Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia

   
    
Urria | Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Martxoa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
21 Pista Errioxako Fondo eta Ibilketako Txapelketa () Logroño Autonomikoa web
21 Pista Kirol Jokuak. 11. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) (ATZERATUTA) - Probak Iruñea Autonomikoa web
22 Asfaltoa 15. Enoturismo Herri Lasterketa (ATZERATUA) Aldeanueva de Ebro Herrikoia web
22 Asfaltoa XXXII. Lekunberriko Legoa (BERTAN BEHERA) Lekunberri Herrikoia web
22 Krosa Leringo Pinuko VII. Krosa (ATZERATUA) Lerin Herrikoia web
28 Pista Erriberako Promozioko 5. Jardunaldia () Ribaforada Autonomikoa web
28 Asfaltoa XV. Bilboko Nazioarteko Milia (BERTAN BEHERA) Bilbo Nazioarteko web
28 Pista Kirol Jokuak. 12. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
28 Pista Kirol Jokuak. 13. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) () - Probak Burlata Autonomikoa web
29 Pista Iraupengo Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Iraupengo Euskadiko Txapelketa
Barakaldo Autonomikoa web
29 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa XLI Etxauriko Krossa (ATZERATUA) Etxauri Herrikoia web
29 Asfaltoa Estela Navascues XI. Erdi Maratoia (ATZERATUA) Tutera Herrikoia web
29 Asfaltoa Zubiri-Iruña 2020 (ATZERATUA) Zubiri Autonomikoa web
Apirila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4 Pista Erriberako Promozioko 6. Jardunaldia () Kaskante Autonomikoa web
4 Asfaltoa Espainiako 10 Km. Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA) Don Benito Nazionala web
4 Asfaltoa XLII. Leitzako Krosa () Leitza Herrikoia web
4 Pista Kirol Jokuak. 14. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
4 Asfaltoa Koreia Hiriko Moskatel eta Pintxo V. Lasterketa (ATZERATUA) Koreia Herrikoia web
5 Asfaltoa XXVII. Donejakue Bideko Lasterketa (ATZERATUA) Zizur Nagusia Autonomikoa web

Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia