Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011 denboraldia
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Ekaina 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Caja Duero SN-XIV. Salamanca Hiriko Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazionala
web
8
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
11
Lizoain-Arriagoitiko IX. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
11
Logroño Hiriko VII. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Giz. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa 3. Jard.
-
Hospitalet
Nazionala
web
11
XIII Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
11/12
Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Valladolid
Nazionala
web
12
Emakumearen Iv. Lasterketa (Gasteiz)
Gasteiz
Herrikoia
web
12
Doneztebeko XXXIII. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
12
Uraren Herri Krossa. Mendillorrirako 5. Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Kodesko Mendilerroko II. Lasterketa
Kodes
Herrikoia
web
12
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
12
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
12
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Ayamonte
Autonomikoa
web
15
Kantabriako Fed. II. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Arrasate
Autonomikoa
web
18
Altzateko Bestatako I. Nesken Krosa
Bera
Herrikoia
web
18
Mailuko Madrileko Txapelketa
-
Madril
Autonomikoa
web
18
Silvia Mazon XXVII. Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
18
Palentziako Udala VI. Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
18
Aragoiko Txapelketa Absolutua + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Aitzkozar VII. Herri Krossa
Iturmendi
Herrikoia
web
18
Bilboko XI. Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
18
Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Espainiako 10000 metroko JUnior-Promesa Txapelketa
-
Xixon
Nazionala
web
18/19
Europako Herrialdeka Txapelketa
-
Estokolmo
European Athletics
web
18/19
espainiako Jubenil Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
19
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
19
VI. Araia Krosa
Araia
Herrikoia
web
19
II. Zabaloetxe-Loiuko Bi Miliak
Zabaloetxe
Nazionala
web
19
Burgoseko XVI. Erdi Maratoia
Burgos
Autonomikoa
web
19
Lakuntza-Aralar VIII. Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
19
Aldapa Elkartearen IV. Krossa
Iruña
Herrikoia
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia