Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012 denboraldia
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
21
Neskeentzako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
21
Gizonezko Euskadiko Taldekako
-
Durango
Autonomikoa
web
21
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
21
XXXIV. Leitzako Herri Krossa
Leitza
Herrikoia
web
21
XVII Trofeu Atlètic Nou Barris
-
Barcelona
Autonomikoa
web
21
Gizonezko Euskadiko 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
Hiru-Herri XXIII. Herri Lasterketa
Burlata
Autonomikoa
web
28
NKJ Pistan Infantil 5. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Benjamin-Alebin NKJ 5. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
28
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
J.J. Esparza XXXIV. Kros Memoriala
Iruña
Herrikoia
web
29
Hesiko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
Donejakue Bidea XIX. Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
29
Baratzako Hiriko IV. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
29
XXXII. Mejanako Bira
Tutera
Herrikoia
web
Maiatza 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco XXVI. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
XIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
1
XVIII. Maiatzaren Lehena Atletismoko Bilera
-
Valladolid
Autonomikoa
web
5
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Getxo
Autonomikoa
web
5
A NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
5
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5/6
Atletismoko Espainiako LX. Unibersitateko Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
6
Elomendi X-treme Maratoi Erdia
Elo
Herrikoia
web
6
XXVII. Lanzeluze Krossa. Berriozar 2012
Berriozar
Herrikoia
web
6
2012 Ruanda VI. Elkartasun Lasterketa Herrikoia
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
6
Martin Fiz Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia