Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009 denboraldia
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Uztaila 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
. Eskakizun araberako kontrola. NAF
-
Iruña
Autonomikoa
web
4
Madrilgo 2009 Mitina
-
Madril
IAAF
web
4
Pistako Kontrola (Errioxar Fed.)
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
Gipuzkoako Zerupeko Challange 4. Proba (A)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
4
Gipuzkoako Zerupeko Challange 4. Proba (B)
-
Hernani
Autonomikoa
web
4/5
. Espainiako Promesa Txapelketa
-
Cordoba
Nazionala
web
7/12
Jubenil Munduko VI. Txapelketa
Bressanone
IAAF
web
7/12
XXV. Munduko Unibertsitatearteko Txapelketa
Belgrado
Nazioartekoa I
8
Salamankako Diputazioa XXXVII. Saria
Salamanca
European Athletics
web
8
. Madrilgo Federazioaren Kontrola
-
Alcorcon
Autonomikoa
web
8
Kantabriako Txapelketa. 2. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
10
Barakaldoko Udala XXIV. Atletismoko Saria
-
Barakaldo
Nazionala
11
Aragoiko Fed. 12. Kontrola
-
Zuera
Autonomikoa
web
11
Gipuzkoako Zerupeko Challange 5. Proba (A)
-
Ordizia
Autonomikoa
web
11
Gipuzkoako Zerupeko Challange 5. Proba (B)
-
Hernani
Autonomikoa
web
11
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
11/12
. Espainiako JuniorTxapelketa
-
Magalluf (Mallorca)
Nazionala
web
15
'Mataro Hiria' XIV. Atletismo Bilera
-
Mataro
Nazionala
web
15
Eskaeraren araberako Parte Hartze Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
16/19
. Europako Promesa Txapelketa
-
Kaunas
European Athletics
web
18
. Aragoi Gobernuko Nazioarteko Bilera
-
Zaragoza
European Athletics
web
18
Joko Europiriniotarrak + PLP
-
Donostia
Nazioartekoa I
web
18
Kantabriako Txapelketa. 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
19
Avila Hiria XII. Sari Nagusia-II Caja Avila Saria
-
Avila
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia