Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Apirila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
28
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
29
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
NKJ. Pista zerupeko 13. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Iruñerriko 3. Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
29
Euskadiko Fondoko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Errrioxar Eskolar Jardunaldia- 2. Programa
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
29/30
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (1. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Txarko XXXI. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
XXVIII Azkoiengo Udaberriko Lasterketa 2017
Azkoien
Herrikoia
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
1
XXIX. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Ibilketako Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
3
Warwickshire County Open Graded Meeting
-
Leamington Spa
Autonomikoa
5
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
5/7
Unibertsitateen Artean Espainiako Txapelketa
-
Cartagena
Nazionala
web
6
3. Final Eskolarra Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Aragoiko Federazioaren Kontrola
Alcañiz
Autonomikoa
web
6
2. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
6
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (2. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
NKJ. Infantil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
6
Milia Rutan Espainiako Txapelketa
Puerto Lumbreras
Nazionala
web
6
Promozioko Taldekako Finala. 1. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
6/7
Taldekako Txapelketa Errioxarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
7
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
7
Elomendi IX. Xtreme
Elo
Herrikoia
web
7
Ruanda-Aspace Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
12
San Isidro Saria
-
Nerja
Autonomikoa
13
Helsinki City Run
Helsinki
Nazionala
13
Kantabriako Jubenil Txapelketa + FCA Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
13
Espainiako Junior Taldekako Txapelketa. Emakumeak
-
Alcorcon
Nazionala
web
13
Arabako Txapelketa Absolutua (1. Jard)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Erromeroko Parquera XVII. Igoera
Kaskante
Herrikoia
web
13
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zuera
Autonomikoa
web
13
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (1. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
Ourense Termal Athletics Meeting
-
Ourense
Nazionala
web
13
Herri Atletismoko Mitin Nazionala
-
Madril
Autonomikoa
13
NKJ. Lehen Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13/14
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
13/14
Cto España Pent. de Lanz., Comb. y 10000. Veteranos
-
Logroño
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia