Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018 denboraldia
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Ekaina 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
22
Kantabriako Fed. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
22
Madrilgo Mitina 2018
-
Madril
IAAF
web
23
Kadete Euskadiko Txapelketa (Sub16)
Gasteiz
Autonomikoa
web
23
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
Aragoiko Txapelketa Absolutua. 1. Jard.
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
23
XXXI. Amparoko Amabirgina Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
23/24
Sub20 Espainiako Txapelketa (Junior)
-
Murtzia
Nazionala
web
23/24
Sub18 Espainiako Txapelketa (Jubenil)
-
Xixon
Nazionala
web
23/24
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
24
VIII. Sotoko 10 Km.
Azagra
Herrikoia
web
24
XL. Doneztebeko Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
24
Noaingo XVII. Herri Krosa
Noain
Herrikoia
web
24
X. Topaketa Basauri +PLP
-
Basauri
Autonomikoa
web
24
Pedro eta Pablo Deunaren III. Atletismoko Saria
-
Burgos
Autonomikoa
web
26
Castellongo Diputazioa Saria. Cansino Memoriala
-
Castellon
Nazioartekoa I
web
27
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Arrasate
Autonomikoa
web
27
XXXI. Caceresko Diputazioko Bilera
-
Plasencia
Nazionala
web
29
Anataisunako Gau Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
29/1
Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Gasteiz
Nazionala
web
30
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Kantabriako Txapelketa Absolutua (1. Jard)
-
Santander
Autonomikoa
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
30
XIV. Palentzia Udalako Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
30
Aragoiko Txapelketa Absolutua. 2. Jard.
-
Monzon
Autonomikoa
web
30/1
Sub16 Espainiako Txapelketa (Kadete)
-
Castellon
Nazionala
web
Uztaila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
XXXV. Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Cataluniako Txapelketa Absolutua
-
Barcelona
Autonomikoa
web
4
Aragoiko Fed. Eskakizun Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
NAF eskakizun Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Kantabriako Txapelketa Absolutua (2. Jard)
-
Castro Urdiales
Autonomikoa
web
4
Txabalina Jaurtiketako RFEA Kontrola
-
Iruñea
Nazionala
web
4
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
5
Guadalajara Hiriko Atletismoko Nazioarteko Mitina
-
Guadalajara
Nazioartekoa I
web
5/8
Europako Jubenil Txapelketa
-
Györ
European Athletics
web
7
Jose Antonio Peña IV. Mitina - Ordizia SN
-
Ordizia
Nazionala
web
7
Kantabriako Txapelketa Absolutua (3. Jard)
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
7
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
7/8
Sub23 Espainiako Txapelketa (Promesa)
-
Soria
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia