Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
22
XXXIII. Guadalcacin Herri Lasterketa
Guadalcacin
Herrikoia
web
22
NKJ. kadete-Jubenil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22/23
V. Kantabriako Liga (1. ta 2. Jard)
-
Santander
Autonomikoa
web
23
Hiru-Herri Herri Lasterketa
Uharte
Autonomikoa
web
23
Bizkaiko Jubenil-Junior Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Almadiaren Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
23
Calahorra Baratzako Hiriko IX. Herri Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
23
Mejanan XXXVII. Bira
Tutera
Herrikoia
web
23
Helsinki Spring Marathon
Helsinki
Nazioartekoa I
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
28
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
29
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
29
Errrioxar Eskolar Jardunaldia- 2. Programa
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Euskadiko Fondoko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
NKJ. Pista zerupeko 13. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Iruñerriko 3. Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
29/30
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (1. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Txarko XXXI. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Ibilketako Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
1
XXIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
1
XXVIII Azkoiengo Udaberriko Lasterketa 2017
Azkoien
Herrikoia
web
3
Warwickshire County Open Graded Meeting
-
Leamington Spa
Autonomikoa
5
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
5/7
Unibertsitateen Artean Espainiako Txapelketa
-
Cartagena
Nazionala
web
6
Milia Rutan Espainiako Txapelketa
Puerto Lumbreras
Nazionala
web
6
Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
6
2. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
6
NKJ. Infantil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Promozioko Taldekako Finala. 1. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
6
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (2. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Aragoiko Federazioaren Kontrola
Alcañiz
Autonomikoa
web
6
3. Final Eskolarra Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
6/7
Taldekako Txapelketa Errioxarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia