Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Maiatza 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
29
NKJ Banakako Infantilen Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
NKJ Promozioko Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
29
Pistako Eskolen arteko Jardunaldia-Konbinatuen Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Kataluniako beteranoen V. Meetina
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak (BAF) -C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Aitzkozar Elkartea VI. Herri Krosa
Bakaiku
Herrikoia
web
29
Aragoiko Fed. 4. Kontrola.
Zaragoza
Autonomikoa
web
29
Monzon A.T. Kontrola.
-
Monzon
Autonomikoa
web
29
Palafrugell Costa Brava XIX. Atletismo Nazioarteko Meetina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
29
Los Corrales de Buelna X. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
29/30
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
29/30
Aragoiko Proba Konbinatuen Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
29/30
Arabako Txapelketa Absolutua
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29/30
Aragoiko Beteranoen Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
30
1. San Cristobal-Ezkaba Traila
Antsoain
Herrikoia
web
30
Erriberako XVIII. Maratoi Erdia
Kortes
Herrikoia
web
30
Bilboko XXVIII. Maratoia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
30
XII Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
30
Arabako Biltzar Nagusiak IX Herri Lasterketa
Elburgo
Herrikoia
web
30
Errioxako XIX. Maratoi Erdia
Logroño
Nazionala
web
30
Axular III. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
Ekaina 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Kantabriako Jubenil Txapelketa-1. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
4/6
XIV Campeonato Iberoamericano
San Fernando
Nazioartekoa I
web
5
Kantabriako Jubenil Txapelketa-2. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
5
VIII. Oñatiko Herri Lasterketa
Oñati
Nazioartekoa I
web
5
Bertizaranako III. Herri Krossa
Narbarte
Herrikoia
web
5
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
Lantzeko II. Herri Krosa
Lantz
Herrikoia
5
Proba Konbinatuen NKJ ko Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Arabako Foru Diputazioa II. Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
5
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 3. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
5/6
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Bilbo
Autonomikoa
web
5/6
Errioxako Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
5/6
Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Lloret de Mar
Nazionala
web
6
Elomendiko II. X-treme
Elo
Herrikoia
web
6
Zaragozako 10 Km
Zaragoza
Nazionala
web
6
Armentia Ikastola V. Herri Lasterketa
Armentia
Herrikoia
web
6
Oloroneko XXI. Maratoi Erdia
Oloron
Nazioartekoa I
web
9
IV Atletismo Meeting Iberoamerikarra
-
Huelva
European Athletics
web
9
Logroño Hiriko VI. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Emakumezko Ohorezko Mailako Finala
-
Valencia
Nazionala
web
12
Espainiako Taldekako Gizonezkoen Txapelketa.
-
Bilbo
Nazionala
web
12
Haurren Mailako Komunitatearteko Saria
-
Soria
Autonomikoa
web
12
Uraren Herri Lasterketa IV. Mendillorrira Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Ultzamako III. Herri Krosa
Larraintzar
Herrikoia
13
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
13
Lakuntza-Aralar VII. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
13
Euskadiko Beteranoen Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Basauriko Udala Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
13
2. Mailako Taldekako Txapelketa
-
Mataro
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia