Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018 denboraldia
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Urtarrila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
13
II Control Autonómico Absoluto
-
Salamanca
Autonomikoa
web
13
Parte Hartzeko Libreko Probak A
-
Basauri
Autonomikoa
web
13
Nafar Kirol Jokuak. 7. Neguko Pistan Jardunaldia
-
Altsasu
Autonomikoa
web
13
FCA II. Neguko Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
13
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Zerupeko Kirol Jokuko 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Valentziako Taldekako Txapelketa
-
Valencia
Autonomikoa
web
13/14
Proba Konbinatuetako Aragoiko Txapelketa + Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
13/14
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
Control Absolut en PIsta Coberta (4ª Jorn)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
14
V Alhaurin de la Torreko Maratoi Erdia eta Herri Lasterketa
Alhaurín de la Torre
Herrikoia
web
14
XIII. Araitz-Betelu Herri Krosa
Betelu
Herrikoia
web
14
Juan Muguerza LXXV. Nazioarteko Krosa
Elgoibar
IAAF
web
20
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Melilla
Nazionala
web
20
Burgoseko PE Txapelketa Absolutua
Burgos
Autonomikoa
web
20
Pista Estaliko Aragoiko Sub23 Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
20
Valentzia Hiriko Pista Estalian Sari Nagusia
Valencia
Nazionala
web
20
Pista Estalian Pertikako Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
2018 Notre Dame Invitational
-
Notre Dame (USA)
Nazioartekoa I
20/21
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
20/21
XXIV. Kantabriako Neguko Txapelketa. 1. eta 2. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
21
Erreleboko Espainiako Kross Txapelketa
Santiponce
Nazionala
web
21
Control Absolut en pista coberta (6. Jard)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
21
Nafar Kirol Jokuak. 3. Kroseko Jardunaldia
Lizarra
Autonomikoa
web
21
Kros Motzeko Nafarroako Txapelketa
Lizarra
Autonomikoa
web
21
Diskoko PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
24
XXIV. Kantabriako Neguko Txapelketa. 3. Jard.
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak D
-
Donostia
Autonomikoa
web
27
Parte Hartzeko Libreko Probak. Txabalina
-
Eibar
Autonomikoa
web
27
Meeting de L'Eure
-
Val de Reuil
Nazioartekoa I
web
27
Nafar Kirol Jokuak. 2. Zerupeko Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Ibilketako rutan Nafarroako Txapelketa
Portugalete
Autonomikoa
web
27
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
27
Federazio Arabarrako Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
27
XXIV. Kantabriako Neguko Txapelketa. 4. Jard.
-
Santander
Autonomikoa
web
27
Parte Hartzeko Libreko Probak B
-
Durango
Autonomikoa
web
27
Pista Estalian Taldekako Kopa
-
Valencia
Nazionala
web
28
LXII. Donostiako Nazioarteko Krosa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak. Disko-Pisua
-
Getxo
Autonomikoa
web
28
Azkoien-Faltzes VIII. 10 Miliak
Azkoien
Herrikoia
web
28
Kantabriako Kroseko Taldekako Txapelketa
Borleña
Autonomikoa
web
28
Critèrium de Llançaments d'Hivern (3. Jard)
-
Barcelona
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia