Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019 denboraldia
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Maiatza 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
18
Barañain-Tsunza Elkartasun Laserketa 2019
Barañain
Herrikoia
web
18
Aragoiko Federazioko 3. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
18
Ibizako Mitina. Toni Bonet Saria
-
Ibiza
Nazionala
web
18
Ourense Termal Athletics Meeting 2019
-
Ourense
Nazionala
web
18
Kirol Jokuak. 1. Banakako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
DMAko V. Zerupeko Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
18
Encuentro Intern. de Lanzamientos Sub23-Sub20
-
Madril
Nazioartekoa I
web
18
Sub18 eta Sub20 Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
18/19
Proba Konbinatuetako Aragoiko Txapelketa + Kontrola
Huesca
Autonomikoa
web
18/19
Proba Konbinatuetako, Milia eta 10000m. Espainiako Master Txap.
-
Madril
Nazionala
web
19
Aioko 5. Elkartasun Lasterketa
Aio
Herrikoia
web
19
Hondarribia 10K
Hondarribia
Autonomikoa
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
VII. Pitillaseko Urtegiaren Kros Herrikoia
Pitillas
Herrikoia
web
19
Burgoseko Txapelketa Probintziala
-
Burgos
Autonomikoa
web
19
Aragoiko Federazioko 4. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak BAF. C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
24
3 Burgo-3 Milia Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
25
NKJ. Promozioa. Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
25
Malagako Atletismo Ordezkaritzaren VI. Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
25
Ifam Oordegem Outdoor 2019
-
Oordegem
Nazioartekoa I
web
25
XXXIII. Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
25
Arabako Txapelketa Absolutua. 2. Jard.
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
25
Kirol Jokuak. 2. Banakako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
XXIX Valladolideko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
25
Aragoiko Federazioko 5. Kontrola
Monzon
Autonomikoa
web
25
Bizkaiko Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Getxo
Autonomikoa
web
25
Maratoi Erdiko Espainiako Master Txapelketa
Ortigueira
Nazionala
web
25/26
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
26
Haurren kategorietako Komunitateen arteko Bilera
-
Soria
Autonomikoa
web
26
Bizkaiko Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Basauri
Autonomikoa
web
Ekaina 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak BAF
-
Durango
Autonomikoa
web
1
21º Meeting de Pézenas
-
Pézenas
Autonomikoa
web
1
LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 2ª Jard.
-
Valencia
Nazionala
web
1
LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 2ª Jard.
-
Malaga
Nazionala
web
1
Arabako Txapelketa Absolutua. 3. Jard.
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
1
Iberdrola Taldekako Liga 2019. 2. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
1
Kontroleko Probak (Errioxar Fed.)
-
Logroño
Autonomikoa
web
1
LaLigaSports Taldekako Txapelketa 2019. 2. Jard.
-
Zaragoza
Nazionala
web
2
Lanzeluze XXIV. KroSa
Berriozar
Herrikoia
web
2
Aldapa Elkartearen XII. Krosa
Iruña
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia