Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019 denboraldia
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Ekaina 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
12
4. Zerupeko kontrola Burgosen
-
Burgos
Autonomikoa
web
12
Kontroleko Probak (Errioxar Fed.)
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Parte Hartzeko Libreko Probak (Txabalina)
-
Eibar
Autonomikoa
web
15
Taldekako LaLigaSports Txapelketa. Finala
-
Kordoba
Nazionala
web
15
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Arrasate
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak BAF
-
Durango
Autonomikoa
web
15
Iberdrola Taldekako Liga 2019. Finala
-
Zaragoza
Nazionala
web
15
XV. Aitzkozar Herri Lasterketa
Iturmendi
Herrikoia
web
15
DMAko VIII. Zerupeko Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
15
LaLigaSports de Clubes 2019. Finala
-
Soria
Nazionala
web
15/16
Sub23 Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
15/16
Federazioka Sub16 Espainiako Txapelketa
-
Madril
Nazionala
web
16
2. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa B2 Finala
-
Durango
Nazionala
web
16
Beteranoentzako Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
16
IX. Pablo Ariza Sotoko 10 Km.
Azagra
Herrikoia
web
16
41. Doneztebeko Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
19
'Nocturna de Gandia' Atletismoko I. Sari Nazionala
-
Gandia
Nazionala
web
20
Mitin Iberoamerikarra
-
Huelva
European Athletics
web
22
Aragoiko Federazioko 7. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
22
XXXII. Amparoren Amabirgina Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
22
Diputazioko IX. Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
22
Kantabriako Junior Txapelketa. 1. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
22/23
Sub18 Espainiako Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
22/23
Nafarroako Txapelketa Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22/23
Andaluziako Master Txapelketa
-
Almeria
Autonomikoa
web
23
Basauriko Udala XI. Atletismo Topaketak
-
Basauri
Autonomikoa
web
23
XVIII. Noaingo Herri Krosa 2019
Noain
Herrikoia
web
26
Aragoiko Federazioko 8. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
26
Caceresko Diputazioa XXXII. Bilera
-
Caceres
Nazionala
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
27
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
28/30
Espainiako Master Txapelketa
-
Sagunto
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia