Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011 denboraldia
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
20
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
Abendua 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Basauri
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Bilbo
Autonomikoa
web
18
Reunión Majadahonda Velocidad y Vallas
-
Majadahonda
Autonomikoa
web
Urtarrila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Basauri
Autonomikoa
web
15
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Basauri
Autonomikoa
web
16
Jaurtiketako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
22
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Errioxar Pista Estaliko Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
30
Kirol Jouak + Pistako Jardunaldi Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Jaurtiketako PLP
-
Bilbo
Autonomikoa
web
Otsaila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
5
Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
NKJ. Pistan Fondoko Jardunaldi Berezia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
NKJ Infantilentzako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
NKJ Kadete-Jubenil 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20/21
Jaurtiketa Luzeko Gipuzkoako Txapelketa
-
Tolosa
Autonomikoa
web
26
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Pista Estaliko Kad-Jub-Jun-Bet. Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
Euskadiko Jaurtiketa Luzeen Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
26
NKJ Kadete-Jubenil 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
26
Promozioko 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
Martxoa 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
GER-FRA-ESP-ITA Jaurtiketak Junior Promesa
-
Hamburgo
Nazioartekoa I
web
5
FCAko V. Neguko Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
12
Jaurtiketako Negukp Espainiako Txapelketa
-
Toledo
Nazionala
web
12
Errioxarko Fondo Txapelketa, Martxa eta Jaurtiketak
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
NKJ Infantilentzako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
5000 metroko Kontrol Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Errioxako Jardunaldi Eskolarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
NKJ Kadete-Jubenil 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Fondoko Euskadiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
19
Promozioko 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
19
Kantabria eta Kastila Leon Fondoko Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
20
Euskal Herriko eta Euskadiko Taldeka Sub-19 Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
26
NKJ Infantilentzako 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
NKJ Kadete-Jubenil 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
10000 metroko Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
Apirila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
10000 metroko Espainiako Txapelketa
-
Pontevedra
Nazionala
web
2
NKJ Kadete-Jubenil 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
Promozioko 3. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
2
400 metro Gizonentzako
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskolarreko 6. Jardunaldia. Programa B
-
Logroño
Autonomikoa
web
9
NKJ Kadete-Jubenil 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
NKJ Infantilentzako 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Promozioko Torneoa. Taldekako 1. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Fed. Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Neskeentzako 1500 metroko kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9/10
Konbinatu Probeko Euskadiko Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
10
Parte Hartzeko Libreko Probak -A-
-
Durango
Autonomikoa
web
10
Aragoiko Fed. Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
10
Pistako Eskolarra 8. Jardunalidia
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
FNAF A Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
2. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
16
1. Mailako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
Euskadiko Taldekako Txapelketa Neskeentzakoa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
NKJ Kadete-Jubenil 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
NKJ Infantilentzako 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16
Eskolarentzat Proba Konbinatuak
-
Logroño
Autonomikoa
web
20
Cartagena Hiriko XXV. Saria
-
Cartagena
Nazionala
web
29
Intec Zoiti Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
30
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa - 1. Jardunaldia
-
Ourense
Nazionala
web
30
Neskeentzako Taldekako Txapelketa. 1. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
30
Junior Taldeka Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
30
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
30
Emak. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
Maiatza 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
1. Mailako Kluben Txapelketa - 1. Jardunaldia
-
Zaragoza
Nazionala
web
1
NKJ Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
7
Euskadiko Jubenil-Junior Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
7
NKJ Kadete-Jubenil 9. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
7
Promozioko Torneoa. Taldekako 2. Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
7
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
7
Kadete Jubenil Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
7/8
Espainiako Unibertsitateen Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
8
Errioxar Kirol Jokuak. A Finala
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
FNAF B Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
XXVIII Trofeo San Isidro 'Memorial Paco Sanchez'
-
Nerja
Autonomikoa
web
13/14
Taldekako Kantabriako Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
14
Valladolid Hiriko XXI. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
14
NKJ Jubenil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Arabako Txapelketa (1. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
14
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.-1.Jard
-
Tolosa
Autonomikoa
web
14
Zerupeko Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
14/15
Espainiako Federazioen eta Beteranoen Konbinatu Frogaren Txapelketa
Arona
Nazionala
web
14/15
Taldekako Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.+ PLP-2.Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Aragoiko Atletismo II. Saria
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
21
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa - 2. Jardunaldia
-
Barcelona
Nazionala
web
21
Promozioko Torneoa. Azken Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
21
Emak. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa 2. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
21/22
Itzuetentzako Atletismoko Espainiako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
NKJ Infantilentzako 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
Arabako Txapelketa (2. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
25
FNAF C Kontrola + eskakizun probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak -B-
-
Basauri
Autonomikoa
web
27/29
Espainiako Federazioen artean Jubenil Txapelketa
-
Valladolid
Nazionala
web
28
Los Corrales de Buelna XI. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
28
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
28
NKJ Kadete-Infantil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.+ PLP-3.Jard
-
Arrasate
Autonomikoa
web
28
Beteranoentzako Aragoiko Txap. + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
28/29
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
Beteranoen Cataluniako VI. Mitina
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelk.-4.Jard
-
Donostia
Autonomikoa
web
Ekaina 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak -C-
-
Durango
Autonomikoa
web
1
PLP Disko eta Txabalina
-
Tolosa
Autonomikoa
web
2
VI. Atletismo Mitin Iberoamerikarra
-
Huelva
European Athletics
web
4
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Ordizia
Autonomikoa
web
4
Durangoko Uria V. Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
4
NKJ Kadete-Infantil Konbinatuetako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
4
Juniorrentzako Aragoiko Txap. + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
4
Komunitateen arteko Torneoa
-
Soria
Autonomikoa
web
4
Malagako Txapelketa Absolutua
-
Malaga
Autonomikoa
web
4/5
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
5
Basauriko Udala Taldekako Atletismo Bilera
-
Basauri
Autonomikoa
5
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
Mataro Hiriko XVI. Mitina. Catalunya Txap. Open
-
Mataro
Nazionala
web
8
Caja Duero SN-XIV. Salamanca Hiriko Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazionala
web
8
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
8
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
11
Logroño Hiriko VII. Milia
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Giz. Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa 3. Jard.
-
Hospitalet
Nazionala
web
11
XIII Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
11/12
Espainiako Federazioen Kadete Txapelketa
-
Valladolid
Nazionala
web
12
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
12
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
12
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Ayamonte
Autonomikoa
web
15
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
15
Kantabriako Fed. II. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Arrasate
Autonomikoa
web
18
Espainiako 10000 metroko JUnior-Promesa Txapelketa
-
Xixon
Nazionala
web
18
Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Bilboko XI. Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
18
Aragoiko Txapelketa Absolutua + FAAko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
18
Palentziako Udala VI. Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
18
Silvia Mazon XXVII. Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
18
Mailuko Madrileko Txapelketa
-
Madril
Autonomikoa
web
18/19
espainiako Jubenil Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
18/19
Europako Herrialdeka Txapelketa
-
Estokolmo
European Athletics
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
22
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
24/26
Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
25
2. Mailako Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
25
Eskakizun probeko FNAF Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25/26
Espainiako Kadete Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Fernando Ubeda II. Memoriala
-
Castellon
Nazionala
web
29
Caceresko Diputazioko XXIV. Atletismo Bilera
-
Caceres
Nazionala
web
29
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
29
Erreleboko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
Uztaila 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Arabako Diputazioko Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
2
Kontrol Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
2
Leonko II. Jaurtiketako Jaialdia
-
Leon
Nazionala
web
2/3
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Andujar
Nazionala
web
6
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia
-
Santander
Autonomikoa
web
6
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
6/10
Munduko Jubenil Txapelketa
-
Lille
IAAF
web
6/17
Munduko Beteranoen Txapelketa
-
Sacramento
Nazioartekoa I
web
9
2011 ko Madrilgo Mitina
-
Madrid
IAAF
web
9
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
9
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
9/10
Espainiako Junior Txapelketa
-
Xativa
Nazionala
web
13
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
14/17
Europako 8. Promesa Txapelketa
-
Ostrava
European Athletics
web
16
Vigo Hiriko XXXII. Sari Nagusia
-
Vigo
Nazionala
web
16/17
Euskadiko Txapelketa Absolutoa
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Avila Hiriko XIV. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
21/24
Europako Junior Txapelketa
Tallin
European Athletics
web
22
Bartzelona Hiriko Nazioarteko Bilera
-
Barcelona
European Athletics
web
23
Kantabriako Atletismo V. Sari Nagusia.
-
Santander
Nazionala
web
23
Nafarroako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Nafarroako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24/29
Europako Gazteriako Jaialdi Olimpikoa
-
Trabzon
European Athletics
web
30
VIII. Taldekako Kopa
-
Iruñea
Nazionala
web
Abuztua 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6/7
Espainako Txapelketa Absolutua
-
Malaga
Nazionala
web
11
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27/4
Munduko Txapelketa
Daegu
IAAF
web
Urria 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
2011\'ko Logroño Hiriko 100 herrikoia
Logroño
Autonomikoa
web
1
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Leon
Nazionala
web
1/2
10000 ta Pentatloi Beteranoen Espainiako Txapelketa
-
Asco
Nazionala
web
22
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia