Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Maiatza 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
NKJ Promozioko Taldekako 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
8
NKJ Kadete-Jubenil Banakako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Valladolid Hiriko XX. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
8
Aragoiko Fed. 2. Kontrola.
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
Odietako II. Herri Krosa
Ziaurritz
Herrikoia
8
Durangoko Uria IV. Atletismo Beteranoko Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
8
Monzon A.T. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
8
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8/9
Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
San Fernando
Nazionala
web
8/9
Errioxako Junior Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
9
Zoiti A.T. Zerupeko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
9
Kaskanteko X. Krosa - Romero Parkera Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
9
Iruñea Hiriko XXIX. Maratoi Erdia
Iruñea
Nazionala
web
9
Zaragozako XIII. Maratoi Erdia
Zaragoza
Nazionala
web
9
Martin Fiz VIII. Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
Nafarroako Fed. Kontrola - Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15
NKJ Promozioko Taldekako 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
15
Atezko II. Herri Krosa
Arostegi
Herrikoia
15
Espainiako Taldeka Txap- 2. Jard. Ohorezko Maila
-
Iruñea
Nazionala
web
15
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txap- 2. Jard
-
Donostia
Nazionala
web
15
Zoiti A.T. Zerupeko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
16
Irurita II. Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
16
Beteranoen Mendiko Lasterketako europako Txapelketa
Cerdanyola
Nazioartekoa I
web
16
1. Mailako Espainiako Kluben Txapelketa. 2. Jard.
-
Oviedo
Nazionala
web
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
16
Kadreitako Herri Lasterketa
Kadreita
Autonomikoa
web
16
Lanzeluze XV. Herri Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
Kanpezuko VI. Herri Lasterkeeta
Kanpezu
Herrikoia
web
16
NKJ Kadete-Jubenil Banakako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Donostiako X. Maratoi Erdia
Donostia
Nazionala
web
16
Suhiltzaileko Legoa Herri Lasterketa. 2. Edizioa
Iruña
Herrikoia
web
21/23
European Youth Olympic Trials
-
Moscu
European Athletics
web
22
Anueko II. Herri Krosa
Olague
Herrikoia
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
Espainiako Federazioen Konbinatuen Txapelketa
-
Logroño
Nazionala
web
22
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 1. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
Aragoiko Jubenil eta Junior Txapelketa
-
Zuera
Autonomikoa
web
22
Salamanca Hiriko XIII. Nazioarteko Saria - Caja Duero Sari Nagusia
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
22
Proba Konbinatuen Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Logroño
Nazionala
web
22
NKJ Finaletako Jardunaldi Berezia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22/23
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Sartagudako II. Lasterketa Turistikoa
Sartaguda
Herrikoia
web
23
Berriobeitiko Udalaren X. Herri Lasterketa
Berriobeiti
Autonomikoa
web
23
XIII. Iturberotik Bira
Ilunberri
Herrikoia
23
Behe Erriberako XII. Herri Lasterketa
Ribabellosa
Herrikoia
web
23
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 2. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
23
Kodesko Mendilerroko I. Lasterketa
Kodes
Herrikoia
web
23
Cayon Harana IX. Hiri Milia
Saron
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia