Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
25
Toukokuun Kisat
-
Helsinki
Nazionala
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
26
Tres Burgos-Tres Millas Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
27
Jubeni-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
27
NKJ. Bigarren Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Promozioko Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
27
XXVII Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
27
XXV. Palafrugell-Costa Brava Nazioarteko Mitina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
27
Barañain-Tsunza 2017 Lasterketa
Barañain
Herrikoia
web
27
XXXII. Lanzeluze Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
27
Kantabriako Fed. Kontrola + Kantabria Kad-Jub Txap.
-
Santander
Autonomikoa
web
27
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27
IFAM Outdoor 2017
-
Oordegem
Nazioartekoa I
web
28
Camargoko Udala XIII. Milia
-
Camargo
Autonomikoa
web
28
Kad-Jub Komunitateen arteko Bilera 2017
-
Soria
Autonomikoa
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Pitillaseko Urmaelako V. Herri Krosa
Pitillas
Herrikoia
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
28
IX. Iruritako Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
31
Josep Campmany Kriteriuma. 1. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
31
Fraga Hiriko II. Mitina
-
Fraga
Autonomikoa
web
Ekaina 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Burgoseko Deleg. Kontrola
-
Burgos
Autonomikoa
web
2
Fco. Ramon Higueras Memoriala
-
Andujar
European Athletics
web
3
Nafarroako Txapelketa Absolutua (1. Jard.)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Isla Cristina
Autonomikoa
web
3
Salamanca Hiriko XX. Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
3
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
3
Los Corrales de Buelna XVI. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
3/4
NKJ. Proba Konbinatuak
-
Iruña
Autonomikoa
web
3/4
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
3/4
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
4
III. Paco Sanchez Vargas Mitina
-
Granada
Nazionala
web
4
Nalda eta Quelko Arana IX. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
4
Karis Telefon Games
-
Raasepori
Nazionala
9
Eliittikisat
-
Lahti
Nazionala
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia