Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Ekaina 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
12
Ultzamako III. Herri Krosa
Larraintzar
Herrikoia
12
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Uraren Herri Lasterketa IV. Mendillorrira Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Haurren Mailako Komunitatearteko Saria
-
Soria
Autonomikoa
web
12
Espainiako Taldekako Gizonezkoen Txapelketa.
-
Bilbo
Nazionala
web
12
Emakumezko Ohorezko Mailako Finala
-
Valencia
Nazionala
web
12
Parte Hartze Libreko Probak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
Basauriko Udala Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
13
2. Mailako Taldekako Txapelketa
-
Mataro
Nazionala
web
13
Euskadiko Beteranoen Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Lakuntza-Aralar VII. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
13
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
16
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
Kadetentzako eskakizun kontroleko probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Castelloneko Txapelketa Absolutua
-
Castellon
Autonomikoa
web
18
Katabriako Fed. I. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
18/20
Espainiako Federazioen Jubenil Txapelketa
-
Lloret de Mar
Nazionala
web
19
Lizoain-Arriasgoitiko VIII. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
19
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Hernani
Autonomikoa
web
19
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
Palentziako Udalaren VI. Atletismo Bilera
-
Palencia
Nazionala
web
19
Nafarroako Txapelketa Absolutua-1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
'Bibao Hiria' X. Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
19
Euskadiko Kadete eta Taldekako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
19
Silvia Mazon XXVII Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
20
Nafarroako Txapelketa Absolutua-2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
Espainiako 10000 metroko Junior-Promesa Txapelketa
-
Basauri
Nazionala
web
20
Araiako V. Herri Krossa
Araia
Herrikoia
web
20
Aldapa Peñako Herri Krossa
Iruña
Herrikoia
web
20
Beteranoen Kantabriako Txapelketa
-
Muriedas
Autonomikoa
web
23
Barakaldoko Udala XXV. Atletismoko Saria
-
Barakaldo
Nazionala
web
23
Nafarroako Fed. Kontrola - Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Parte Hartzeko Libreko Probak (BAF)
-
Durango
Autonomikoa
web
24
Aragoiko Atletismo I. Saria
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
26
2. Mailako Aut. Federazioen XXXII. Txapelketa
-
Santander
Nazionala
web
26
1. Mailako Federazioen Txapalketa
Vigo
Nazionala
web
26
La Laguna Hiriko III. Beteranoen Bilera Nazionala
-
La Laguna
Nazionala
web
26
Parte Hartze Libreko Proba (GAF)
-
Ordizia
Autonomikoa
web
26
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
Virgen del Amparoren XXIII. Krossa
Kastejon
Autonomikoa
web
26
Sanmartzialeko XXXIV. Igoera
Irun
Herrikoia
web
26/27
Espainiako Kadete Txapelketa
-
Iruñea
Nazionala
web
27
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
27
Antonio Prieto II. Saria
-
Segovia
Nazionala
web
27
Doneztebeko XXXII. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia