Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014 denboraldia
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Abendua 2013
Lasterketaren izena
Herria
Maila
27
Chipionako San Silbestre XX. Herri Lasterketa
Chipiona
Autonomikoa
web
27
Ludiko Kiroleko II. Jardunaldia
Iruñea
Herrikoia
28
Parte Hartzeko Libreko Probak. Progr. C
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
Lodosako Eguberriko XI. Krosa
Lodosa
Herrikoia
web
29
Jerezko III. San Silbestre Elkartasun Lasterketa
Jerez
Herrikoia
web
31
Funesko San SIlbestrea
Funes
Herrikoia
web
31
Villabona Zizurkil XXX. Urte Zaharreko Lasterketa
Villabona
Herrikoia
web
31
Bianako VI. San SIlbestrea
Biana
Herrikoia
web
31
Kaparrosu Hiriko IV. San Silbestrea
Kaparrosu
Herrikoia
web
31
Sangozako San Silbestrea
Zangoza
Herrikoia
web
31
I. Artikako San SIlbestrea
Artika
Herrikoia
web
31
Erriberriko XIV. San Silbestrea
Erriberri
Herrikoia
web
31
Doneztebeko VIII. San Silbestre
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Tuterako XXXIII. San Silbestre Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
Leringo XXIX. San Silbestre
Lerin
Herrikoia
web
31
Altsasuko XXXV. San Silbestre
Altsasu
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestrea
Burlata
Herrikoia
web
31
Lizarrako II. San Silbestre Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
31
Iruñeko XXXI. San Silbestre Lasterketa 2013
Iruñea
Herrikoia
web
31
Eguesibarko XIV. San Silbestrea
Olatz
Herrikoia
web
Urtarrila 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
200 metroko PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
3/4
Konbinatu Probetako Esukadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak BAF
-
Bilbo
Autonomikoa
web
5
Zornotzako LX. Nazioarteko Krosa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
5
Azkoiengo XXXIV. Errege Krosa
Azkoien
Herrikoia
web
5
Larragako XXVI. Erregeren Krosa
Larraga
Herrikoia
web
6
Uliako Gimnastika LXXXIV. Nazoiarteko Lasterketa
Donostia
Nazioartekoa I
web
10/11
Kad-Jub-Jun Euskadiko Txapelketa + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Nafar Kirol Jokuak. 6. Neguko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
FCA\'ko Neguko I. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
11/12
Konbinatu Probetako Aragoiko Txapelketa + Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Juan Muguerza Nazioarteko LXXI. Krosa
Elgoibar
European Athletics
web
12
IX. Araitz Beteluko Herri Krossa
Betelu
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia