Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012 denboraldia
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
28
Benjamin-Alebin NKJ 5. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
28
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
J.J. Esparza XXXIV. Kros Memoriala
Iruña
Herrikoia
web
28
NKJ Pistan Infantil 5. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Hesiko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
XXXII. Mejanako Bira
Tutera
Herrikoia
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
Donejakue Bidea XIX. Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
29
Baratzako Hiriko IV. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
Maiatza 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco XXVI. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
XIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
1
XVIII. Maiatzaren Lehena Atletismoko Bilera
-
Valladolid
Autonomikoa
web
5
A NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Getxo
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
5/6
Atletismoko Espainiako LX. Unibersitateko Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
6
Elomendi X-treme Maratoi Erdia
Elo
Herrikoia
web
6
XXVII. Lanzeluze Krossa. Berriozar 2012
Berriozar
Herrikoia
web
6
2012 Ruanda VI. Elkartasun Lasterketa Herrikoia
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
6
Martin Fiz Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
9
Trofeo San Isidro 'Memorial Paco Sanchez'
-
Nerja
Autonomikoa
web
12
NKJ Benj-Alebin 2. Taldeka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
12
RFEA-CEARD Jaurtiketako Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
12
Aragoiko Federazioko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12
Aragoiko Federazioko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Valladolid Hiriko XXII. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
12
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
NKJ. Kadete.Jubenil Banakako Finalak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12/13
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
Arabako Txapelketa (1. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Beheko Erriberako XIV. Herri Lasterketa
Ribabellosa
Herrikoia
web
13
Iruña Hiriko XXXI. Maratoi Erdia
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia