Calendario Atletismo Ardoi
 

Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
16 Pista Haurren + Beteranoak Gipuzkoako Txapelketa + PLP -Probak Donostia Autonomikoa web
16 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Gasteiz Autonomikoa web
16 Pista Taldekako Liga. Ohorezko Mila Gizonak. -Probak Elche Nazionala web
16 Pista Taldekako Liga. Ohorezko Mila Neskak -Probak Castellon Nazionala web
16 Pista Andaluziako Master Txapelketa -Probak Sevilla Autonomikoa web
16 Pista Gava Hiriko Abiadura Bilera -Probak Gava Autonomikoa web
16/17 Pista Federazioen artean Espainiako Sub16 Txapelketa -Probak Aviles Nazionala web
17 Pista 2. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa -Probak Durango Nazionala web
17 Asfaltoa XIII. Araia Krosa Araia Herrikoia web
17 Pista Beteranoen Kantabriako Txapelketa -Probak Santander Autonomikoa web
17 Pista Espainiako Taldekako Txapelketa 2. Maila. A FInala -Probak Valladolid Nazionala web
19 Asfaltoa Leutzemiaren aurka VIII. Herri Lasterketa Burlata Herrikoia web
20 Pista RFEAko Pertikako Kontrola -Probak Zaragoza Nazionala web
22 Pista Madrilgo Mitina 2018 -Probak Madril IAAF web
22 Pista Kantabriako Fed. Kontrola -Probak Los Corrales de Buelna Autonomikoa web
23 Pista Kadete Euskadiko Txapelketa (Sub16) Gasteiz Autonomikoa web
23 Pista Challengerako balio du.  A Multzoa Nafarroako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia -Probak Iruñea Autonomikoa web
Fotos (Karlos Lizoain)
23 Pista Aragoiko Txapelketa Absolutua. 1. Jard. -Probak Zaragoza Autonomikoa web
23 Asfaltoa XXXI. Amparoko Amabirgina Krosa Kastejon Autonomikoa web
23/24 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa (Junior) -Probak Murtzia Nazionala web
23/24 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa (Jubenil) -Probak Xixon Nazionala web
23/24 Pista Errioxar Txapelketa Absolutua -Probak Logroño Autonomikoa web
24 Pista Pedro eta Pablo Deunaren III. Atletismoko Saria -Probak Burgos Autonomikoa web
24 Pista X. Topaketa Basauri +PLP -Probak Basauri Autonomikoa web
24 Asfaltoa VIII. Sotoko 10 Km. Azagra Herrikoia web
24 Asfaltoa Noaingo XVII. Herri Krosa Noain Herrikoia web
24 Asfaltoa XL. Doneztebeko Herri Krosa Doneztebe Herrikoia web
26 Pista Castellongo Diputazioa Saria. Cansino Memoriala -Probak Castellon Nazioartekoa web
27 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Arrasate Autonomikoa web
27 Pista XXXI. Caceresko Diputazioko Bilera -Probak Plasencia Nazionala web
29 Asfaltoa Anataisunako Gau Krosa        Iruñea Herrikoia web
29/1 Pista Beteranoen Espainiako Txapelketa -Probak Gasteiz Nazionala web
30 Pista Challengerako balio du.  A Multzoa Nafarroako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia -Probak Iruñea Autonomikoa web
Fotos (Karlos Lizoain)
30 Pista XIV. Palentzia Udalako Sari Nagusia -Probak Palencia Nazionala web
30 Pista Aragoiko Txapelketa Absolutua. 2. Jard. -Probak Monzon Autonomikoa web
30 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Donostia Autonomikoa web
30 Pista Kantabriako Txapelketa Absolutua (1. Jard) -Probak Santander Autonomikoa web
30/1 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa (Kadete) -Probak Castellon Nazionala web
mes01
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Asfaltoa Challengerako balio du.  B Multzoa XXXV. Entzierroaren Lasterketa Iruña Herrikoia web
1 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Donostia Autonomikoa web
1 Pista Cataluniako Txapelketa Absolutua -Probak Barcelona Autonomikoa web
4 Pista Kontroleko Probak -Probak Logroño Autonomikoa web
4 Pista Txabalina Jaurtiketako RFEA Kontrola -Probak Iruñea Nazionala web
4 Pista Aragoiko Fed. Eskakizun Kontrola -Probak Zaragoza Autonomikoa web
4 Pista Kantabriako Txapelketa Absolutua (2. Jard) -Probak Castro Urdiales Autonomikoa web
4 Pista NAF eskakizun Kontrola -Probak Iruñea Autonomikoa web
5 Pista Guadalajara Hiriko Atletismoko Nazioarteko Mitina -Probak Guadalajara Nazioartekoa web
5/8 Pista Europako Jubenil Txapelketa -Probak Györ AEA web
7 Pista Jose Antonio Peña IV. Mitina - Ordizia SN -Probak Ordizia Nazionala web
7 Pista Kantabriako Txapelketa Absolutua (3. Jard) -Probak Los Corrales de Buelna Autonomikoa web
7 Pista Jaurtiketako RFEAko Kontrola -Probak Leon Nazionala web
7/8 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa (Promesa) -Probak Soria Nazionala web
10 Pista Jauziko Nazioarteko Bilera -Probak Avila Nazioartekoa web
10/15 Pista Munduko Junior Txapelketa Tampere IAAF web
11 Pista Bartzelona Hiriko Atletismoko Nazioarteko Mitina -Probak Barcelona Nazioartekoa web
11 Pista Castellongo Txapelketa Probintziala. 2. Jard -Probak Castellon Autonomikoa web
12 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Donostia Autonomikoa web
14 Pista Federazioko Espainiako Txapelketa -Probak Granollers Nazionala web
14 Pista Kantabriako Fed. Kontrola -Probak Los Corrales de Buelna Autonomikoa web
14 Pista 2. Mailako Master Taldekako Espainiako Txapelketa -Probak Elche Nazionala web