Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020 denboraldia
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Otsaila 2020
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
Erriberako Promozioko 4. Jardunaldia
Kaparrosu
Autonomikoa
web
8
Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria
-
Zaragoza
Nazionala
web
8
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
8
Diskoko PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
8
Kirol Jokuak. 3. Zerupeko Jardunaldia (Sub14)
-
Burlata
Autonomikoa
web
8
Kirol Jokuak. 4. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Andaluciako PE.ko Master Txapelketa
-
Antekera
Autonomikoa
web
8/9
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
XC Donostiako 10K. Ulia Gimnastikoa
Donostia
Nazionala
web
9
La Carrera de los Valientes. IV Carrera Niños contra el Cáncer
Iruña
Herrikoia
web
9
Kantabriako Kroseko Txapelketa
Borleña
Autonomikoa
web
13
Txabalinako PLPa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Meeting de L'Eure
-
Val de Reuil
Indoor Premium
web
14/16
BUCS Indoor Championships
-
Sheffield
Nazionala
web
15
Pista Estalian Espainiako Master Taldekako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
15
Komunitateen arteko IX. SUb16-Sub18 PE Bilera
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
15
Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa. 2. Jard.
-
Donostia
Autonomikoa
web
15/16
Sub23 Espainiako Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
16
Abiadako Espainiako Txapelketa
Torrevieja
Nazionala
web
16
Euskadiko Kroseko Master Txapelketa
Ortuella
Autonomikoa
web
16
Kirol Jokuak. Kroseko Banakako Finala
Kaskante
Autonomikoa
web
16
Master eta Kros Motzeko eko Nafarroako Txapelketa
Kaskante
Autonomikoa
web
19
Kataluinako Nazioarteko Mitina
-
Sabadell
Nazioartekoa I
web
20/21
World Athletics Indoor Tour Madrid 2020
-
Madril
World Indoor Tour
web
22
Aragoiko Fed. 7. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
22
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
Kirol Jokuak. 5. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
ECCA Saucony English National Championships
Nottingham
Nazionala
web
22/23
Haurren Jaurtiketako Espainiako Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
22/23
Jaurtiketako Espainiako Master Txapelketa
-
Zuera
Nazionala
web
22/23
Pista Estalian Nafarroako Txapelketa
-
Pista Estalian Euskadiko Txapelketa
Donostia
Autonomikoa
web
22/23
Proba Konbinatuetako Sub16-Sub18 Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia