Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Maiatza 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Nafarroako Kirol Jokuak 12. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Campeonato de Cantabria de Vallas y Obstáculos
-
Santander
Autonomikoa
web
1
El Charco XXIV. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Ermitako XXI. Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Eskakizun Parte Hatzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
1
Lur Eremuetako Selekzioen Bilera Behe-17 + PLP
-
Donibane Lohitzune
Autonomikoa
web
1/2
Proba Konbinatuen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
2
Trans Alhama Mendi Maratoi Erdia
Aguilar de Rio Alhama
Herrikoia
web
2
Ruanda 2010 Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Autonomikoa
web
7
Parte Hartzeko Libreko Probak (FAV)- B Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
NKJ Promozioko Taldekako 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
8
NKJ Kadete-Jubenil Banakako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Monzon A.T. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
8
Valladolid Hiriko XX. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
8
Aragoiko Fed. 2. Kontrola.
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
Odietako II. Herri Krosa
Ziaurritz
Herrikoia
8
Durangoko Uria IV. Atletismo Beteranoko Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
8/9
Errioxako Junior Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
8/9
Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
San Fernando
Nazionala
web
9
Martin Fiz VIII. Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
9
Zaragozako XIII. Maratoi Erdia
Zaragoza
Nazionala
web
9
Iruñea Hiriko XXIX. Maratoi Erdia
Iruñea
Nazionala
web
9
Kaskanteko X. Krosa - Romero Parkera Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
9
Zoiti A.T. Zerupeko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
Nafarroako Fed. Kontrola - Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15
NKJ Promozioko Taldekako 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
15
Atezko II. Herri Krosa
Arostegi
Herrikoia
15
Espainiako Taldeka Txap- 2. Jard. Ohorezko Maila
-
Iruñea
Nazionala
web
15
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txap- 2. Jard
-
Donostia
Nazionala
web
15
Zoiti A.T. Zerupeko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia