Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015 denboraldia
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2015
Lasterketaren izena
Herria
Maila
25
IV. Kantabriako Atletismoko Liga. 2. Jard.
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
25
XXXVII Leitzako Krosa
Leitza
Herrikoia
web
25
1. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
25
2. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
25
Kirol Jokuak. 11. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
FNAko 1. Proba Eskakizun Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
VII Malagako Unibertsitateko Hiri Milia
Malaga
Herrikoia
web
25
NKJ Promozioko 3. Jard. - Burlata
Burlata
Autonomikoa
web
26
Almadiaren I. Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
26
Pistako Aragoiko Liga. 2. Jardunaldia
-
Sabiñanigo
Autonomikoa
web
26
XXII. Donejakue Bidea Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
26
Calahorra Baratzako Hiria VII. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
29/30
Unibertsitate Artean Espainiako Txapelketa
-
Cartagena
Nazionala
web
Maiatza 2015
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco Elkartea XXIX. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Kantabriako Ibilketa Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
1
NKJ. Kadete Jubenil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
2
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
2
IV. Goizuetako Krosa
Goizueta
Herrikoia
web
2
Pistako Aragoiko Liga. 3. Jardunaldia
-
Zuera
Autonomikoa
web
2
Kirol Jokuak. 12. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
2
IV. Kantabriako Atletismoko Liga. 3. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
2
NKJ Promozioko 1. Taldekako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
2/3
IAAF World Relays
-
Nassau
IAAF
web
3
VII. Elomendi Xtreme- Maratoi Erdia
Elo
Herrikoia
web
3
IX. Elkartasun Lasterketa Ruanda 2015
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
3
XVII. Basauriko Probak Mitina
-
Basauri
Autonomikoa
web
8
PLP Bizkaia. B Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Louisville Twilight Classic
-
Louisville (KY)
Nazionala
web
9
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
9
NKJ Promozioko 2. Taldekako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
9
Kirol Jokuak. 13. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Emakumeko Taldekako Espainiako Txapelketa. 1. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
9
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
9
Georgia Invitational
-
Atlanta
Nazioartekoa I
9/10
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia