Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019 denboraldia
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Abendua 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
29
P.E. FAA II. Kontrola
-
Antekera
Autonomikoa
web
29
Lodosa Hiriko XVI. Eguberriko Krosa
Lodosa
Herrikoia
30
VI. Artikako San Silbestrea. Nerea Laguntzen
Artiberri
Herrikoia
web
30
Couse du Bout de L'An
Bayonne
Herrikoia
web
30
I. Borrokalariko Lasterketa
Noain
Herrikoia
31
Bianako XI. San Silbestre
Biana
Herrikoia
web
31
Leringo XXXIV San Silbestre
Lerin
Herrikoia
web
31
Doneztebeko San Silbestre
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Eguesibarko Silbestre Deuna 2018
Olatz
Herrikoia
web
31
Erriberriko XIX. San Silbestre
Erriberri
Herrikoia
web
31
XL. Altsasuko San Silbestre
Altsasu
Herrikoia
web
31
XXXVI. Iruñeko San Silbestre
Iruña
Herrikoia
web
31
Tuterako XXXVIII. San Silbestre
Tutera
Herrikoia
web
31
Cursa dels Nassos
Bartzelona
Autonomikoa
web
31
Villanuako XVIII. San Silbestre
Villanua
Herrikoia
web
31
Galdakaoko San Silbestre. Ramon Gil Memoriala
Galdakao
Nazionala
web
31
Leongo San Silbestre 2018
Leon
Herrikoia
web
31
VII. Lizarrako San Silbestre
Lizarra
Herrikoia
web
31
Elizondoko San Silbestre
Elizondo
Herrikoia
web
31
Kaparrosu IX. San Silbestre
Kaparrosu
Herrikoia
web
31
Ablitaseko San Silbestre
Ablitas
Herrikoia
web
31
Muskariako 2018 San Silbestre
Muskaria
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre 2018
Burlata
Herrikoia
web
31
Melidako San Silbestre 2018
Melida
Herrikoia
web
31
Zangozako San SIlbestre 2018
Zangoza
Herrikoia
web
31
Leitzako San Silbestre
Leitza
Herrikoia
web
31
Barañaingo San Silbestre
Barañain
Herrikoia
web
31
Kastejoneko San Silbestre
Kastejon
Herrikoia
web
31
Miranda de Argako San Silbestre
Miranda de Arga
Herrikoia
web
Urtarrila 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
PE. Iraupengo Euskadiko Txapelketa (Kad.Jub-Jun)
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
P.E. FAA III. Kontrola
-
Antekera
Autonomikoa
web
4/5
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Pista Estalian Master Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
PE. Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak BAF. A Programa
-
Getxo
Autonomikoa
web
6
LZV. Zornotzako Nazioarteko Krosa
Zornoza
European Athletics
web
6
Sahararen Aldeko V. Errege Krosa
Gares
Herrikoia
web
7
31. Larragako Erregeen Krosa
Larraga
Herrikoia
web
11
Control Absolut en pista coberta (4a Jornada)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
11
FACV Kontrola
-
Valencia
Autonomikoa
web
12
Gipuzkoa eta Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Jaurtiketa Luzeak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12/13
PE. Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
13
LXXVI. Muguerza Nazioarteko Krosa
Elgoibar
IAAF
web
13
Araitz-Beteluko XIV. Herri Krosa
Betelu
Herrikoia
web
13
Ibilketako Nafarroako Txapelketa
Portugalete
Autonomikoa
web
13
10 Km. Valencia Ibercaja 2019
Valencia
Nazioartekoa I
web
13
XXXIII. Dehesako Krosa
Collado Villalba
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia