Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Ekaina 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Kantabriako Jubenil Txapelketa-1. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
4/6
XIV Campeonato Iberoamericano
San Fernando
Nazioartekoa I
web
5
Arabako Foru Diputazioa II. Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
5
Proba Konbinatuen NKJ ko Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
Gipuzkoako Cd-Jb-Jn-Bet Txapelketa + PLP 3. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Lantzeko II. Herri Krosa
Lantz
Herrikoia
5
Bertizaranako III. Herri Krossa
Narbarte
Herrikoia
web
5
VIII. Oñatiko Herri Lasterketa
Oñati
Nazioartekoa I
web
5
Kantabriako Jubenil Txapelketa-2. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
5/6
Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Lloret de Mar
Nazionala
web
5/6
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Bilbo
Autonomikoa
web
5/6
Errioxako Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Elomendiko II. X-treme
Elo
Herrikoia
web
6
Zaragozako 10 Km
Zaragoza
Nazionala
web
6
Armentia Ikastola V. Herri Lasterketa
Armentia
Herrikoia
web
6
Oloroneko XXI. Maratoi Erdia
Oloron
Nazioartekoa I
web
9
IV Atletismo Meeting Iberoamerikarra
-
Huelva
European Athletics
web
9
Logroño Hiriko VI. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Ultzamako III. Herri Krosa
Larraintzar
Herrikoia
12
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Uraren Herri Lasterketa IV. Mendillorrira Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Haurren Mailako Komunitatearteko Saria
-
Soria
Autonomikoa
web
12
Espainiako Taldekako Gizonezkoen Txapelketa.
-
Bilbo
Nazionala
web
12
Emakumezko Ohorezko Mailako Finala
-
Valencia
Nazionala
web
13
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
13
Lakuntza-Aralar VII. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
13
Euskadiko Beteranoen Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Basauriko Udala Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
13
2. Mailako Taldekako Txapelketa
-
Mataro
Nazionala
web
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
Kadetentzako eskakizun kontroleko probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Castelloneko Txapelketa Absolutua
-
Castellon
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia