Calendario Atletismo Ardoi
 
   
    
Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Ekaina 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8 Asfaltoa Nafarroa eta Espainiako 10 Km. Txapelketa (Abs + Bet) Tutera Nazionala web
8 Pista Los Corrales de Buelna XVIII. Sari Nagusia -Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
8 Pista Aragoiko Federazioko 6. Kontrola -Probak Zuera Autonomikoa web
8 Pista Salamanca Hiriko XXII. Nazioarteko Saria -Probak Salamanca Nazioartekoa web
8 Pista Federazioka Sub18 Espainiako Txapelketa -Probak Getafe Nazionala web
8 Asfaltoa Lizoain-Arriasgoitiko XVI. Herri Lasterketa Lizoain Herrikoia
8 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 4. Jard. -Probak Gasteiz Autonomikoa web
8/9 Pista Kirol Jokuak. Proba Konbinatutak -Probak Iruñea Autonomikoa web
9 Pista Master Euskadiko Txapelketa -Probak Durango Autonomikoa web
9 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Donostia Autonomikoa web
9 Pista Basauriko Probak Mitina -Probak Basauri Autonomikoa web
9 Pista Paco Sanchez Vargas V. Mitina -Probak Granada Nazionala web
11 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Arrasate Autonomikoa web
12 Pista Kontroleko Probak (Errioxar Fed.) -Probak Logroño Autonomikoa web
12 Pista 4. Zerupeko kontrola Burgosen -Probak Burgos Autonomikoa web
12 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak (Txabalina) -Probak Eibar Autonomikoa web
15 Pista Taldekako LaLigaSports Txapelketa. Finala -Probak Kordoba Nazionala web
15 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak -Probak Arrasate Autonomikoa web
15 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak BAF -Probak Durango Autonomikoa web
15 Pista Iberdrola Taldekako Liga 2019. Finala -Probak Zaragoza Nazionala web
15 Asfaltoa XV. Aitzkozar Herri Lasterketa Iturmendi Herrikoia web
15 Pista DMAko VIII. Zerupeko Kontrola -Probak Malaga Autonomikoa web
15 Pista LaLigaSports de Clubes 2019. Finala -Probak Soria Nazionala web
15/16 Pista Challengerako balio du.  B Multzoa Sub23 Nafarroako Txapelketa -Probak Iruñea Autonomikoa web
15/16 Pista Federazioka Sub16 Espainiako Txapelketa -Probak Madril Nazionala web
16 Pista 2. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa B2 Finala -Probak Durango Nazionala web
16 Pista Beteranoentzako Kantabriako Txapelketa -Probak Santander Autonomikoa web
16 Krosa IX. Pablo Ariza Sotoko 10 Km. Azagra Herrikoia web
16 Asfaltoa 41. Doneztebeko Herri Krosa Doneztebe Herrikoia web
19 Pista 'Nocturna de Gandia' Atletismoko I. Sari Nazionala -Probak Gandia Nazionala web
20 Pista Mitin Iberoamerikarra -Probak Huelva AEA web
22 Pista Aragoiko Federazioko 7. Kontrola -Probak Huesca Autonomikoa web
22 Asfaltoa XXXII. Amparoren Amabirgina Krosa Kastejon Autonomikoa web
22 Pista Diputazioko IX. Sari Nagusia -Probak Gasteiz Nazionala web
22 Pista Kantabriako Junior Txapelketa. 1. Jardunaldia -Probak Santander Autonomikoa web
22/23 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa -Probak Castellon Nazionala web
22/23 Pista Challengerako balio du.  A Multzoa Nafarroako Txapelketa Absolutua -Probak Iruñea Autonomikoa web
Fotos (Karlos Lizoain)
22/23 Pista Andaluziako Master Txapelketa -Probak Almeria Autonomikoa web
23 Pista Basauriko Udala XI. Atletismo Topaketak -Probak Basauri Autonomikoa web
23 Asfaltoa XVIII. Noaingo Herri Krosa 2019 Noain Herrikoia web