Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012 denboraldia
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Urtarrila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Uliako Gimnastika LXXXII. Nazioarteko Lasterketa
Donostia
Nazioartekoa I
web
7
Aragoiko Federazioa 2. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7
RFEAko Kontrola
-
Madril
Nazionala
web
7/8
Pista Estalian Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
Zornotzako LVIII Nazioarteko Krossa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
8
Larragako XXIV. Errege Krossa
Larraga
Herrikoia
web
8
Kross Motzeko Nafarroako Txapelketa
Burlata
Autonomikoa
web
8
Azkoiengo Erregeen XXXII. Krossa
Azkoien
Herrikoia
web
13/14
P.E. Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
Aragoiko Federazioa 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Nafarroako Kirol Jokuak. 2. Krosseko Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
14
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
14
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
14
I Control de Invierno FCA-2012
-
Santander
Autonomikoa
web
15
Araitz Betelu VII. Herri Lasterketa
Betelu
Herrikoia
web
21
Euskadiko Taldekako Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
21
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
Pista Estalian Aragoiko Promesa Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Benjamin-Alebin NKJ 3. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
21
Junior XXII. Taldekako Kopa.“Antonio Ferrer Saria”
-
Valencia
Nazionala
web
21
FCA 2012. Neguko II. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
21
XXVI Antequerako Milia
Antekera
Herrikoia
web
22
Juan Muguerza LXIX. Kross Memoriala
Elgoibar
Nazioartekoa I
web
22
Jesus Luis Alós XXXV. Kross Memoriala
Huesca
Nazionala
web
22
Espainiako Beteranoentzako Maratoiko Txapelketa
Las Palmas
Nazionala
web
22
Beteranoen Krosseko Nafarroako Txapelketa
Altsasu
Autonomikoa
web
22
NKJ 3. Krosseko Jardunaldia - Taldekako Finala
Altsasu
Autonomikoa
web
22
Txabalinako Gipuzkoako Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia