herrikoia
31
Iturbero XII. Krossa
Ilunberri
Herrikoia
31
Iruñeko I. Suhiltzaileko Legoa
Iruña
Herrikoia
web
31
Erriberako XVII. Maratoi Erdia
Kortes
Herrikoia
web
Ekaina 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
5
. Madrilgo Federazioaren Kontrola
-
Majadahonda
Autonomikoa
web
6
Aitzkozar V. Herri Krosa
Iturmendi
Herrikoia
web
6
Aragoiko Fed. 9. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
6
Errioxako Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Bertizaranako Krossa
Legasa
Herrikoia
web
6
. Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Iruña
Nazionala
web
6
Jubenil-Junior-Promesa Kontrola
-
Bartzelona
Autonomikoa
web
6
. Malagako Txapelketa Absolutua
-
Malaga
Autonomikoa
web
6
. C.A.Monzón Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
6/7
. Arabako Txapelketa Absolutua
-
Gasteiz
Autonomikoa
7
Elomendiko I. X-treme Lasterketa
Elo
Autonomikoa
web
7
Kadetentzako Komunitatearteko Saria
-
Soria
Autonomikoa
web
10
. Kantabriako Federazioaren Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
13
. Aut. Federazioen Txapelketa (1. maila)
Ciudad Real
Nazionala
web
13
. Aut. Federazioen Txapelketa (2. maila)
-
Lorca (Murcia)
Nazionala
web
13
Oñatiko Nazioarteko VII. Lasterketa
Oñati
Nazionala
web
13
. Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
13
'Durangoko Uria' Atletismo Beterano III Criteriuma
-
Durango
Nazionala
web
13
III. Uraren Herri Lasterketa
Atarrabia
Autonomikoa
web
13
Gipuzkoako Zerupeko Challange. 2. Proba (B)
-
Orereta
Autonomikoa
web
13
. Aragoiko Beteranoen Txapelketa
Huesca
Autonomikoa
web
13
Gipuzkoako Zerupeko Challange. 2. Proba (A)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
13
Ultzamako Herri Krossa
Larraintzar
Herrikoia
13
. Lizoaingo Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
14
Vitoria-Gasteiz Emakumearen II. Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
14
XII. 'Gran Premio Caja Duero' Salamanca Hiriko Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
14
Quel Hiriko Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
14
Eskaeran araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
14
Gipuzkoako Zerupeko Challange. 2. Proba (C)
-
Hernani
Autonomikoa
web
14
Lakuntza-Aralar VI. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
14
Aldapa Elkatearen II. Krossa
Iruña
Herrikoia
web
14
. Kantabriako Beteranoen Txapelketa
-
Camargo
Autonomikoa
web
17
Guadalajara Hiria XV. Atletismo Bilera
-
Guadalajara
Nazionala
web
20
. Espainiako 10000 metroko Junior-Promesa Txapelketa
-
Pereiro de Aguiar
Nazionala
web
20
'Bilbo Hiria' Atletismo Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
20
Nafarroako Txapelketa 1. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
20
XXVI. Silvia Mazón Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
20
XXII. Virgen del Amparoren Krossa
Kastejon
Herrikoia
web
20
Aragoiko JUnior-Promesa Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
20
Taldekako Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
Gipuzkoako Zerupeko Challange. 3. Proba (A)
-
Arrasate
Autonomikoa
web
20
Gipuzkoako Zerupeko Challange. 3. Proba (B)
-
Orereta
Autonomikoa
web
20
Gipuzkoako Zerupeko Challange 3. Proba (C)
-
Hernani
Autonomikoa
web
20
. Madrilgo Federazioaren Kontrola
-
Coslada
Autonomikoa
web
20/21
58º. Espainiako Juvenil Txapelketa
-
Motril
Nazionala
web
21
IV. Zaragozako 10 km
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Nafarroako Txapelketa 2. Jardunaldia
-
Iruña
Autonomikoa
web
21
Araiako IV. Herri Krosa
Araia
Autonomikoa
web
21
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
21
Diputazioa Sari Nagusia
-
Gasteiz
Autonomikoa
21
XXXI. Doneztebeko Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
21
. Kordobako Txapelketa
-
Cordoba
Autonomikoa
web
24
. Eskakizun araberako kontrola. NAF
-
Iruña
Autonomikoa
web
24
Caceresko Diputazioa XXII. Atletismo Bilera
-
Caceres
Nazionala
web
24
Camargoko Udala VI. Sari Nagusia
-
Camargo
Autonomikoa
web
26
Aragoiko Fed. 11. Gau Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
27
'Palentziako Udala' V. Bilera Nazionala
-
Palencia
Nazionala
web
27
Pistako Kontrola (Errioxar Fed.)
-
Logroño
Autonomikoa
web
27
Lantzeko Herri Krossa
Lantz
Herrikoia
27
. Torrelavegako 10 Km
Torrelavega
Nazionala
web
27
San Martzialeko XXXII. Igoera
Irun
Herrikoia
web
27
Malaga Hiria Atletismoko Nazioarteko Bilera
-
Malaga
Nazioartekoa I
web
27/28
. Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
28
. Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Autonomikoa
web
28
Camille-Extreme 2009
Izaba
Herrikoia
web
28
. Zerupeko Euskadiko Beteranoen Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
. Zerupeko Euskadiko Beteranoen Txapelketa
-
Hernani
Autonomikoa
web
30/3
Mediterraneoko XVI. Jokoak
Pescara
IAAF
web
Uztaila 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
. Eskakizun araberako kontrola. NAF
-
Iruña
Autonomikoa
web
1
Ernesto Bribian 62. Saria
-
Monzon
Autonomikoa
web
1
. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Eibar
Autonomikoa
web
1
Kantabriako Txapelketa. 1. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
3/5
. Espainiako Aire Libreko Txapelketa (Beteranoak)
-
Gasteiz
Nazionala
web
4
. Eskakizun araberako kontrola. NAF
-
Iruña
Autonomikoa
web
4
Madrilgo 2009 Mitina
-
Madril
IAAF
web
4
Pistako Kontrola (Errioxar Fed.)
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
Gipuzkoako Zerupeko Challange 4. Proba (A)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
4
Gipuzkoako Zerupeko Challange 4. Proba (B)
-
Hernani
Autonomikoa
web
4/5
. Espainiako Promesa Txapelketa
-
Cordoba
Nazionala
web
7/12
Jubenil Munduko VI. Txapelketa
Bressanone
IAAF
web
7/12
XXV. Munduko Unibertsitatearteko Txapelketa
Belgrado
Nazioartekoa I
8
Salamankako Diputazioa XXXVII. Saria
Salamanca
European Athletics
web
8
Kantabriako Txapelketa. 2. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
8
. Madrilgo Federazioaren Kontrola
-
Alcorcon
Autonomikoa
web
10
Barakaldoko Udala XXIV. Atletismoko Saria
-
Barakaldo
Nazionala
11
Aragoiko Fed. 12. Kontrola
-
Zuera
Autonomikoa
web
11
Gipuzkoako Zerupeko Challange 5. Proba (A)
-
Ordizia
Autonomikoa
web
11
Gipuzkoako Zerupeko Challange 5. Proba (B)
-
Hernani
Autonomikoa
web
11
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
11/12
. Espainiako JuniorTxapelketa
-
Magalluf (Mallorca)
Nazionala
web
15
'Mataro Hiria' XIV. Atletismo Bilera
-
Mataro
Nazionala
web
15
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
16/19
. Europako Promesa Txapelketa
-
Kaunas
European Athletics
web
18
. Aragoi Gobernuko Nazioarteko Bilera
-
Zaragoza
European Athletics
web
18
Joko Europiriniotarrak + PLP
-
Donostia
Nazioartekoa I
web
18
Kantabriako Txapelketa. 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
19
Avila Hiria XII. Sari Nagusia-II Caja Avila Saria
-
Avila
Nazionala
web
22
. Madrilgo Federazioaren Kontrola
-
Leganes
Autonomikoa
web
23/26
. Europako Junior Txapelketa
Novi Sad
European Athletics
web
24
Jaurtiketako PLP
-
Hernani
Autonomikoa
web
25
. Bartzelona Hiria Nazioarteko Mitina
Bartzelona
European Athletics
web
25
2009 Kantabriako III. Sari Nagusia
-
Santander
Nazionala
web
25
Aragoiko Txapelketa Absolutoa
-
Zuera
Autonomikoa
web
28/15
. Munduko Aire Libreko Txapelketa (Beteranoak)
-
Lahti (FIN)
Nazioartekoa I
web
Abuztua 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Fustiñanako XXV. Joia
Fustiñana
Autonomikoa
web
1/2
LXXXIX. Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Bartzelona
Nazionala
web
4
Espainiako Taldekako Kopa
-
Mataro
Nazionala
web
7
La Costrada XI. Krossa
Agoitz
Herrikoia
web
9
Asuntzion Amavirginako XV. Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
13
. Unai Milia
Tafalla
Herrikoia
14
San Ireneo XXIII. Krossa
Baltierra
Autonomikoa
15/23
. Munduko Txapelketa
Berlin
IAAF
web
18
Andra Maixetako Saria IX. Hiri Milia
Azkoitia
Herrikoia
web
18
. Burlatako Hiri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
21
Calahorra Hiria XXVII. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
21
. Aste Nagusiko Hiri Krosa
Bilbo
Herrikoia
web
22
Bartolome Deuna XXI. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
22
Sahararen Aldeko Herri Lasterketa Iruña 2009
Iruña
Herrikoia
web
23
. Urtegiaren Bira
Eugi
Herrikoia
29
VII. Ejea de los Caballeroseko HIri Milia
Ejea de los Caballeros
Nazionala
web
29
Agerra Kross Herrikoia-Luis M Apeztegia Oroigarria
Bera
Herrikoia
29
IV. Utrerako Gau Milia
Utrera
Herrikoia
web
Iraila 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
. Delicias Milia
Zaragoza
Nazionala
web
5
Zizur Nagusiko XI. Hiri Milia
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
6
Corella Hiria XXX. Oinezko Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
6
XXIII. Pas Beheko Maratoi Erdia
Oruña de Pielagos
Nazionala
web
12
Mikel Deuna V. Hiri Krosa
Kortes
Autonomikoa
12
Taldekako Kadete Esàiniako Txapelketa
-
Tolosa
Nazionala
web
13
Mallen 2009 Lasterketa Herrikoi eta Nazionala
Mallen
Nazionala
web
19
. Espainiako Maratoi Erdiko Txapelketa
Motril
Nazionala
web
19
2009´ko Ergoienako Bira
Unanu
Herrikoia
web
20
IV. Maraton erdia Plazaolatik Barna
Leitza
Herrikoia
web
20
Uharteko I. Kilometro Berticala
Uharte Arakil
Herrikoia
web
26
Olazti-Urbaza III. Mendi Lasterketa
Olazti
Herrikoia
web
26
AEMINAAA I. Sari Nagusia. Atletismo Kalean
-
Iruña
Autonomikoa
web
26
. Parte Hartze Libreko Probak. (Arabako Fed.)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
27
Agurain XXI. Herri Lasterketa
Agurain
Autonomikoa
web
27
IX. Josetxo Imaz Memoriala
Ordizia
Herrikoia
web
Urria 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
XXII. Berangoko Nazioarteko MIlia
Berango
Nazionala
web
3
10000 metroko Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Huesca
Nazionala
web
3
Lodosa Hiria XIV. Hiri Milia
Lodosa
Autonomikoa
3
Arabako Fed. Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
3
. Kontrol probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
Orreaga-Zubiri Maratoi Erdia
Orreaga
Herrikoia
web
4
XXXIV. Mendira Joan-Etorria
Etxarri Aranatz
Herrikoia
web
10
La Rioja Atletismo 100 Herrikoa (Final erdia)
Logroño
Autonomikoa
web
10
Kadetentzako Kontrola
-
Iruña
Autonomikoa
web
11
. Hiru Hondartzen Krossa
Donostia
Herrikoia
web
11
Lodosako I. Herri Lasterketa
Lodosa
Herrikoia
web
17
. Onddo Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
17
Jose Alonso Memoriala VII. Hiri Milia
Azkoien
Herrikoia
17/18
. Espainiako Kadete Txapelketa
-
El Prat de Llobregat
Nazionala
web
18
Rosarioko Amabirgina VIII. Hiriko Kross Zirkuitoa
Fontellas
Herrikoia
web
18
XIII. Donostiako Herri Lasterketa
Donostia
Nazionala
web
24
. Bilboko Gaueko Herri Maratoia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
24
XXIX. Lizuniagarako Igoera
Bera
Herrikoia
web
24
La Rioja Atletismo 100 Herrikoa (Finalak)
Logroño
Autonomikoa
web
24
The Human Race
Donostia
Herrikoia
web
25
XII. Euskalherriko Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Nazionala
web
25
Mahasti tartean II. Lasterketa
Cenicero
Herrikoia
web
25
Tarazonicaren Bide Berderen XVI. Herri Lasterketa
Tarazona
Herrikoia
web
25
Aiegiko IV. Itzulia
Aiegi
Autonomikoa
web
31
Orioko Herri Krossa (AURTEN EZ DA EGONGO)
Orio
Herrikoia
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia