Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020 denboraldia
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Abendua 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
29
VII. Artikako San Silbestre Lasterka
Artiberri
Herrikoia
web
29
Course de Bout de L'An
Bayonne
Herrikoia
web
29
Iruña de Oca San Silbestre
Iruña de Oca
Herrikoia
web
29
III. Sesmako Eguberriko Lasterketa
Sesma
Herrikoia
web
31
Eguesibarko XX. San Silbestre Lasterketa
Olatz
Herrikoia
web
31
XXXVII. Iruña Pamplona San Silbestre
Iruña
Autonomikoa
web
31
VIII. Estella-Lizarrako San Silbestre Lasterketa
Lizarra
Autonomikoa
web
31
Miranda de Argako VI. San Silbestre Lasterketa
Miranda de Arga
Herrikoia
web
31
XXXV. Leringo San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
Olite-ErriBerriko XX. San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre
Burlata
Herrikoia
web
31
XXXIX. Tuterako San Silbestre
Tutera
Autonomikoa
web
31
XLI. Altsasuko San Silbestrea
Altsasu
Herrikoia
web
31
Zangozako San Silbestrea
Zangoza
Herrikoia
web
Urtarrila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Pista Estalian Iraupengo Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
3/4
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Control Absolut en Pista Coberta
-
Sabadell
Autonomikoa
web
4
Aragoiko Fed. II. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
Pista Estalian Euskadiko Master Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Zornotzako LXVI. Nazioarteko Krosa
Zornoza
Nazioartekoa I
web
5
XXXII. Larragako Erregeen Krosa
Larraga
Herrikoia
web
5
Azkoiengo Erregeko XL. Krosa
Azkoien
Herrikoia
web
6
VI. Sahararen Alde Erregeen Krosa
Gares
Herrikoia
web
10
Control Absolut en pista coberta (4. Jard)
-
Sabadell
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
11
Pista Estalian Arabako Txapelketa. 1. Jard.
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11
Erriberako Promozioko 3. Jardunaldia
Koreia
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak. D
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Juan Muguerza LXXVII. Nazioarteko Krosa
Elgoibar
World Athletics
web
12
II. LaLigaSports Cup
-
Madril
Nazionala
web
12
Araitz-Beteluko XV Krossa
Betelu
Herrikoia
web
12
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
10K Valentzia Ibercaja 2020
Valencia
Nazioartekoa I
web
12
2. FAMeko Kontrol Absolutua
-
Madril
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia