Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018 denboraldia
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
18
Espada Toledana XXX. Ibilketako Saria
Toledo
Nazionala
web
Abendua 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
17
XIX Trofeo de Marcha AD Cerro Buenavista
Getafe
Nazionala
web
Urtarrila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
20
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Melilla
Nazionala
web
20
Valentzia Hiriko Pista Estalian Sari Nagusia
Valencia
Nazionala
web
21
Erreleboko Espainiako Kross Txapelketa
Santiponce
Nazionala
web
27
Pista Estalian Taldekako Kopa
-
Valencia
Nazionala
web
Otsaila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Zaragoza Hiriko Saria
-
Zaragoza
Nazionala
web
10/11
Sub23 Pista Estalian Espainiako Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
17/18
Pista Estalian Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Valencia
Nazionala
web
24/25
Jaurtiketako Neguko Master Espainaiko Txapelketa
-
Monzon
Nazionala
web
24/25
Haurrentzako Jaurtiketako Neguko Espainiako Txap.
-
Castellon
Nazionala
web
25
Kros Taldekako Espainako Txapelketa
Xixon
Nazionala
web
25
Espainiako Maratoiko Txapelketa
Sevilla
Nazionala
web
25
Ibilketako Rutan Espainiako Txapelketa
Burjassot
Nazionala
web
Martxoa 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2/4
Pista Estalian Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
3
Jaurtiketa Luzeko Espainiako Neguko Txapelketa
-
Montijo
Nazionala
web
3/4
Pista Estalian Sub20 Espainiako Txapelketa
-
Ourense
Nazionala
web
4
Autonomietako Selekzioen Kadete eta Jubenil Espainiako Txapelketa
San Pedro del Pinatar
Nazionala
web
10/11
Pista Estalian Espainiako Sub18 Txapelketa
-
Antekera
Nazionala
web
11
Espainiako Kros Txapelketa
Merida
Nazionala
web
11
Beteranoen Kroseko Espainiako Txapelketa
Candeleda
Nazionala
web
17/18
Sub16 Pista Estalian Espainiako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
18
Ibilketako Espainiako Txapelketa 20 Km.
Castellon
Nazionala
web
Apirila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
10000 Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Braga
Nazionala
web
14
Milia ko Rutan Espainiako Txapelketa (Abs + Bet)
Breña Baja
Nazionala
web
15
10 K. Rutan Espainiako Txapelketa (Abs + Bet)
Iurreta
Nazionala
web
21/22
Unibestsitateko Espainiako Txapelketa
-
Andujar
Nazionala
web
28
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa Gizonak. 1. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
28
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa Neskak. 1. Jard.
-
Donostia
Nazionala
web
28
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa Gizonak. 1. Jard.
-
Getafe
Nazionala
web
Maiatza 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
12
Ourense Termal Athletics Meeting 2018
-
Ourense
Nazionala
web
12
Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
12/13
Proba Konbinatuetako Espainiako Master Txapelketa
Gava
Nazionala
web
12/13
10000 metroko Espainiako Master Txapelketa
-
Gava
Nazionala
web
19
Ohorezko Mailako Taldekako Espainiako Txap. 2. J Giz.
-
Iruñea
Nazionala
web
19
Ohorezko Mailako Taldekako Espainiako Txap. 2. J Emak.
-
Malaga
Nazionala
web
19
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txap. 2. Jard
-
Valencia
Nazionala
web
26
XXVIII. Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
Ekaina 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Los Corrales de Buelna XVII. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
3
Paco Sanchez Vargas IV. Atletismoko Mitina
-
Granada
Nazionala
web
9
Federazioen artean Espainiako Sub18 IV. Txapelketa
-
Ciudad Real
Nazionala
web
16
Taldekako Liga. Ohorezko Mila Gizonak.
-
Elche
Nazionala
web
16
Taldekako Liga. Ohorezko Mila Neskak
-
Castellon
Nazionala
web
16/17
Federazioen artean Espainiako Sub16 Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
17
2. Mailako Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
17
Espainiako Taldekako Txapelketa 2. Maila. A FInala
-
Valladolid
Nazionala
web
20
RFEAko Pertikako Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala
web
23/24
Sub18 Espainiako Txapelketa (Jubenil)
-
Xixon
Nazionala
web
23/24
Sub20 Espainiako Txapelketa (Junior)
-
Murtzia
Nazionala
web
27
XXXI. Caceresko Diputazioko Bilera
-
Plasencia
Nazionala
web
29/1
Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Gasteiz
Nazionala
web
30
XIV. Palentzia Udalako Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
30/1
Sub16 Espainiako Txapelketa (Kadete)
-
Castellon
Nazionala
web
Uztaila 2018
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Txabalina Jaurtiketako RFEA Kontrola
-
Iruñea
Nazionala
web
7
Jose Antonio Peña IV. Mitina - Ordizia SN
-
Ordizia
Nazionala
web
7
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
7/8
Sub23 Espainiako Txapelketa (Promesa)
-
Soria
Nazionala
web
14
Federazioko Espainiako Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
14
2. Mailako Master Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Elche
Nazionala
web
16
RFEAko Pertikako Kontrola
-
Sant Cugat del Valles
Nazionala
web
21/22
Espainiako Txapeleta Absolutua
-
Getafe
Nazionala
web
26
Iruña Hiriko Mitina. J.L. Hernandez Memoriala
-
Iruñea
Nazionala
web
28
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia