Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Gasteiz Hiria X. Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
8
45. Behobia-Donostia
Behobia
Nazionala
web
14
Nafarroako Kirol Jokuak 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15
Rioja Vegako Mahatsartean I. Lasterketa
Biana
Herrikoia
web
15
Zaragozako 2009´ko Emakumearen Lasterketa
Zaragoza
Nazionala
web
15
Sakanako IX. Herri Lasterketa
Irurtzun
Herrikoia
web
15
AMIMET Herri Lasterketa
Tutera
Autonomikoa
21
Nafarroako Kirol Jokuak 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontrol Probak. Errioxar Fed.
Logroño
Autonomikoa
web
21
Azkoitiko V. Herri Lasterketa
Azkoitia
Herrikoia
web
21
. Nafarroako Kirol Jokuak
Kaskante
Autonomikoa
web
22
Laudioko Harana XXVI. Nazioarteko Krosa
Laudio
European Athletics
web
22
'Vuelta al Plantío' III. Herri Krossa
San Adrian
Herrikoia
web
22
Zaragozako III. Nazioarteko Maratoia
Zaragoza
Nazioartekoa I
web
28
Nafarroako Kirol Jokuak 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
San Saturnino Herri Krossa
Artaxona
Herrikoia
29
Soriako XVI. Nazioarteko Krosa
Soria
IAAF
web
29
Donsotia-San Sebastiango 32. Maratoia
Donostia
Nazioartekoa I
web
29
Santurtzitik Bilbora XXI. Lasterketa
Santurtzi
Nazioartekoa I
29
Utebo-Malpica IX. Herri Lasterketa
Utebo
Herrikoia
web
29
Abetxukoko 50 Urteurrenaren Krossa
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
29
Esteribarko V. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
Abendua 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Federazioko Kontrola (Arabako Fed.)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
6
LVII. Ander Deunaren Krossa
Usansolo
Autonomikoa
web
8
XXXI. Peñen Krossa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
Barrikarte Kross Memoriala
Altsasu
Herrikoia
web
12
Parte Hartze Libreko Proba (A)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Aragoiko Fed. 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Txantreako Eguna XVIII. Herri Krossa
Txantrea
Herrikoia
web
13
Hiru Herri XVIII. Nazioarteko Krossa
Burlata
Nazionala
web
13
Nafarroako Kirol Jokuak. 1. Krosa
Burlata
Autonomikoa
web
13
Krosseko XVI. Europako Txapelketa
Dublin
European Athletics
web
19
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
19
. Nafarroako Kirol Jokuak
San Adrian
Autonomikoa
web
19
Abiadura eta Hesien Majadahondako Bilera
-
Majadahonda
Autonomikoa
web
20
Vitoria-Gasteizko Maratoi Erdia
Gasteiz
Nazionala
web
20
'San Adrian Hiria' 6. Eguberriko Lasterketa
San Adrian
Autonomikoa
web
26
XXIX. Hondartzako Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
29
Parte Hartze Libreko Proba (B)
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
. Eguberriko Criterium-a
-
Nerja
Autonomikoa
web
31
Altsasuko XXXI. San Silbestrea
Altsasu
Herrikoia
web
31
Doneztebeko IV. San Silbestre
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestrea
Burlata
Herrikoia
web
31
Eguesibarko X. San Silbestre
Olatz
Herrikoia
web
31
XXVII. Iruñeko San Silbestre Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
31
XXV. Urteurrenako Lerineko San Silbestre
Lerin
Herrikoia
31
Erriberriko X. San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Tuterako XXIX. San Silbestre Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
Gasteizko 27. San SIlbestre Lasterketa
Gasteiz
Nazionala
web
Urtarrila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2/3
Konbinatuen Probeko Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
3
Beterano ta Kross Motza Euskadiko Txapelketa
Abadiño
Autonomikoa
web
3
Larragako XXII. Erregeen Krossa
Larraga
Herrikoia
web
3
Kadete-Jubenil-Junior Euskadiko Fondoko Txap.
-
Basauri
Autonomikoa
web
6
Erregeen 80. Nazioarteko Krossa.Uliako Gimnastikoa
Donostia
Nazioartekoa I
web
8/9
Kadete-Jubenil-Junior Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
N.K.Jokuak 2. Krosa (SUSPENDITUTA)
Lizarra
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Fed. 2 Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Federazioko Kontrola (Arabako Fed.)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
9
Parte Hartze Libreko Probak (SUSPENDITUTA)
-
Durango
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Proba Konbinatuen Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
Zornotzako LVI. Nazioarteko Krossa
Zornoza
Nazioartekoa I
10
Nafarroako Beteranoen Kross Txapelketa
Kaskante
Autonomikoa
web
10
Aragoiko Fed. 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
16
P. Estaliko Kad-Jub-Jun Euskadiko Txap. 1. Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
Pista Estaliko Beteranoen Euskadiko Txap. 1. Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
2010 ko KAF I. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
16
NKJ Infantil Taldekako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
. Nafarroako Kirol Jokuak
Tutera
Autonomikoa
web
17
Jesus Luis Alos Memoriala XXXIII Krossa
Huesca
Nazionala
web
17
V. Araitz-Beteluko Herriarteko Krossa
Betelu
Autonomikoa
web
17
P. Estaliko Kad-Jub-Jun Euskadiko Txap. 2. Jard
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
17
Pista Estaliko Beteranoen Euskadiko Txap. 2. Jard
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
23
Parte Hartze Libreko Proba (C)
-
Donostia
Autonomikoa
web
23
Nafarroako Kirol Jokuak 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
Nafarroako Kirol Jokuak 3. Krosa
San Adrian
Autonomikoa
web
23
Aragoiko Beteranoen Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
23
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Castilla La Manchako X Txapelketa Absolutua
-
Madril
Autonomikoa
web
24
Juan Muguerza LXVII. Nazioarteko Krosa
Elgoibar
Nazioartekoa I
web
24
Nafarroako Kross Motza Txapelketa. Banaka ta Taldeka
Altsasu
Autonomikoa
web
24
Aragoiko Txapelketa Absolutua
Zaragoza
Autonomikoa
web
30
XXIX Errege eta Erregina Taldekako Kopa
-
Valencia
Nazionala
web
30
Parte Hartze Libreko Proba (D)
-
Donostia
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Kirol Jokuak 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Kontrol Probak. Errioxar Fed.
-
Logroño
Autonomikoa
web
31
Donostiako LV. Nazioarteko Krosa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
31
Nafarroako Kross Luze Banaka ta Taldekako Txap.
Tutera
Autonomikoa
web
31
Idiazabalgo XXX. Herri Krossa
Idiazabal
Herrikoia
web
Otsaila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Zaragoza Hiriko Bilera
-
Zaragoza
Nazionala
web
6
Nafarroako Kirol Jokuak. 4. Krosa.Taldekako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
6
Kontrol Probak. Errioxar Fed.
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Eskakizun Parte Hartze Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
6
Tennessee State Invitational
-
Nashville
Autonomikoa
web
6/7
Pista Estaliko XXIII. Espainiako Kadete Txapelketa
-
Oviedo
Nazionala
web
6/7
Pista Estalita Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
7
Kluben Arteko Europako XLVII. Kros Txapelketa
Bilbo
European Athletics
web
7
San Blas VI. Krossa. Lodosa'10
Lodosa
Herrikoia
13
Valentzia Hiriko Nazioarteko Bilera
-
Valencia
IAAF
web
13
Euskadiko Taldekako Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
NKJ. Infantil Taldekako 2. Jard. (SUSPENDITUTA)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Jaurtiketa Luzeko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
II Pista Estaliko Taldekako Kadete Kopa
-
Zaragoza
Nazionala
web
13
Aragoiko Junior Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
13/14
Espainiako XXIV Promesa Txapelketa
-
Sevilla
Nazionala
web
14
Espainiako Taldekako Kross Txapelketa (Beteranoak)
Ribadavia
Nazionala
web
14
Euskadiko Kross Txapleketa
Zornoza
Autonomikoa
web
20
Nafarroako Kirol Jokuak 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
Pista Estaliko Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
20
Jaurtiketako Luzeko Probak
-
Hernani
Autonomikoa
web
20/21
Pista Estaliko Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
20/21
Euskadiko Pista Estaliko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
21
Espainiako Taldekako Kross XLV Txapelketa
Haro
Nazionala
web
21
Tuterako Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
21
San Hilario XXVI Herri Krossa
Donostia
Herrikoia
web
27
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27
NKJ. Infantil Taldekako 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Jaurtiketa Luzeko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
27
Neguko Jaurtiketa Luzeo Kriteriuma
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Parte Hartze Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
27/28
Pista Estaliko Espainiako XLVI. Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
28
Parte Hartze Libreko Probak (SUSPENDITUTA)
-
Basauri
Autonomikoa
web
Martxoa 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1/6
Pista Estaliko Beteranoen Munduko Txapelketa
Kamloops
Nazioartekoa I
web
6
Nafarroako Kirol Jokuak. 4. Krosa. Banakako Finala
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Kontrol Probak. Errioxar Fed.
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
6
IV Sagarlasterra Lasterketa
Hernani
Herrikoia
web
6
Neguko Jaurtiketa Kriteriuma
-
Jaen
Nazionala
web
6
Federatuentzako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
6/7
Pista Estaliko XXXVII Junior Espainiako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
7
Kroseko XCII. Espainiako Txapelketa
A Coruña
Nazionala
web
7
Donejakue Bideko IV. Maratoi erdia
Najera
Herrikoia
web
7
Espainiako LXXIX. Abiada Txapelketa
Santa Eularia des Riu
Nazionala
web
7
Errioxako Kirol Jokuak. 2. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
12/14
Pista estaliko Munduko Txapelketa
Doha (Qatar)
IAAF
web
13
NKJ. Iruñerriko Promozioko 1. Jardulnaldia
Burlata
Autonomikoa
web
13
. Nafarroako Kirol Jokuak
Koreia
Autonomikoa
web
13
NKJ.Infantileko 4. Taldekako Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Euskadiko Jaurtiketa Luzeen Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
13
Txingudi Hiria XII. Herri Lasterketa
Hendaia
Herrikoia
web
13
Errioxar Fondo, Martxa eta Jaurtiketa Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
Emakumeen Nazioarteko Eguna III. Herri Milia
Amurrio
Herrikoia
13/14
Pista Estaliko Espaniako XXXIII Jubenil Txapelketa
-
Oviedo
Nazionala
web
14
Izkialdeko II. Herri Lasterketa (Urturi)
Urturi
Herrikoia
web
14
IV. Sahara Kross
Ormaiztegi
Herrikoia
web
14
Faltzes Hiriko XXII. Krossa
Faltzes
Herrikoia
web
20
Nafarroako Kirol Jokuak 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
Laredo Hiriko VIII. 10 Km
Laredo
Nazionala
web
21
Enoturismoko V. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
21
Zerupeko Fondoko Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
21
XXII. Lekunberriko Legoa
Lekunberri
Herrikoia
web
21
Udaberriko VIII. Lasterketa
Donostia
Herrikoia
web
27
Azkoitia-Azpeitia XVII. Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
27
Nafarroako Kirol Jokuak 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
NKJ. Iruñerriko Promozioko 2. Jardulnaldia
Burlata
Autonomikoa
web
28
XXXVIII. Munduko Kross Txapelketa
Bydgoszcz
IAAF
web
28
Sabiñanigoko XXXIII. Maratoi Erdia
Sabiñanigo
Nazionala
web
28
Etxauriko XXXI. Krossa
Etxauri
Herrikoia
web
28
Iurretako XXX. Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
28
V. Sara Korrika Trail
Sara
Herrikoia
web
28
Lantziegoko V. Herri Lasterketa
Lantziego
Herrikoia
web
28
Espainiako Eskolar eta Unibertsitateko Kross Txapelketa
Albacete
Nazionala
web
28
Errioxako 6. Pistako Eskolen Arteko Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
Apirila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Kantabriako Fondoko Pistan XVII. Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
5
El Yugoren Ermitara XV. Igoera
Muskaria
Autonomikoa
web
10
Nafarroako Kirol Jokuak 9. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
10
Aragoiko Fed. 1. Kontrola.
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
Parte Hartze Libreko Probak (FAV)- A Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
10
VII. Gran Premio de marcha atlética Villa de Ejea
Ejea de los Caballeros
Nazionala
web
10
Errioxako 7. Pistako Eskolen Arteko Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
Maratoi Erdiko XXVIII. Beteranoen Espainiako Txap.
Malaga
Nazionala
web
11
Berako VI. Mendi Maratoi Erdia
Bera
Herrikoia
web
11
San Adrianeko Elkartasun Maratoi Erdia
San Adrian
Herrikoia
web
11
Zuiako VI. Herri Lasterketa (Murguia)
Murgia
Herrikoia
web
11
Aragoiko 10000 metroko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
17
2. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
17
Euskadiko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
17
Nafarroako Kirol Jokuak 10. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
17
NKJ. Iruñerriko Promozioko 3. Jardulnaldia
Burlata
Autonomikoa
web
18
Baratzako Hiriko II. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
18
Bilbao Kirolak V. Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
18
'Los Paseos' XII. Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
18
Hiru-Herri XXI. Herri Lasterketa
Atarrabia
Autonomikoa
web
18
Donejakue Bideko XVII Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
18
Emakumentzako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
18
XXX. Mejanako Bira Herri Lasterketa 2010
Tutera
Autonomikoa
web
18
Errioxako 8. Pistako Eskolen Arteko Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
18
Osan Cross Mountain 2010
Osan
Herrikoia
web
24
Leitzako XXXII. Krossa
Leitza
Herrikoia
web
24
Espainiako Taldeka Txap- 1. Jard. Ohorezko Maila
-
Lleida
Nazionala
web
24
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txap- 1. Jard
-
Iruñea
Nazionala
web
25
Maratoiko LXXIII. Espainiako Txapelketa
Madril
Nazionala
web
25
Nafarroako Kirol Jokuak 11. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Udaberriko XXI. Herri Lasterketa
Azkoien
Autonomikoa
web
25
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
25
Errioxako Junior Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
25
1. Mailako Espainiako Kluben Txapelketa
-
Valladolid
Nazionala
web
25
Aloñako VI. Igoera
Oñati
Herrikoia
web
Maiatza 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Nafarroako Kirol Jokuak 12. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Campeonato de Cantabria de Vallas y Obstáculos
-
Santander
Autonomikoa
web
1
El Charco XXIV. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Ermitako XXI. Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Eskakizun Parte Hatzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
1
Lur Eremuetako Selekzioen Bilera Behe-17 + PLP
-
Donibane Lohitzune
Autonomikoa
web
1/2
Proba Konbinatuen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
2
Trans Alhama Mendi Maratoi Erdia
Aguilar de Rio Alhama
Herrikoia
web
2
Ruanda 2010 Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Autonomikoa
web
7
Parte Hartzeko Libreko Probak (FAV)- B Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
NKJ Promozioko Taldekako 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
8
NKJ Kadete-Jubenil Banakako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Valladolid Hiriko XX. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
8
Aragoiko Fed. 2. Kontrola.
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
Odietako II. Herri Krosa
Ziaurritz
Herrikoia
8
Durangoko Uria IV. Atletismo Beteranoko Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
8
Monzon A.T. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
8/9
Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
San Fernando
Nazionala
web
8/9
Errioxako Junior Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
9
Martin Fiz VIII. Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
9
Zaragozako XIII. Maratoi Erdia
Zaragoza
Nazionala
web
9
Iruñea Hiriko XXIX. Maratoi Erdia
Iruñea
Nazionala
web
9
Kaskanteko X. Krosa - Romero Parkera Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
9
Zoiti A.T. Zerupeko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
Nafarroako Fed. Kontrola - Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15
NKJ Promozioko Taldekako 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
15
Atezko II. Herri Krosa
Arostegi
Herrikoia
15
Espainiako Taldeka Txap- 2. Jard. Ohorezko Maila
-
Iruñea
Nazionala
web
15
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txap- 2. Jard
-
Donostia
Nazionala
web
15
Zoiti A.T. Zerupeko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
16
Donostiako X. Maratoi Erdia
Donostia
Nazionala
web
16
NKJ Kadete-Jubenil Banakako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Kanpezuko VI. Herri Lasterkeeta
Kanpezu
Herrikoia
web
16
Irurita II. Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
Suhiltzaileko Legoa Herri Lasterketa. 2. Edizioa
Iruña
Herrikoia
web
16
Lanzeluze XV. Herri Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
16
Kadreitako Herri Lasterketa
Kadreita
Autonomikoa
web
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
16
1. Mailako Espainiako Kluben Txapelketa. 2. Jard.
-
Oviedo
Nazionala
web
16
Beteranoen Mendiko Lasterketako europako Txapelketa
Cerdanyola
Nazioartekoa I
web
21/23
European Youth Olympic Trials
-
Moscu
European Athletics
web
22
NKJ Finaletako Jardunaldi Berezia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
Proba Konbinatuen Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Logroño
Nazionala
web
22
Salamanca Hiriko XIII. Nazioarteko Saria - Caja Duero Sari Nagusia
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
22
Aragoiko Jubenil eta Junior Txapelketa
-
Zuera
Autonomikoa
web
22
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 1. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
Anueko II. Herri Krosa
Olague
Herrikoia
22
Espainiako Federazioen Konbinatuen Txapelketa
-
Logroño
Nazionala
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
22/23
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Sartagudako II. Lasterketa Turistikoa
Sartaguda
Herrikoia
web
23
Berriobeitiko Udalaren X. Herri Lasterketa
Berriobeiti
Autonomikoa
web
23
XIII. Iturberotik Bira
Ilunberri
Herrikoia
23
Behe Erriberako XII. Herri Lasterketa
Ribabellosa
Herrikoia
web
23
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 2. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
23
Kodesko Mendilerroko I. Lasterketa
Kodes
Herrikoia
web
23
Cayon Harana IX. Hiri Milia
Saron
Nazionala
web
26
Nafarroako Fed. Kontrola - Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Fuenlabrada Hiriko XII. Saria
-
Fuenlabrada
Autonomikoa
web
29
NKJ Promozioko Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
29
NKJ Banakako Infantilen Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Los Corrales de Buelna X. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
29
Palafrugell Costa Brava XIX. Atletismo Nazioarteko Meetina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
29
Monzon A.T. Kontrola.
-
Monzon
Autonomikoa
web
29
Aragoiko Fed. 4. Kontrola.
Zaragoza
Autonomikoa
web
29
Aitzkozar Elkartea VI. Herri Krosa
Bakaiku
Herrikoia
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak (BAF) -C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Kataluniako beteranoen V. Meetina
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Pistako Eskolen arteko Jardunaldia-Konbinatuen Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
29/30
Aragoiko Proba Konbinatuen Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
29/30
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
29/30
Arabako Txapelketa Absolutua
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29/30
Aragoiko Beteranoen Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
30
1. San Cristobal-Ezkaba Traila
Antsoain
Herrikoia
web
30
Axular III. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
30
Errioxako XIX. Maratoi Erdia
Logroño
Nazionala
web
30
Arabako Biltzar Nagusiak IX Herri Lasterketa
Elburgo
Herrikoia
web
30
XII Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
30
Bilboko XXVIII. Maratoia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
30
Erriberako XVIII. Maratoi Erdia
Kortes
Herrikoia
web
Ekaina 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Kantabriako Jubenil Txapelketa-1. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
4/6
XIV Campeonato Iberoamericano
San Fernando
Nazioartekoa I
web
5
Arabako Foru Diputazioa II. Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
5
Proba Konbinatuen NKJ ko Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 3. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Lantzeko II. Herri Krosa
Lantz
Herrikoia
5
Bertizaranako III. Herri Krossa
Narbarte
Herrikoia
web
5
VIII. Oñatiko Herri Lasterketa
Oñati
Nazioartekoa I
web
5
Kantabriako Jubenil Txapelketa-2. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
5/6
Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Lloret de Mar
Nazionala
web
5/6
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Bilbo
Autonomikoa
web
5/6
Errioxako Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Elomendiko II. X-treme
Elo
Herrikoia
web
6
Zaragozako 10 Km
Zaragoza
Nazionala
web
6
Armentia Ikastola V. Herri Lasterketa
Armentia
Herrikoia
web
6
Oloroneko XXI. Maratoi Erdia
Oloron
Nazioartekoa I
web
9
IV Atletismo Meeting Iberoamerikarra
-
Huelva
European Athletics
web
9
Logroño Hiriko VI. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Ultzamako III. Herri Krosa
Larraintzar
Herrikoia
12
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Uraren Herri Lasterketa IV. Mendillorrira Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Haurren Mailako Komunitatearteko Saria
-
Soria
Autonomikoa
web
12
Espainiako Taldekako Gizonezkoen Txapelketa.
-
Bilbo
Nazionala
web
12
Emakumezko Ohorezko Mailako Finala
-
Valencia
Nazionala
web
13
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
13
Lakuntza-Aralar VII. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
13
Euskadiko Beteranoen Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Basauriko Udala Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
13
2. Mailako Taldekako Txapelketa
-
Mataro
Nazionala
web
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
Kadetentzako eskakizun kontroleko probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Castelloneko Txapelketa Absolutua
-
Castellon
Autonomikoa
web
18
Katabriako Fed. I. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
18/20
Espainiako Federazioen Jubenil Txapelketa
-
Lloret de Mar
Nazionala
web
19
Euskadiko Kadete eta Taldekako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
19
'Bibao Hiria' X. Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
19
Nafarroako Txapelketa Absolutua-1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Silvia Mazon XXVII Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
19
Palentziako Udalaren VI. Atletismo Bilera
-
Palencia
Nazionala
web
19
Lizoain-Arriasgoitiko VIII. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
19
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Hernani
Autonomikoa
web
20
Nafarroako Txapelketa Absolutua-2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
Espainiako 10000 metroko Junior-Promesa Txapelketa
-
Basauri
Nazionala
web
20
Araiako V. Herri Krossa
Araia
Herrikoia
web
20
Aldapa Peñako Herri Krossa
Iruña
Herrikoia
web
20
Beteranoen Kantabriako Txapelketa
-
Muriedas
Autonomikoa
web
23
Barakaldoko Udala XXV. Atletismoko Saria
-
Barakaldo
Nazionala
web
23
Nafarroako Fed. Kontrola - Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Aragoiko Atletismo I. Saria
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
24
Parte Hartzeko Libreko Probak (BAF)
-
Durango
Autonomikoa
web
26
2. Mailako Aut. Federazioen XXXII. Txapelketa
-
Santander
Nazionala
web
26
1. Mailako Federazioen Txapalketa
Vigo
Nazionala
web
26
La Laguna Hiriko III. Beteranoen Bilera Nazionala
-
La Laguna
Nazionala
web
26
Parte Hartze Libreko Proba (GAF)
-
Ordizia
Autonomikoa
web
26
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
Virgen del Amparoren XXIII. Krossa
Kastejon
Autonomikoa
web
26
Sanmartzialeko XXXIV. Igoera
Irun
Herrikoia
web
26/27
Espainiako Kadete Txapelketa
-
Iruñea
Nazionala
web
27
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
27
Antonio Prieto II. Saria
-
Segovia
Nazionala
web
27
Doneztebeko XXXII. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
30
10000 Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Caceres
Nazionala
web
30
Caceresko Diputazioaren XXII. Topaketa
-
Caceres
Nazionala
web
30
Kantabriako Txapelketa Absolutua - 1. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
Uztaila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Avila Hiriko XIII. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
2
2010ko Madrilgo Mitina
-
Madrid
IAAF
web
2/4
Espainiako Beteranoen XVI. Txapelketa
-
Arona
Nazionala
web
3
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
3/4
Espainiako LVII. Junior Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
3/4
Espainiako XXIV. Promesa Txapelketa
-
Calvia
Nazionala
web
4
Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
6
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
6/7
XV. Mataroko Meetina - Kataluinako Txapelketa
-
Mataro
Nazionala
web
8
Kantabriako Txapelketa Absolutua - 2. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
9
Atletismoko Nazioarteko Mitina Ciutat de Barcelona
-
Barcelona
European Athletics
web
9
Madrilgo Txapelketa Absolutua
-
Leganes
Autonomikoa
web
10
Vigo Hiriko Sari Nagusia
-
Vigo
Nazionala
web
10
Alcala de Henareseko XII. Gauekoa
-
Alcala Henares
Nazionala
web
10
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
10/11
Espainiako LIX. Jubenil Txapelketa
-
Nerja
Nazionala
web
10/11
Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
14
Kantabriako Txapelketa Absolutua - 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
15/24
Zerupeko Beteranoen XVI. Europako Txapelketa
-
Nyiregyhaza (HUN)
Nazioartekoa I
web
17/18
XC. Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Aviles
Nazionala
web
18
2010 ko Camile-Extreme
Izaba
Herrikoia
web
20/25
Munduko Junior Txapelketa
Moncton (CAN)
IAAF
web
21
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
23
Elizondoko Herri Krossa
Elizondo
Herrikoia
24
Kantabriako Atletismoko Sari Nagusia 2010
-
Santander
Nazionala
web
27/1
Europako Txapelketa
Barcelona
Nazioartekoa I
web
31
Fustiñanako XXVI. Joia
Fustiñana
Autonomikoa
web
Abuztua 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
VII. Taldekako Kopa
-
Barcelona
Nazionala
web
6
La Costrada XII. Herri Krossa
Agoitz
Herrikoia
web
7
Cuesta parriba del Pilón I. Herri Krosa
Faltzes
Herrikoia
7
Match Méditerranée Juniors
-
Rades
Nazioartekoa I
8
Virgen de la Asuncion XVI Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
13
Ireneo Deuna XXIV. Krossa
Baltierra
Autonomikoa
web
13
Artzai MIlia 2010
Tafalla
Herrikoia
web
14/26
1 Youth Olympics Games
-
Singapur
Nazioartekoa I
web
20
Calahorra Hiriko XXVIII. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
21
Bartolome Deuna XXII. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
21
Berriozako I. Hiri Lasterketa
Berriozar
Herrikoia
web
26
Zuera Hiriko IV. Hiri Milia
Zuera
Autonomikoa
web
27
Aste Nagusiko Hiri Krosa
Bilbo
Herrikoia
web
28
Agerrako Kross Herrikoia-XIX. Luis M. Apeztegiaren Oroigarria
Bera
Herrikoia
29
XVIII. Urtegiaren Bira
Eugi
Herrikoia
29
Lezamako Mugetatik
Lezama
Herrikoia
web
Iraila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Ejea Hiria VIII. Hiri Milia (SUSPENDITUTA)
Ejea de los Caballeros
Nazionala
web
4
Zizur Nagusiko XII. Hiri Milia . Nafarroako Txapelketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
4
XXVII Milla Delicias
Zaragoza
Nazionala
web
5
Korella Hiriko XXXI. Oinezko Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
10
Mueleko VI. Milia
Muel
Nazionala
web
11
Espainiako II. Milla Bidean Txapelketa
Kordoba
Nazionala
web
11
Espainiako II. 10 Km. bidean Txapelketa
Kordoba
Nazionala
web
11
Legazpiko Xi. Hiri Milia. Santikutz Trofeoa
Legazpi
Herrikoia
web
12
Urnietako Herri Bira
Urnieta
Herrikoia
web
12
Ebroko II. Donejakue Bidea (1. etapa)
Rincon de Soto
Autonomikoa
web
18
Maratoi Erdiko XIX. Espainiako Txapelketa
Sagunto
Nazionala
web
18
Ergoienako VI. Bira
Dorrao
Herrikoia
web
19
Uharteko II Kilometro Berticala
Uharte Arakil
Herrikoia
web
19
Nafarroa Oinez VII. Herri Lasterketa
Atarrabia
Herrikoia
web
25
Olazti-Urbasa IV. Mendi Lasterketa
Olazti
Herrikoia
web
25
Getxoko IV. Milia
Getxo
Nazionala
web
25
Mikel Deuna I. Herri Krossa
Orkoien
Herrikoia
web
26
Ebroko II. Donejakue Bidea (2. etapa)
Alfaro
Autonomikoa
web
26
Panes-Potes 2010
Panes
Nazionala
web
26
Josetxo Imaz X. Memoriala
Ordizia
Herrikoia
web
29
Noaingo XX. Herri Milia 2010
Noain
Herrikoia
web
Urria 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Berangoko XXIII. Nazioarteko Milia
Berango
Nazioartekoa I
web
2
Lodosa Hiriko XV. Hiri Milia
Lodosa
Herrikoia
web
2
XIV. Zakila Bira
Zumaia
Herrikoia
web
2
Espainiako Taldekako Kadete Txapelk.
-
Burgos
Nazionala
web
2/3
Cto de España Veteranos. Pentathlon, Pentathlon Lanzamientos y 10.000
-
Zuera
Nazionala
web
3
Basauriko 6 Milia
Basauri
Herrikoia
web
3
XXXIV. Mendira Joan-Etorria
Etxarri Aranatz
Herrikoia
web
3
Orreaga-Zubiri V. Maratoi Erdia
Orreaga
Herrikoia
web
9
Espainiako Taldeka Junior Gizon Txapelketa-Aurren bilera
-
Mataro
Nazionala
web
9
Espainiako Taldeka Junior Nesken Txapelketa-Aurren bilera
-
Donostia
Nazionala
web
10
Hiru Hondartzen XXI. Krosa
Donostia
Herrikoia
web
12
Andosilla Hiriko Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
16
Nafarroako Kluben arteko Pistako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Onddo Lasterketa 2010
Altsasu
Herrikoia
web
16
Logroñoko 100 Herrikoia 15. edizioa (Semi)
Logroño
Herrikoia
web
17
XIII. Oinezko Herri Lasterketa
Donostia
Nazionala
web
17
Fontellaseko IX. Hiri Kross Zirkuitoa
Fontellas
Autonomikoa
web
17
I Carrera de Montaña por la Integración Villa de Ezcaray
Ezcaray
Herrikoia
web
23
Bilbao Bizkaia Night Maraton
Bilbo
Nazioartekoa I
web
23
Promozioko Jardunaldia (Haur-Kad-Jub)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
Logroñoko 100 Herrikoia 15. edizioa (Finalak)
Logroño
Herrikoia
web
23
Lizuniagara XXX. Igoera
Bera
Herrikoia
23
Espainiako Taldeka Kadete Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
24
Euskal Herriko XIII. Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Nazionala
web
24
Tarazonicaren Bide Berde XVII Herri Lasterketa
Tutera
Autonomikoa
web
24
Mahasti Tartean Hirugarren Lasterketa
Cenicero
Herrikoia
web
30
Promozioko Jardunaldia (Haur-Kad-Jub)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
31
Espainiako Beteranoen Maratoiko Txapelketa
Ciudad Real
Nazionala
web
31
'Amurrio Hiriko' Lasterketa
Amurrio
Nazionala
web
31
Aiegiko IV. Itzulia (EZ DA EGINGO)
Aiegi
Autonomikoa
web
31
Lasarte-Oria Bai! XV Kross Herrikoia
Lasarte
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia