Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia

   
    
 
2021 denboraldia
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
Urt 3 Pista estalita Euskadiko Master Txapelketa (ATZERATUA)
PE Euskadiko Iraupeneko Txapelketa
Donostia Autonomikoa web
Urt 9 Pista estalita Taldekako Euskadiko Kopa - Probak Donostia Autonomikoa web
Urt 16 Pista estalita Parte Hartzeko Libreko Probak D - Probak Donostia Autonomikoa web
Urt 16 Pista estalita Kontroleko Proba. Pertika - Probak Iruñea Autonomikoa web
Urt 16 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola. Nazionala II. Maila - Probak Zaragoza Nazionala web
Urt 16 Pista estalita Pista Estalian Kontrol Absolutua - Probak Bartzelona Autonomikoa web
Urt 17 Pista estalita Pista Estalian Kontrol Absolutua - Probak Bartzelona Autonomikoa web
Urt 17 Pista estalita Federazio Valentziarrako Kontrola - Probak Valencia Autonomikoa web
Urt 22 Pista estalita Meeting Elite en salle de Miramas - Probak Miramas Nazioarteko web
Urt 23 Pista estalita Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (1. Jard) - Probak Donostia Autonomikoa web
Urt 23 Pista estalita Valencia Hiriko Nazioarteko Sari Nagusia - Probak Valencia Nazioarteko web
Urt 23 Pista NKJ Sub18-Sub18 1. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Urt 23 Pista estalita Pista Estalian FAMeko Bilera - Probak Madril Autonomikoa web
Urt 23/24 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. + Konbinatuetako Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala web
Urt 24 Krosa Juan Muguerza LXXVIII. Nazioarteko Krosa (BERTAN BEHERA) Elgoibar IAAF web
Urt 24 Pista Neguko Arabar Txapelketa. 2. Jardunaldia - Probak Gasteiz Autonomikoa web
Urt 24 Pista estalita Pista Estalian FAMeko Bilera - Probak Madril Autonomikoa web
Urt 27 Pista estalita Kontroleko Proba. Pertika - Probak Iruñea Autonomikoa web
Urt 29/30 Pista estalita Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa PE Nafarroako Txapelketa Absolutua - Probak
PE Euskadiko Txapelketa Absolutua
Donostia Nazionala web
Urt 30 Pista estalita I. DNA Absoluto Taldekako Mitin Nazionala - Probak Valencia RFEA web
Urt 30 Pista NKJ Sub18-Sub18 2. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Urt 30 Pista estalita I. DNA Promozioko Taldekako Mitin Nazionala - Probak Valencia RFEA web
Urt 30 Pista estalita Meeting de Mondeville 2021 - Probak Mondeville Nazioarteko web
Ots 3 Pista estalita Kontroleko Proba. Pertika - Probak Iruñea Autonomikoa web
Ots 5 Pista estalita Pista Estalian Kontrol Absolutua - Probak Bartzelona Autonomikoa web
Ots 6 Pista estalita Pista Estalian Neskeen Espainiako Taldekako Txapelketa - Probak Bartzelona Nazionala web
Ots 6 Pista estalita Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (2. Jard) Donostia Autonomikoa web
Ots 6 Pista NKJ. Neguko Jaurtiketako Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Ots 6 Pista NKJ Sub14 3. jardunaldia - Probak Burlata Kirol Jokuak web
Ots 6 Pista estalita Pista Estalian Gizonezko Espainiako Taldekako Txapelketa - Probak Bartzelona RFEA web
Ots 6 Pista RFEAko Jaurtiketako Kontrola - Probak Leon RFEA web
Ots 6 Pista estalita Kastila-Leongo Txapelketa Absolutua - Probak Salamanca Autonomikoa web
Ots 6/7 Pista estalita Pista Estalian FAMeko Bilera - Probak Madril Autonomikoa web
Ots 7 Pista PE. Sub23 Nafarroako Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
Fotos (Idoya Fernández)
Ots 8 Pista estalita Miting Internacional de Catalunya en Pista Coberta - Probak Bartzelona Nazioarteko web
Ots 13 Pista estalita Gutxieneko egiteko Kontrola Donostia Autonomikoa web
Ots 13 Pista NKJ Sub16-Sub18 4. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Ots 13 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. B - Probak Zaragoza Autonomikoa web
Ots 13 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola - Probak Leon RFEA web
Ots 13/14 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub23 Txapelketa - Probak Valencia Nazionala web
Ots 13/14 Pista Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
Ots 13/14 Pista estalita PE Madrilgo Txapelketa Absolutua - Probak Madril Autonomikoa web
Ots 14 Krosa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Kroseko Nafarroako Txapelketa
Kroseko NKJ. Taldekako Finala
Altsasu Autonomikoa web
Ots 14 Asfaltoa Abiadako Espainiako Txapelketa Sevilla RFEA web
Ots 19/21 Pista estalita Pista Estalian LVII. Espainiako Txapelketa - Probak Madril Nazionala web
Ots 20 Pista estalita Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa Donostia Autonomikoa web
Ots 20 Pista Jaurtiketa luzeko Espainiako Gazteentzat Txapelketa - Probak Castellon RFEA web
Ots 20 Krosa NKJ Krosseko Banakako Finala San Adrian Kirol Jokuak web
Ots 20 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. A - Probak Zaragoza Autonomikoa web
Ots 24 Pista estalita Pista Estalian Madril Hiriko Mitina - Probak Madril World Indoor Tour web
Ots 27 Pista estalita Sub20-18-16 Euskadiko Txapelketa Donostia Autonomikoa web
Ots 27 Pista Jaurtiketa Luzeko Neguko Espainiako Txapelketa - Probak Montijo RFEA web
Ots 27 Pista NKJ Sub14 5. jardunaldia - Probak Burlata Kirol Jokuak web
Ots 27 Pista NKJ Sub16-Sub18 6. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Ots 27 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. B - Probak Zaragoza Autonomikoa web
Ots 27/28 Pista Jaurtiketa Luzeko Espainiako Master Txapelketa Barbastro RFEA web
Ots 27/28 Pista estalita Pista Estaliko FAMeko Bilera - Probak Madril Autonomikoa web
Ots 28 Krosa Kroseko Espainiako Txapelketa Getafe Nazionala web
Mar 4/7 Pista estalita Pista Estalian Europako Txapelketa - Probak Torun European Athletics web
Mar 6 Pista NKJ Sub16-Sub18 7. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Mar 6 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola Nivel II Naz. A - Probak Zaragoza Autonomikoa web
Mar 6 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola - Probak Leon RFEA web
Mar 6/7 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub20 Txapelketa - Probak Antekera Nazionala web
Mar 13 Pista NKJ Sub14 8. jardunaldia - Probak Tutera Kirol Jokuak web
Mar 13/14 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub18 Txapelketa - Probak Bartzelona Nazionala web
Mar 14 Krosa Kroseko Espainiako Master Txapelketa Almodovar del Rio Nazionala web
Mar 19/21 Pista estalita Pista Estalian Munduko Txapelketa (ATZERATUA) Nanjing World Athletics web
Mar 20 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa 10000 eta milia pistaneko Nafarroako Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
Mar 20 Pista NKJ Sub16-Sub18 9. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Mar 20 Pista Promozioko NKJ Sub10 eta Sub12 1. Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
Mar 20/21 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub16 Txapelketa Oviedo Nazionala web
Mar 27 Pista NKJ Sub16-Sub18 10. jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
Mar 28 Mendiko Lasterketa I. Betagarri Trail
Trailgo Nafarroako Txapelketa
Ancin Autonomikoa web
Api 10 Pista 10000eko Espainiako Txapelketa. Sari Iberikoa Torrevieja Nazionala web
Api 11 Pista Nafarroako Taldekako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
Api 17 Asfaltoa Bilboko Nazioarteko Milia Bilbo European Athletics web
Api 17 Asfaltoa Nafarroako Ibilketako Txapelketa Iruña Autonomikoa web
Api 17 Pista Promozioko NKJ Sub10 eta Sub12 2. Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
Api 24 Pista Espainiako Taldekako Txapelketa. 1. Jard. A designar Nazionala web
Mai 2 Mendiko Lasterketa Leringo Pinuetako Traila Lerin Autonomikoa
Mai 8 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa. 2. Jard. A designar Nazionala web
Mai 8 Pista Promozioko NKJ Sub10 eta Sub12 3. Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
Mai 9 Asfaltoa Iruña Hiriko Erdi Maratoia Iruña Nazionala web
Mai 9 Pista Promozioko NKJ Sub10 eta Sub12 5. Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
Mai 15 Pista Promozioko NKJ Sub10 eta Sub12 4. Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
Mai 22 Pista Meeting Internacional Jaen - Continental Tour Bronze Andujar WA Bronze web
Mai 22/23 Pista Milia eta 10000eko Espainiako Master Txapelketa - Probak Sabadell Nazionala web
Mai 29 Pista XXXI. Valladolid Hiriko Bilera Valladolid Nazionala web
Mai 29/30 Pista Federazioen arteko Europako Txapelketa Chorzow European Athletics web
Mai 30 Mendiko Lasterketa Andosilako Peina Traila Andosilla Autonomikoa
Eka 3 Pista XVI. Iberoamerikar Mitina- Continental Tour Bronze Huelva WA Bronze web
Eka 5 Pista Federazioen arteko Espainiako Sub18 Txapelketa Granollers Nazionala web
Eka 5 Pista 10.000 metroko Europako Kopa - Probak Londres European Athletics web
Eka 5 Pista XX. Los Corrales de Buelna Sari Nagusia Los Corrales de Buelna Nazionala web
Eka 5 Pista XXIII Salamanca Hiriko Nazioarteko Saria Salamanca Nazionala web
Eka 6 Pista Paco Sanchez Vargas Nazioarteko Mitina Granada Nazioarteko web
Eka 6 Pista Sub23 Nafarroako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
Eka 12 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa. Finaleko Jardunaldia La Nucia Nazionala web
Eka 13 Pista Nafarroako Txapelketa Absolutua Iruñea Autonomikoa web
Eka 18/20 Pista Espainiako Master Txapelketa Malaga Nazionala web
Eka 19 Pista Madrilgo Nazioarteko Mitina- Continental Tour Silver Madril WA Silver web
Eka 19 Pista V Jose Ant. Peña Nazioarteko Mitina. Ordizia SN Ordizia Nazioarteko web
Eka 19/20 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa Nerja Nazionala web
Eka 20 Pista Proba Konbinatuetako Nafarroako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
Eka 26/27 Pista Espainiako Txapelketa Absolutua Getafe Nazionala web
Eka 30 Pista XXXIV Caceresko Diputazioko Bilera Caceres Nazionala
Uzt 3 Pista Segovia Hiriko XXX. Sari Nagusia Segovia Nazionala web
Uzt 3/4 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa Monzon Nazionala web
Uzt 4 Mendiko Lasterketa Larrate Trail Zarrakastelu Autonomikoa
Uzt 8/11 Pista Sub23 Europako Txapelketa Bergen European Athletics web
Uzt 11 Pista Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa Hospitalet Nazionala web
Uzt 15/18 Pista Sub20 Europako Txapelketa Tallin European Athletics web
Uzt 17/18 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa Lleida Nazionala web
Uzt 24/25 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa Huelva Nazionala web
Uzt 30/8 Pista Joko Olimpikoak Tokio Olympics web
Abu 1 Mendiko Lasterketa Pilon Trail Faltzes Autonomikoa
Abu 17/22 Pista Sub20 Munduko Txapelketa Nairobi World Athletics web
Abu 26/29 Pista III Europako Sub18 Txapelketa Rieti European Athletics web
Ira 5 Asfaltoa 10K Nafarroako Txapelketa Biana Autonomikoa web
Ira 11 Asfaltoa Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa
Maratoi Erdiko Espainiako Master Txapelketa
Oruña de Pielagos RFEA web
Ira 18 Pista XXVIII. Palafrugell-Costa Brava Nazioarteko Mitina Palafrugell Nazioarteko
Urr 3 Pista La Laguna Hiriko XIV. Master Bilera Nazionala La Laguna Nazionala
Urr 3 Asfaltoa 10K Valencia Ibercaja Valencia WA Gold
Urr 16 Asfaltoa Laredo Hiriko 10K Laredo Nazionala
Urr 24 Krosa LXVII Zornotzako Krosa Zornoza Nazioarteko web
Urr 24 Asfaltoa Medio Maratón de Valencia Trinidad Alfonso Valencia WA Gold
Urr 31 Krosa Soriako XXVII. Nazioarteko Krosa Soria World Athletics web
Aza 14 Krosa Atapuercako XVIII Nazioarteko Krosa Atapuerca World Athletics
Aza 21 Krosa LVI Kroseko Taldekako Espainiako Txapelketa Santiponce RFEA web
Aza 26/28 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Master Txapelketa A designar Nazionala web

Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia