Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012 denboraldia
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Abendua 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
11
Espainiako Maratoiko Txapelketa
Castellon
Nazionala
web
18
Hiru-Herri XX. Krossa. Nafarroako Erresuma Saria
Burlata
Nazionala
web
31
San Silvestre Galdakao
Galdakao
Nazionala
web
31
Vitoria-Gasteizko San Silbestre Lasterketa
Gasteiz
Nazionala
web
Urtarrila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
RFEAko Kontrola
-
Madril
Nazionala
web
21
Junior XXII. Taldekako Kopa.“Antonio Ferrer Saria”
-
Valencia
Nazionala
web
22
Jesus Luis Alós XXXV. Kross Memoriala
Huesca
Nazionala
web
22
Espainiako Beteranoentzako Maratoiko Txapelketa
Las Palmas
Nazionala
web
28
Pista Estalian Taldekako Kopa
Valencia
Nazionala
web
Otsaila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Pista Estalian CAI Zaragoza Sari Nagusia
-
Zaragoza
Nazionala
web
4
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
11/12
Pista Estalian Promesa Txapelketa
-
Antekera
Nazionala
web
12
Espainiako Taldekako Beteranoen Txapelketa
Elda
Nazionala
web
19
Espainiako Taldekako Kross Txapelketa
Oropesa de Mar
Nazionala
web
25/26
Pista Estalian Espainiako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
Martxoa 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3/4
Espainiako Pista Estalian Jubenil Txapelketa
-
Valencia
Nazionala
web
4
Espainiako Kross Txapelketa
Xixon
Nazionala
web
10
Laredo Hiriko 10 Km
Laredo
Nazionala
web
10
Jaurtiketa Luzeko II. Neguko Espainiako Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
10/11
Eskolar eta Unibertsitateko Espainiako Kross Txapelketa
A Coruña
Nazionala
web
10/11
Pista Estalian Espainiako Junior Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
10/11
Espainiako Pista Estalian Beteranoen Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
17/18
Espainiako Pista Estalian Kadete Txapelketa
-
Oviedo
Nazionala
web
18
10000 Junior ta Promesa EspainiakoTxapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
31
Espainiako 10 Km Rutan Txapelketa
Castellon
Nazionala
web
31
XIX. Azkoitia-Azpeitia Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
Apirila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Iurretako XXXII. Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
28
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
Maiatza 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5/6
Atletismoko Espainiako LX. Unibersitateko Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
6
Martin Fiz Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
12
RFEA-CEARD Jaurtiketako Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
19
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.2. Jard
-
Burgos
Nazionala
web
19
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Iruñea
Nazionala
web
20
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
25/27
Federazio Artean Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
26
Espainiako Maratoi Erdiko Beteranoen Txapelketa
Cangas de Onis
Nazionala
web
26
XII. Los Corrales Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
Ekaina 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1/3
Federazio Artean Espainiako Kadete Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
2
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Titiuloaren Bila
-
Tres Cantos
Nazionala
web
2
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Egonaldiaren Bila
-
Valladolid
Nazionala
web
2
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa - Egonaldia
-
Eibar
Nazionala
web
9
XXVII. Silvia Mazon Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
9
X. Oñatiko Lasterketa
Oñati
Nazionala
web
16
Espainiako Federazioetako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
20
Caceresko Diputazioaren XXV. Topaketa
-
Caceres
Nazionala
web
23
Katalunyako Beteranoen VII. Mitina
-
Barcelona
Nazionala
web
23/24
Espainiako Junior Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
29/1
Beteranoen Zerupeko Espainiako Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
30
Palentzia Udalaren VII. Atletismo Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
30/1
Espainiako XI. Kadete Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
Uztaila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7/8
Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Aranjuez
Nazionala
web
8
Mataro Hiriko XVII. Mitina
-
Mataro
Nazionala
web
21
Diputazio IV Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
21
Durango-Uria VI. Atletismo Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
21
Control RFEA-CEARD Leon de Lanzamientos
-
Leon
Nazionala
web
21/22
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Toledo
Nazionala
web
28
Avila Hiriko XV. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
Abuztua 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
25/26
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Iruñea
Nazionala
web
Iraila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Muel VIII. Hiriko Milia
Muel
Nazionala
web
16
Milia Bidean Espainiako Txapelketa
O Barco
Nazionala
web
22
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa
Tordesillas
Nazionala
web
22
VI. Getxoko Milia
Getxo
Nazionala
web
29
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Huesca
Nazionala
web
Urria 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
20
Bilbao Night Marathon
Bilbo
Nazionala
web
20
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa - Finala
-
Alcorcon
Nazionala
web
28
Euskalherriko XV. Erdi Maratoia
Donibane Lohitzune
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia