Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013 denboraldia
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2013
Lasterketaren izena
Herria
Maila
27
Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
27
Rincon de Sotoko I. Herri Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
27
NKJ Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
XXXV. Leitzako Krossa
Leitza
Herrikoia
web
27
Neskeentzako Taldekako Txapelketa. Ohorezko Maila
-
Valencia
Nazionala
web
27
Errioxar Fed. 6. Eskolar Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
27
Ohorezko Mailako Gizonezko Taldekako Txapelketa.1. Jard
-
Iruñea
Nazionala
web
28
1. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
28
Mejana Inguruko Bira
Tutera
Herrikoia
web
Maiatza 2013
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco XXVII. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
Arnedoko 1. Bide Berdea Herri Lasterketa
Arnedo
Herrikoia
web
1
XXV. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
NKJ 4. Infantil Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (2. Jard) +PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Kadete ta Jubenil Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
4
NKJ Kadete-Jubenil 9. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Alebin-Benjamin NKJ 1. Taldekako Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
4
Aragoiko Pistako Liga. 2. Jardunaldia
-
Zuera
Autonomikoa
web
4
Errioxar Fed. 8. Eskolar Jardunaldia
-
Haro
Autonomikoa
web
5
Aranguren/Ruanda/013 VII. Herri Lasterketa
Aranguren
Herrikoia
web
5
V. Extreme Elomendi
Elo
Herrikoia
web
5
Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
5
Kanpezuko IX. Herri Lasterketa
Kanpezu
Herrikoia
web
11
XXIII Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
11
Georgia Tech Invitational
-
Atlanta
Nazioartekoa I
web
11
Aragoiko Federazioa Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
11
NAF Proba Eskakizun Araberako Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Pistako Liga. 3. Jardunaldia
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11
Errotxapeako Eguna Herri Krossa
Iruñea
Herrikoia
web
11
Kontrabandisten Lasterketa
Urdazubi
Herrikoia
web
11
NKJ 5. Infantil Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Kadete ta Jubenil Kantabriako Txapelketa. 2. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
11
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (3. Jard) +PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
11/12
Proba Konbinatuetako Aragoiko Txapelketa
Huesca
Autonomikoa
web
11/12
Errioxar Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
11/12
Unibertsitateko Espainiako Txapelketa
-
Caceres
Nazionala
web
12
Martin Fiz 11. Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
12
Burgoseko Txapelketa
-
Burgos
Autonomikoa
web
12
Iruritako Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
12
XXXII. Iruña Hiria Maratoi Erdia
Iruñea
Autonomikoa
web
12
I. Irati Mendia Erdi Maratoia
Irati
Herrikoia
web
12
Kaskante Hiriko XIII. Krosa
Kaskante
Herrikoia
web
12
XXX San Isidro Lehiaketa
-
Nerja
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia