Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013 denboraldia
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Ekaina 2013
Lasterketaren izena
Herria
Maila
15
Federazio Artean Espainako Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
15
Lizoaingo XI. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
web
15
Kirol Jokuak. Konbinatuetako Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15
Aragoiko Federazioa Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
15
Euskadiko Kadete Txapelketa (Banaka eta Taldeka)
-
Durango
Autonomikoa
web
16
Montemarreko Hiri Milia
Torremolinos
Herrikoia
web
16
Aldapa Elkartearen VI. Krosa
Iruña
Herrikoia
16
C.A. Iranzu I. Herri Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
16
VIII. Araia Krosa
Araia
Herrikoia
web
16
Basauriko Udala Atletismo Topaketa
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
V. Nalda eta Queleko Arana Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
18
Aragoiko Federazioa Kontrola
-
Sabiñanigo
Autonomikoa
web
19
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
19
Caceresko Diputazioa XXVI. Bilera
-
Plasencia
Nazionala
web
19
Aragoiko Federazioa Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Bilbo Hiriko XIII. Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
22
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
Konbinatu Probak Kriterium Galiziarra
-
Pontevedra
Autonomikoa
web
22
Aragoiko Federazioa Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
Virgen del Amperoren XXVI. Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
22
Aragoiko Junior eta Beterano Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
22
Palencia Udalako VIII. Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
22/23
Jubenil LXII. Espainako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
23
Doneztebeko XXXV. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
23
Aragoiko Pistako Liga. 4. Jardunaldia
-
Teruel
Autonomikoa
web
23
Noaingo XXIV. Herri Krossa
Noain
Herrikoia
web
23
Leuzemiaren Aurkako III. Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
23
Trobada Andorra-Catalunya Meridional
-
Cambrils
Autonomikoa
web
23
Panueva Krossa
Tafalla
Herrikoia
web
26
Aragoiko Federazioa Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27
Burgoseko Kontrola
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
28
Anaitasuna Elkatasunaren Gaueko Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
28
Aragoiko Federazioa Gau Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
29
Bizkaiko Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
29
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
29/30
Promesa Espainiako Txapelketa
-
Mataro
Nazionala
web
30
Parte Hartze Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
30
Entzierroearen Lasterketa
Iruña
Autonomikoa
web
30
Sotoko 10 Km
Azagra
Herrikoia
web
30
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia