Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018 denboraldia
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Abendua 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
29
Euskadiko Taldekako Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
30
Arabako Fed. Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
30
Leongo XXI. San SIlbestre Lasterketa
Leon
Herrikoia
web
31
XVIII Erriberriko San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Villanuako XVII. San Silbestre
Villanua
Herrikoia
web
31
Cursa dels Nassos
Bartzelona
Autonomikoa
web
31
XXXIX. Altsasuko San Silbestre
Altsasu
Herrikoia
web
31
Tuterako XXXVII. San SIlbestre Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
VI. Lizarrako San Silbestre Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre Lasterketa 2017
Burlata
Herrikoia
web
31
Leringo XXXIII. San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
XVIII. Eguesibarko Silbestre Deuna
Olatz
Herrikoia
web
31
XXXV. Iruñeko San Silbestre Lasterketa
Iruña
Autonomikoa
web
31
Funesko 2017 San Silbestre Lasterketa
Funes
Herrikoia
web
Urtarrila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
3000. PE. Sub20-18-16 Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
200 eta 3000 m. Federazioko Kontrola
-
Donostia
Autonomikoa
web
4/5
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
6
XXXVIII. Esperako Indioilarko Maratoia
Espera
Herrikoia
web
6
Aragoiko Fed. II. Pista Estaliko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
6
Garesko Erregeko Krosa
Gares
Herrikoia
web
7
Zornotzako LXIV. Nazioarteko Krosa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
7
XXX. Larragako Erregeen Krosa
Larraga
Herrikoia
web
7
Zerupean eta Pista Estalian 2. Kontrola
-
Burgos
Autonomikoa
web
13
Nafar Kirol Jokuak. 7. Neguko Pistan Jardunaldia
-
Altsasu
Autonomikoa
web
13
Valentziako Taldekako Txapelketa
-
Valencia
Autonomikoa
web
13
Zerupeko Kirol Jokuko 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
FCA II. Neguko Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
13
Parte Hartzeko Libreko Probak A
-
Basauri
Autonomikoa
web
13
II Control Autonómico Absoluto
-
Salamanca
Autonomikoa
web
13/14
Proba Konbinatuetako Aragoiko Txapelketa + Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
13/14
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
Juan Muguerza LXXV. Nazioarteko Krosa
Elgoibar
IAAF
web
14
XIII. Araitz-Betelu Herri Krosa
Betelu
Herrikoia
web
14
V Alhaurin de la Torreko Maratoi Erdia eta Herri Lasterketa
Alhaurín de la Torre
Herrikoia
web
14
Control Absolut en PIsta Coberta (4ª Jorn)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia