Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011 denboraldia
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
20
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
21
Sakanako X. Herri Krossa - Burundesa Sari Nagusia
Ziordia
Autonomikoa
web
21
Irun Hiriko 42. Krossa
Irun
Autonomikoa
web
Abendua 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Basauri
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
XXIII Torremolinoseko krosa
Torremolinos
Autonomikoa
web
5
Ander Deunaren LVIII. Krosa
Usansolo
Autonomikoa
web
8
XXXII. Tafallako Peñetako Herri Lasterketa
Tafalla
Autonomikoa
web
11
. Parte Hartze Libreko Probak. GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Bilbo
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Fed. PE 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Reunión Majadahonda Velocidad y Vallas
-
Majadahonda
Autonomikoa
web
19
-SUSPENDITUTA- San Adrianeko VII. Eguberriko Lasterketa
San Adrian
Autonomikoa
web
19
Bolumburu 61. Memoriala
Eibar
Autonomikoa
web
26
Euskadiko Kross Motza ta Beteranoentzako Txapelketa
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
30. Hondartzako Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Donostia
Autonomikoa
web
Urtarrila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
Aragoiko Fed. PE 2. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7/8
Euskadiko Pista Estalian Proba Konbinetuen Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Basauri
Autonomikoa
web
8
Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
8
Aragoiko Fed. PE 3. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8/9
Aragoiko Proba Konbinatuetako Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Fed. PE 4. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Altsasuko Krossa. Beteranoen Krosseko Nafarroako Txapelketa
Altsasu
Autonomikoa
web
14/15
Kad-Jub-Jun Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
15
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Araoiko Promesa Txapelketa + PE 5. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
15
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Euskadiko Kross Txapelketa
Araia
Autonomikoa
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
Kros Motzeko Nafarroako Txapelketa
Tutera
Autonomikoa
web
16
Jaurtiketako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
16
Kirol Jokuak. Krosseko 2. Jardunaldia
Tutera
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak -D-
-
Donostia
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
22
Aragoiko Fed. PE 6. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
22
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
Araitz-Betelu VI. Herri Lasterketa
Betelu
Autonomikoa
web
29
Pista Estalian Euskadiko Kluben Arteko Kopa
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Errioxar Pista Estaliko Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
NKJ. Krosseko 3. Jard. Taldekako Finala
Kaskante
Autonomikoa
web
30
Kros Luzeko Nafarroako Txapelketa
Lizarra
Autonomikoa
web
30
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Jaurtiketako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
Otsaila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
5
Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
NKJ. Pistan Fondoko Jardunaldi Berezia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5/6
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Proba Konbinatuko Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Pista Estaliko I. Nafarroa ta Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
NKJ Infantilentzako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
NKJ Kadete-Jubenil 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12/13
Euskadiko Pista Estaliko Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
NKJ. Krosseko 4. Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
20
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
Aragoiko Fed. PE 8. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
20/21
Jaurtiketa Luzeko Gipuzkoako Txapelketa
-
Tolosa
Autonomikoa
web
26
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Aragoiko Fed. PE 9. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
26
Euskadiko Jaurtiketa Luzeen Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
26
NKJ Kadete-Jubenil 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
26
Promozioko 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
Martxoa 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
NKJ. Krosseko banakako Finala
Berriozar
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
FCAko V. Neguko Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
6
Bidearen V. Maratoi Erdia
Najera
Autonomikoa
web
12
Errioxarko Fondo Txapelketa, Martxa eta Jaurtiketak
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
NKJ Infantilentzako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
XIII. Ikasberri Krossa
Azpeitia
Autonomikoa
web
19
5000 metroko Kontrol Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Errioxako Jardunaldi Eskolarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
NKJ Kadete-Jubenil 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Fondoko Euskadiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
19
Promozioko 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
19
Kantabria eta Kastila Leon Fondoko Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
20
Lekunberriko XXIII. Legoa
Lekunberri
Autonomikoa
web
20
Euskal Herriko eta Euskadiko Taldeka Sub-19 Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
26
NKJ Infantilentzako 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
NKJ Kadete-Jubenil 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Faltzes Hiriko XXIII. Herro Krossa
Faltzes
Autonomikoa
web
27
10000 metroko Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
Apirila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
NKJ Kadete-Jubenil 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
Promozioko 3. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
2
400 metro Gizonentzako
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskolarreko 6. Jardunaldia. Programa B
-
Logroño
Autonomikoa
web
3
Calahorra Hiriko III Herri Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
3
Etxauriko XXXI. Krossa
Etxauri
Autonomikoa
web
3
Bilboko XVII. Maratoi Erdia
Bilbo
Autonomikoa
web
9
NKJ Kadete-Jubenil 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
NKJ Infantilentzako 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Promozioko Torneoa. Taldekako 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Fed. Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Neskeentzako 1500 metroko kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9/10
Konbinatu Probeko Euskadiko Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
10
Carteya Berriko IX Herri Milia
Carteya Berria
Autonomikoa
web
10
Donejakue Bidea XVIII. Herri Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
10
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Durango
Autonomikoa
web
10
Aragoiko Fed. Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
Pistako Eskolarra 8. Jardunalidia
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
FNAF A Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
2. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
16
1. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
Euskadiko Taldekako Txapelketa Neskeentzakoa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
NKJ Kadete-Jubenil 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
NKJ Infantilentzako 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Mejanako XXXI. Bira
Tutera
Autonomikoa
web
16
Eskolarentzat Proba Konbinatuak
-
Logroño
Autonomikoa
web
25
La Ermita del Yugo Igoera XVI. Krosa
Muskaria
Autonomikoa
web
29
Intec Zoiti Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
30
Junior Taldeka Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
30
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
Maiatza 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
NKJ Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
El Charco XXV. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
1
Ermitako XXII. Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
4
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
7
Euskadiko Jubenil-Junior Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
7
NKJ Kadete-Jubenil 9. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
7
Promozioko Torneoa. Taldekako 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
7
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7
Kadete Jubenil Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
8
Iruñeko Hiriko XXX. Maratoi Erdia
Iruñea
Autonomikoa
web
8
Zaragoza Hiriko XIV. Maratoi Erdia
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
Errioxar Kirol Jokuak. A Finala
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
FNAF B Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
XXVIII Trofeo San Isidro 'Memorial Paco Sanchez'
-
Nerja
Autonomikoa
web
13/14
Taldekako Kantabriako Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
14
NKJ Jubenil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Arabako Txapelketa (1. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
14
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.-1.Jard
-
Tolosa
Autonomikoa
web
14
Zerupeko Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
14/15
Taldekako Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.+ PLP-2.Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Atletismo II. Saria
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
XI. Kaskanteko Krosa. Romerora Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
21
Promozioko Torneoa. Azken Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
21/22
Itzuetentzako Atletismoko Espainiako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
NKJ Infantilentzako 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
Arabako Txapelketa (2. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
22
Rioja Vegako mahastiartean Lasterketa
Biana
Autonomikoa
web
25
FNAF C Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Basauri
Autonomikoa
web
28
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
28
NKJ Kadete-Infantil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.+ PLP-3.Jard
-
Arrasate
Autonomikoa
web
28
Beteranoentzako Aragoiko Txap. + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
28/29
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
Berriobeitiko Udala XI. Herri Lasterketa
Berriobeiti
Autonomikoa
web
29
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.-4.Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Erriberako XIX. Maratoi Erdia
Kortes
Autonomikoa
web
Ekaina 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Durango
Autonomikoa
web
1
PLP Disko eta Txabalina
-
Tolosa
Autonomikoa
web
4
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Ordizia
Autonomikoa
web
4
NKJ Kadete-Infantil Konbinatuetako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
Juniorrentzako Aragoiko Txap. + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
Komunitateen arteko Torneoa
-
Soria
Autonomikoa
web
4
Malagako Txapelketa Absolutua
-
Malaga
Autonomikoa
web
4/5
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
5
Ruanda Elkartasun Herri Lasterketa
Mutiloa Beiti
Autonomikoa
web
5
Basauriko Udala Taldekako Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
5
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Torrelavega Hiriko 10 Km. V. Emilio Puente Memoriala
Torrelavega
Autonomikoa
web
8
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
8
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
11
Logroño Hiriko VII. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
XIII Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
12
Uraren Herri Krossa. Mendillorrirako 5. Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
12
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
12
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
12
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Ayamonte
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
15
Kantabriako Fed. II. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Arrasate
Autonomikoa
web
18
Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Txapelketa Absolutua + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Mailuko Madrileko Txapelketa
-
Madril
Autonomikoa
web
19
Burgoseko XVI. Erdi Maratoia
Burgos
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
25
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
Virgen del Amparoren XXIV. Krosa
Kastejon
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Camille-Extreme
Izaba
Autonomikoa
web
29
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
29
Erreleboko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
Uztaila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
6
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia
-
Santander
Autonomikoa
web
6
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
9
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
9
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
13
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
16/17
Euskadiko Txapelketa Absolutoa
-
Basauri
Autonomikoa
web
21
La Saoucanelle
Gruissan
Autonomikoa
web
23
Nafarroako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Nafarroako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Fustiñanako XXVII. Joia
Fustiñana
Autonomikoa
web
Abuztua 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Virgen de la Asuncion XVII. Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
13
San Ireneo XXV. Krosa
Baltierra
Autonomikoa
web
19
Calahorra Hiriko XXIX Lasterketa
Calahorra
Autonomikoa
web
20
Bartolome Deuna XXII. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
Iraila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Korella Hiriko XXXII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
10
Zizur Nagusiko XIII. Hiri Milia
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
17
'Mikel Deuna' VII. Hiri Krosa
Kortes
Autonomikoa
web
24
Olazagutia-Urbasa V. Mendi Lasterketa
Olazti
Autonomikoa
web
Urria 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
XV. Lodosako Milia
Lodosa
Autonomikoa
web
1
2011\'ko Logroño Hiriko 100 herrikoia
Logroño
Autonomikoa
web
2
Etxarri-Aranatzko XXXVI. Mendira Joan-Etorria
Etxarri Aranatz
Autonomikoa
web
2
Miranda Hiriko XXIX. Maratoi Erdia
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
9
Hiru Hondartzatako XXII. Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
16
Fontellaseko X. Hiri Krosa
Fontellas
Autonomikoa
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia