Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019 denboraldia
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Azaroa 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
XVIII. Cross Popular de Sakana. Ongi Etorri Errefuxiatuak!
Olazti
Herrikoia
web
3
VI. Iruñeko Harresietako Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
11
54. Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
18
+e Elkartasun Lasterketa Herrikoia
Iruña
Herrikoia
web
18
Plantioko Bira XII. Krosa
San Adrian
Herrikoia
web
24
El Arriero Herri Krosa
Eulate
Herrikoia
web
25
III. Donejakuaren Bideko Maratoi Erdia. Urantzia-Biana
Urantzia
Herrikoia
web
25
Korrika egiten duten Emakumeen Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
25
IV. Genero Indarkeriaren Aurkako Elkartasun Lasterketa
Obanos
Herrikoia
web
Abendua 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
XXVII. Saturnino Deuna Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
2
AMIMET XXX. Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
8
XXXVIII. Oinetako Herri Lasterketa. Barricarte Oroimena
Altsasu
Herrikoia
web
15
Martzillako Eguberriko Krosa 2018
Marcilla
Herrikoia
web
15
Txantreako Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
15
V Malagako Unibertsitateko Eguberriko Krosa
Malaga
Herrikoia
web
16
XXXVI. Cross de Invierno Ciudad de los Poetas
Madril
Herrikoia
web
22
XX. Eguberriko Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
22
Esteribarko XIV. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
web
24
IV. Baleko Krosa
Oteiza
Herrikoia
web
29
Lodosa Hiriko XVI. Eguberriko Krosa
Lodosa
Herrikoia
30
VI. Artikako San Silbestrea. Nerea Laguntzen
Artiberri
Herrikoia
web
30
Couse du Bout de L'An
Bayonne
Herrikoia
web
30
I. Borrokalariko Lasterketa
Noain
Herrikoia
31
Kaparrosu IX. San Silbestre
Kaparrosu
Herrikoia
web
31
Ablitaseko San Silbestre
Ablitas
Herrikoia
web
31
Muskariako 2018 San Silbestre
Muskaria
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre 2018
Burlata
Herrikoia
web
31
Melidako San Silbestre 2018
Melida
Herrikoia
web
31
Zangozako San SIlbestre 2018
Zangoza
Herrikoia
web
31
Leitzako San Silbestre
Leitza
Herrikoia
web
31
Barañaingo San Silbestre
Barañain
Herrikoia
web
31
Kastejoneko San Silbestre
Kastejon
Herrikoia
web
31
Miranda de Argako San Silbestre
Miranda de Arga
Herrikoia
web
31
VII. Lizarrako San Silbestre
Lizarra
Herrikoia
web
31
Elizondoko San Silbestre
Elizondo
Herrikoia
web
31
Bianako XI. San Silbestre
Biana
Herrikoia
web
31
Doneztebeko San Silbestre
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Eguesibarko Silbestre Deuna 2018
Olatz
Herrikoia
web
31
Erriberriko XIX. San Silbestre
Erriberri
Herrikoia
web
31
XL. Altsasuko San Silbestre
Altsasu
Herrikoia
web
31
XXXVI. Iruñeko San Silbestre
Iruña
Herrikoia
web
31
Tuterako XXXVIII. San Silbestre
Tutera
Herrikoia
web
31
Leringo XXXIV San Silbestre
Lerin
Herrikoia
web
31
Villanuako XVIII. San Silbestre
Villanua
Herrikoia
web
31
Leongo San Silbestre 2018
Leon
Herrikoia
web
Urtarrila 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Sahararen Aldeko V. Errege Krosa
Gares
Herrikoia
web
7
31. Larragako Erregeen Krosa
Larraga
Herrikoia
web
13
Araitz-Beteluko XIV. Herri Krosa
Betelu
Herrikoia
web
19
Larra Belagua
Izaba
Herrikoia
web
27
XXXIX. Idiazabalgo Herri Krosa
Idiazabal
Herrikoia
web
Otsaila 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
XV. Blas Deuna Krosa. P. Antonio Galilea Oroimenez
Lodosa
Herrikoia
17
III. Minbiziren Aurkako Haurrak Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
23
XIII. Sagarlasterra
Hernani
Herrikoia
web
Martxoa 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
10
Enoturismoko 14. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
10
Territorio Vison Faltzes Krosa
Faltzes
Herrikoia
web
17
Sarrigurengo Elkartasun Lasterketa
Sarriguren
Herrikoia
web
23
XXXI. Lekunberriko Legoa
Lekunberri
Herrikoia
web
24
Estela Navascues Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
30
Ziudadela Lasterketa (Empresa Erronka)
Iruñea
Herrikoia
web
31
Leringo Pinuetako VI. Krosa
Lerin
Herrikoia
web
Apirila 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Ziordiko VI. Elkartasun Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
7
Donejakue Bidea XXVI. Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
7
Koreia Hiriko Moskatel&Pintxo IV. Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
13
XLI. Leitzako Herri Krosa
Leitza
Herrikoia
web
19
XXIV. Yugora Igoera
Muskaria
Herrikoia
web
25
Vidavangshlaup IR 2019
Reykjavik
Herrikoia
web
28
Almadiaren V. Herri Krosa
Burgi
Herrikoia
web
Maiatza 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Arnedoko Bia Berdeko VII. Herri Lasterketa
Arnedo
Herrikoia
web
1
XXXI. Ermitara Igoera
Ribaforada
Herrikoia
web
1
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019
Andoain
Herrikoia
web
5
Gazteluko Konkista 2019
Zangoza
Herrikoia
web
18
Barañain-Tsunza Elkartasun Laserketa 2019
Barañain
Herrikoia
web
19
Aioko 5. Elkartasun Lasterketa
Aio
Herrikoia
web
19
VII. Pitillaseko Urtegiaren Kros Herrikoia
Pitillas
Herrikoia
web
24
3 Burgo-3 Milia Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
Ekaina 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Lanzeluze XXIV. KroSa
Berriozar
Herrikoia
web
2
Aldapa Elkartearen XII. Krosa
Iruña
Herrikoia
web
8
Lizoain-Arriasgoitiko XVI. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
15
XV. Aitzkozar Herri Lasterketa
Iturmendi
Herrikoia
web
16
IX. Pablo Ariza Sotoko 10 Km.
Azagra
Herrikoia
web
16
41. Doneztebeko Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
23
XVIII. Noaingo Herri Krosa 2019
Noain
Herrikoia
web
Uztaila 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
21
Puiko XXXV. Herri Krosa
Puio
Herrikoia
web
Abuztua 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
VI. Berako Gau Krossa
Bera
Herrikoia
web
3
Fustiñanako XXXV. Joia
Fustiñana
Herrikoia
web
9
Kostradaren XXI. Lasterketa
Agoitz
Herrikoia
web
13
XXV. Unai Milia
Tafalla
Herrikoia
14
Ireneo deuna Krosa
Baltierra
Herrikoia
web
18
Bartolome Deunako XXXI. Joia
Ribaforada
Herrikoia
web
23
Calahorra Hiriko XXXVII. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
24
Agerrako Kross Herrikoia
Bera
Herrikoia
web
25
Uharteko Krosa 2019
Uharte
Herrikoia
web
Iraila 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Santa Ursula XVIII. Krosa
Murillo el Fruto
Herrikoia
web
1
Biana Hiriko 10K VI. Herri Lasterketa
Biana
Herrikoia
web
1
Koreia Hiriko XL. Oinezko Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
1
Artikako IV. Herri Lasterketa
Artiberri
Herrikoia
web
7
Bardako Amabirgina II. Krosa
Fitero
Herrikoia
web
7
V Toro con Soga Running
Lodosa
Herrikoia
web
7
Talidomidak Kaltetuen Aldeko III. Lasterketa
Legorreta
Herrikoia
web
8
XXII. Iturbero Krosa
Ilunberri
Herrikoia
web
8
Arreko VIII. Krosa. Dorreari Itzulia
Arre
Herrikoia
web
8
11. Ebroko Donejakue Bideko Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
15
Plazaola Bia Berdeko Maratoia
Andoain
Herrikoia
web
21
Mikel Deuna XV. Hiri Krosa
Kortes
Herrikoia
web
21
Ergoienako XV. Bira. JM Mercero Oroimenezko 1. Saria
Dorrao
Herrikoia
22
11. Ebroko Donejakue Bideko Lasterketa
Alfaro
Herrikoia
web
28
Buñueleko V. Gau Lasterketa
Buñuel
Herrikoia
web
28
Atarrabia Gosearen Aurka 2019 Krosa
Atarrabia
Herrikoia
web
Urria 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Errotxapeko Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
5
Autismoaren Alde VI. Elkartasun Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
6
Nafarra Elkartasun Lasterketa 2019
Iruña
Herrikoia
web
13
Zubiri-Iruñea 2019
Zubiri
Herrikoia
web
13
Andosila Hiriko X. Elkartasun Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
13
Agoizko Mendi Lasterketa
Agoitz
Herrikoia
web
19
Nafartar Ardoko Bideko I. Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
26
VII. Manuel Mateos Memoriala
Deba
Herrikoia
web
27
XIX. Sakanako Herri Lasterketa
Etxarri Aranatz
Herrikoia
web
27
Bularrezko Minbiziaren Aurkako VIII. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
27
Juan Migueliz IV. Leire Trail ta Km Bertikala
Iesa
Herrikoia
web
Azaroa 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
VII. Harresiko Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
10
55. Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
17
+e Elkartasun Lasterketa Herrikoia 2019
Iruña
Herrikoia
web
17
V. Genero Indarkeriaren Aurka Elkartasun Lasterketa
Obanos
Herrikoia
web
17
Erripagaina Urban Trail 2019
Burlata
Herrikoia
web
22
Anaitasuna 2019 Gau Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
23
Arrieroko VIII. Krosa
Eulate
Herrikoia
web
24
Iruñeko Emakumeen Lasterketa 2019
Iruña
Herrikoia
web
24
Urantzitik-Bianara IV. Donejakue Bideko Maratoi Erdia
Urantzia
Herrikoia
web
30
XXVIII. Saturnino Deunaren Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
Abendua 2019
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
XLI. Peñetako Krosa
Tafalla
Herrikoia
web
8
XXXIX Barricarte Memoriala
Altsasu
Herrikoia
web
14
Txantreako 28. Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
14
Marzilako Krosa 2019
Marcilla
Herrikoia
web
21
VI Malagako Unibertsitateko Eguberriko Krossa
Malaga
Herrikoia
web
22
Santxibiri Lasterketa Elorrixon
Elorrio
Herrikoia
web
24
V. Baleko Krosa
Oteiza
Herrikoia
web
28
Lodosa Hiriko Eguberriko XVII. Krosa
Lodosa
Herrikoia
29
Course de Bout de L'An
Bayonne
Herrikoia
web
29
VII. Artikako San Silbestre Lasterka
Artiberri
Herrikoia
web
29
III. Sesmako Eguberriko Lasterketa
Sesma
Herrikoia
web
29
Iruña de Oca San Silbestre
Iruña de Oca
Herrikoia
web
31
Eguesibarko XX. San Silbestre Lasterketa
Olatz
Herrikoia
web
31
Miranda de Argako VI. San Silbestre Lasterketa
Miranda de Arga
Herrikoia
web
31
XXXV. Leringo San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
Olite-ErriBerriko XX. San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre
Burlata
Herrikoia
web
31
XLI. Altsasuko San Silbestrea
Altsasu
Herrikoia
web
31
Zangozako San Silbestrea
Zangoza
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia