Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
20
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa. 2. Jard.
-
Alcorcon
Nazionala
web
20
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 2. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
20
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Soria
Nazionala
web
20
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Andujar
Nazionala
web
20
M.A.O. Kontrola
-
Nerja
Autonomikoa
20
Arabako Txapelketa Absolutua (2. Jard)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
X. Axular Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
20
XX. Iturberoko Krosa
Ilunberri
Herrikoia
web
20
Ziordiako IV. Elkartasun Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
20
Promozioko Taldekako Finala. 2. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
20
NKJ. Osagarriko Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20/21
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
10Km. Rutan Espainiako Txapelketa
Santander
Nazionala
web
21
XIX Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
Toukokuun Kisat
-
Helsinki
Nazionala
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
Tres Burgos-Tres Millas Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
27
IFAM Outdoor 2017
-
Oordegem
Nazioartekoa I
web
27
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27
Kantabriako Fed. Kontrola + Kantabria Kad-Jub Txap.
-
Santander
Autonomikoa
web
27
XXXII. Lanzeluze Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
27
Barañain-Tsunza 2017 Lasterketa
Barañain
Herrikoia
web
27
XXVII Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
27
Promozioko Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
27
NKJ. Bigarren Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Jubeni-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
27
XXV. Palafrugell-Costa Brava Nazioarteko Mitina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
28
Pitillaseko Urmaelako V. Herri Krosa
Pitillas
Herrikoia
28
IX. Iruritako Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Kad-Jub Komunitateen arteko Bilera 2017
-
Soria
Autonomikoa
web
28
Camargoko Udala XIII. Milia
-
Camargo
Autonomikoa
web
31
Josep Campmany Kriteriuma. 1. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
31
Fraga Hiriko II. Mitina
-
Fraga
Autonomikoa
web
Ekaina 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Burgoseko Deleg. Kontrola
-
Burgos
Autonomikoa
web
2
Fco. Ramon Higueras Memoriala
-
Andujar
European Athletics
web
3
Nafarroako Txapelketa Absolutua (1. Jard.)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Salamanca Hiriko XX. Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
3
Los Corrales de Buelna XVI. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
3
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
3
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Isla Cristina
Autonomikoa
web
3/4
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
3/4
NKJ. Proba Konbinatuak
-
Iruña
Autonomikoa
web
3/4
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
III. Paco Sanchez Vargas Mitina
-
Granada
Nazionala
web
4
Nalda eta Quelko Arana IX. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
4
Karis Telefon Games
-
Raasepori
Nazionala
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia