Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009 denboraldia
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Maiatza 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
. Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
8
Parte Hartze Libreko Probak - Programa B
-
Durango
Autonomikoa
web
9
. Euskadiko Juvenil eta Junior Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
XIX. Valladolid Hiriko Nazioarteko Bilera - Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
9
II. Atletismo Beteranoaren Meetina
-
Reus
Nazionala
web
9
Promozio Saria. 2. Taldeka Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
9
'Eurovian' Saria - Aragoiko Fed. 4. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Kirol Jokuak - Kadete eta Jubenil 1. Finala
-
Iruña
Autonomikoa
web
9
Odietako Herri Krossa
Ziaurritz
Herrikoia
9
. Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Huesca
Autonomikoa
web
9
2º. Malagako Atletismo Ordezkaritzaren Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
9/10
. Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
Fuenlabrada
Nazionala
web
10
'Martin Fiz' Nazioarteko VII. Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
10
Kaskanteko IX. Krossa - Romerora Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
10
Iruñea Hiriko XXVIII. Maratoi Erdia
Iruña
Nazionala
web
10
IV. Bilbao Kirolak Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
10
. Espainiako Maratoi Txapelketa (Beteranoak)
Gasteiz
Nazionala
web
12
. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
16
2. Jardun. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
16
Atezko Herri Krossa
Arostegi
Herrikoia
16
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
16
2. Jardun.. Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Iruña
Nazionala
web
16
2. Jardun.. Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Bartzelona
Nazionala
web
17
IX. Donostiako Maratoi Erdia
Donostia
Nazionala
web
17
Sartagudako I. Lasterketa turistikoa
Sartaguda
Herrikoia
web
17
Kirol Jokuak - Kadete eta Jubenil 2. Finala
-
Iruña
Autonomikoa
web
17
Atletismo Egokituako Basauriko XI. Mitina
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Lanzeluze XXIV. Krossa
Berriozar
Herrikoia
web
17
II. Cruz de Humilladero Kulturarteko Lasterketa
Malaga
Herrikoia
web
20
Parte Hartze Libreko Probak - Programa C
-
Durango
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia