Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015 denboraldia
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2015
Lasterketaren izena
Herria
Maila
25
IV. Kantabriako Atletismoko Liga. 2. Jard.
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
25
NKJ Promozioko 3. Jard. - Burlata
Burlata
Autonomikoa
web
25
VII Malagako Unibertsitateko Hiri Milia
Malaga
Herrikoia
web
25
FNAko 1. Proba Eskakizun Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Kirol Jokuak. 11. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
2. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
25
1. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
25
XXXVII Leitzako Krosa
Leitza
Herrikoia
web
26
Calahorra Baratzako Hiria VII. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
26
XXII. Donejakue Bidea Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
26
Almadiaren I. Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
26
Pistako Aragoiko Liga. 2. Jardunaldia
-
Sabiñanigo
Autonomikoa
web
29/30
Unibertsitate Artean Espainiako Txapelketa
-
Cartagena
Nazionala
web
Maiatza 2015
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco Elkartea XXIX. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Kantabriako Ibilketa Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
1
NKJ. Kadete Jubenil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
2
IV. Goizuetako Krosa
Goizueta
Herrikoia
web
2
Pistako Aragoiko Liga. 3. Jardunaldia
-
Zuera
Autonomikoa
web
2
Kirol Jokuak. 12. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
2
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
2
NKJ Promozioko 1. Taldekako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
2
IV. Kantabriako Atletismoko Liga. 3. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
2/3
IAAF World Relays
-
Nassau
IAAF
web
3
VII. Elomendi Xtreme- Maratoi Erdia
Elo
Herrikoia
web
3
IX. Elkartasun Lasterketa Ruanda 2015
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
3
XVII. Basauriko Probak Mitina
-
Basauri
Autonomikoa
web
8
PLP Bizkaia. B Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Louisville Twilight Classic
-
Louisville (KY)
Nazionala
web
9
NKJ Promozioko 2. Taldekako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
9
Georgia Invitational
-
Atlanta
Nazioartekoa I
9
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
9
Emakumeko Taldekako Espainiako Txapelketa. 1. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
9
Kirol Jokuak. 13. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
9/10
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
10
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Granada
Nazionala
web
10
Martin Fiz 13. Maratoia
Gasteiz
Autonomikoa
web
10
Iruña Hiriko Maratoi Erdia 2015
Iruñea
Autonomikoa
web
10
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia