Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia

   
    
Urria | Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Urtarrila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
12 Pista estalita II. LaLigaSports Cup - Probak Madril Nazionala web
19 Krosa Jesus Luis Alos Memoriala XLIII. Krosa Huesca Nazionala web
24 Pista estalita Valentzia Hiriko Sari Nagusia - Probak Valencia Nazionala web
25 Pista estalita P.Estalian Kadete Taldekako Espainiako Txapelketa - Probak Zaragoza Nazionala web
Otsaila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista estalita Pista Estalian Taldekako Espoainiako Txapelketa - Probak Valencia Nazionala web
1 Krosa BUCS XC Championships Edimburgo Nazionala web
2 Asfaltoa Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet) Sagunto Nazionala web
8 Pista estalita Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria - Probak Zaragoza Nazionala web
9 Asfaltoa XC Donostiako 10K. Ulia Gimnastikoa Donostia Nazionala web
14/16 Pista estalita BUCS Indoor Championships - Probak Sheffield Nazionala web
15 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Master Taldekako Txapelketa - Probak Sabadell Nazionala web
15/16 Pista estalita Sub23 Espainiako Txapelketa - Probak Salamanca Nazionala web
16 Asfaltoa Abiadako Espainiako Txapelketa Torrevieja Nazionala web
22 Krosa ECCA Saucony English National Championships Nottingham Nazionala web
22/23 Pista Haurren Jaurtiketako Espainiako Txapelketa - Probak Castellon Nazionala web
22/23 Pista Jaurtiketako Espainiako Master Txapelketa - Probak Zuera Nazionala web
23 Asfaltoa Maratoiko Espainiako Txapelketa
Zurich Maratón de Sevilla
Sevilla Nazionala web
23 Krosa Kroseko Taldekako LV. Espainiako Txapelketa Soria Nazionala web
29 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola - Probak Castellon Nazionala web
29/1 Pista estalita PE Espainiako Txapelketa Absolutua - Probak Ourense Nazionala web
Martxoa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Krosa Kroseko Espainiako Master Txapelketa Jerez Nazionala web
6/8 Pista estalita Pista Estalian XXXI. Espainiako Master Txapelketa - Probak Antekera Nazionala web
7 Pista Neguko Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txapelketa - Probak Motril Nazionala web
7/8 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub18 Txapelketa - Probak Valencia Nazionala web
8 Krosa Kroseko CII. Espainiako Txapelketa Zaragoza Nazionala web
14 Asfaltoa Podium 5k 'A' Race Barrowford Nazionala web
14/15 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub20 Txapelketa (BERTAN BEHERA) - Probak Sabadell Nazionala web
15 Krosa CSD Eskolarra Kroseko Espainiako Txapelketa (ATZERATUTA) Iruña Nazionala web
Apirila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4 Asfaltoa Espainiako 10 Km. Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA) Don Benito Nazionala web
18 Asfaltoa Espainiako Milia Txapelketa (Abs + Master) (BERTAN BEHERA) Sada Nazionala web
25 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA) A designar Nazionala web
Maiatza 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
23 Pista Milia eta 10000eko Espainiako Master Txapelketa (BERTAN BEHERA) Sabadell Nazionala web
Uztaila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
23 Pista VI. Mitin Jose Luis Hernandez Memoriala (BERTAN BEHERA) Iruñea Nazionala web
25 Pista XII Mitin Santa Cruz de Tenerife Santa Cruz de Tenerife Nazionala web
Abuztua 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
29 Pista Los Corrales de Buelna XIX. Sari Nagusia - Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
Iraila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Pista Emakumezko Espainako Taldekako Kopa Madril Nazionala web
5 Pista Ibizako Atletismoko Mitina. Toni Bonet Saria Ibiza Nazionala web
6 Pista Gizonezko Espainako Taldekako Kopa Madril Nazionala web
12/13 Pista Espainiako Txapelketa Absolutua - Probak Madril Nazionala web
19 Pista XLV. Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa - Probak Ciudad Real Nazionala web
19 Asfaltoa XXVII. Azkoitia-Azpeitia Nazioarteko Erdi Maratoia Azkoitia Nazionala web
26/27 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa - Probak Sevilla Nazionala web
Urria 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Pista Federazioen arteko Espainiako Sub18 Txapelketa Iruñea Nazionala web
3 Asfaltoa Laredo Hiriko 10 Km. Laredo Nazionala web
3/4 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa - Probak Xixon Nazionala web
9/12 Pista Espainiako Master Txapelketa A designar Nazionala web
17/18 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa - Probak Tarragona Nazionala web
24/25 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa - Probak Granollers Nazionala web
31 Pista Espainiako Sub20 Taldekako Txapelketa A designar Nazionala web
Azaroa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7 Pista Espainiako Sub16 Taldekako Txapelketa A designar Nazionala web
8 Asfaltoa Maratoiko Master Espainiako Txapelketa
Zaragoza Hiriko XIV. Maratoia
Zaragoza Nazionala web
Abendua 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
19/20 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub16 Txapelketa - Probak Madril Nazionala web

Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia