Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012 denboraldia
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Benjamin-Alebin NKJ 1. Jardunaldia (Erribera)
Koreia
Autonomikoa
web
26
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Abendua 2011
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
17
Benjamin-Alebin NKJ 2. Jardunaldia (Erribera)
San Adrian
Autonomikoa
web
18
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
Urtarrila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
14
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
21
Pistan Neguko Kirol Jokuetako 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
Benjamin-Alebin NKJ 3. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
22
Txabalinako Gipuzkoako Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
28
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Mailuko Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Criterium de Llançaments d´Hivern
-
Barcelona
Autonomikoa
web
Otsaila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Intec-Zoiti Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
4
Pista Estalian Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
11
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
12
P.E. Kad-Jub-Jun Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Diskoko Gipuzkoako Txapelketa
-
Eibar
Autonomikoa
web
18
NKJ Pistan Infantil 1. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
18
NKJ Benj-Alebin 1. Banaka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
18
Jaurtiketa Luzeen Neguko Kriteriuma
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Errioxako Konbinatutako Haur Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25/26
Jaurtiketa Luzeen Euskadiko Txapelketa
-
Bilbo
Autonomikoa
web
Martxoa 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
3
Benjamin-Alebin NKJ 4. Jardunaldia (Erribera)
Tutera
Autonomikoa
web
3
Jaurtiketako Nazioarteko Bilera
-
Val de Reuil
Nazioartekoa I
web
10
NKJ Pistan Infantil 2. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
10
Jaurtiketa Luzeko II. Neguko Espainiako Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
17
Euskadiko FOndoko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
17
Fondoko eta Martxa Errioxar Txapelketa.
-
Logroño
Autonomikoa
web
17
NKJ Pistan Infantil 3. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
17
NKJ Benj-Alebin 2. Banaka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
17
Fondoko Kantabriako Pistan Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
17
5000 metroko Kontrol Proba
-
Iruñea
Autonomikoa
web
17
Errioxar K.K.J.J. Pistako 3. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
18
10000 Junior ta Promesa EspainiakoTxapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
23
Diskoko PLP
-
Eibar
Autonomikoa
web
24
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
5000 metroko Neskentzako Kontrol Proba
-
Iruñea
Autonomikoa
web
24
Kantabriako Fondoko Txapelketa. 2. Jard.
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
24
Errioxar K.K.J.J. Pistako 4. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
31
NKJ Pistan Infantil 4. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
31
NKJ Benj-Alebin 3. Banaka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
31
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
31
Errioxar K.K.J.J. Pistako 5. Jardunaldia
-
Logroño
Autonomikoa
web
Apirila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
14
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Aragoiko Fed. 1. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
CA Monzon Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
21
Gizonezko Euskadiko 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
21
Neskeentzako Euskadiko Taldekako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
21
Gizonezko Euskadiko Taldekako
-
Durango
Autonomikoa
web
21
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
21
XVII Trofeu Atlètic Nou Barris
-
Barcelona
Autonomikoa
web
28
NKJ Pistan Infantil 5. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Benjamin-Alebin NKJ 5. Jardunaldia (Erribera)
Kaskante
Autonomikoa
web
28
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
28
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Barcelona
Nazionala
web
29
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
Hesiko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Sabadell
Nazionala
web
Maiatza 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
1
XVIII. Maiatzaren Lehena Atletismoko Bilera
-
Valladolid
Autonomikoa
web
5
Jubenil-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
5
NKJ Pistan Kadete-Jubenil 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Kontroleko Probak
Logroño
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Jubenil Txapelketa
-
Monzon
Autonomikoa
web
5
A NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
5
Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Getxo
Autonomikoa
web
5/6
Atletismoko Espainiako LX. Unibersitateko Txapelketa
-
Salamanca
Nazionala
web
9
Trofeo San Isidro 'Memorial Paco Sanchez'
-
Nerja
Autonomikoa
web
12
NKJ. Kadete.Jubenil Banakako Finalak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
NKJ Benj-Alebin 2. Taldeka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
12
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
Valladolid Hiriko XXII. Nazioarteko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazioartekoa I
web
12
Aragoiko Federazioko Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
12
Aragoiko Federazioko Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12
RFEA-CEARD Jaurtiketako Kontrola
-
Leon
Nazionala
web
12/13
Errioxako Taldekako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
13
Arabako Txapelketa (1. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
NKJ Pistan Infantil 6. Jardunaldia
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa.2. Jard
-
Burgos
Nazionala
web
19
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 1. Jard
-
Iruñea
Nazionala
web
19/20
Aragoiko Proba Konbinatutako Txapelketa
Huesca
Autonomikoa
web
20
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa
-
Durango
Nazionala
web
23
Aragoiko Atletismo III. Saria
Zaragoza
Autonomikoa
web
24
Pistan 1. Kontrola (Miranda)
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
FAMeko Kontrola
-
Tres Cantos
Autonomikoa
web
25/27
Federazio Artean Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
26
NKJ. Pistan Infantil Banakako Finala
Iruñea
Autonomikoa
web
26
NKJ Benj-Alebin 1. Taldeka Jard. (Iruñerria)
Burlata
Autonomikoa
web
26
Arabako Txapelketa (2. Jardunaldia)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
26
XII. Los Corrales Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
26
Gipuzkoako Kad-Jub-Jun-Bet Txapelketa + PLP
-
Arrasate
Autonomikoa
web
26
Haurren Mailako Komunitateen Arteko Bilera
-
Soria
Autonomikoa
web
26
Kontrol DMA
-
Malaga
Autonomikoa
web
26
Mailuko Jardunaldia FAM
-
Madril
Autonomikoa
web
27
B NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Ekaina 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1/3
Federazio Artean Espainiako Kadete Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
2
NKJ. Konbinatutako Infantil-Jubenil Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
NKJ Benj-Alebin - Finaletako Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
2
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
2
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Titiuloaren Bila
-
Tres Cantos
Nazionala
web
2
Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Egonaldiaren Bila
-
Valladolid
Nazionala
web
2
Espainiako Gizonezko Taldekako 1. Mailako Txapelketa - Egonaldia
-
Eibar
Nazionala
web
2
DMA Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
2/3
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
3
10000 metroko Europako Kopa
-
Bilbo
European Athletics
web
3
Bilbo Hiriko Nazioarteko XII. Atletismo Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
7
VIII. Atletismo Meetin Iberoamerikarra
-
Huelva
Nazioartekoa I
web
7
Pistan 1. Kontrola (Miranda)
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak. C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
8
Parte Hartzeko Libreko Probak. Jaurtiketak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
8/10
Iberoamerikar XV. Txapelketa
Maracay
Nazioartekoa I
web
9
NKJ. Konbinatutako Kadete Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Junior Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
9
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 1. Jardunaldia
-
Ordizia
Autonomikoa
web
9
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
9
XXVII. Silvia Mazon Memoriala
-
Xixon
Nazionala
web
9/10
Errioxako Taldekako Junior Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
9/10
XIV Basauriko Probak
-
Basauri
Nazioartekoa I
web
10
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua 2. Jardunaldia
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
Campionat de Catalunya Veterans a l'Aire Lliure
-
Calella
Autonomikoa
web
11
PLP Jaurtiketak
-
Eibar
Autonomikoa
web
12
Salamanca Hiriko XV. Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
13
Aragoiko Fed. Kontrola + Pertika (RFEA)
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
14
Pistan 3. Kontrola (Miranda)
-
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
15
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
16
Espainiako Federazioetako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
16
Kaskante Hiriko II. Atletismoko Mitina
Kaskante
Herrikoia
web
16/17
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
16/17
Kad-Jub-Jun Bizkaiko Txapelketa + PLP
-
Basauri
Autonomikoa
web
17
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Kordoba
Autonomikoa
web
17
Kantabriako Beteranoen Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
20
Caceresko Diputazioaren XXV. Topaketa
-
Caceres
Nazionala
web
20
Zoiti-AAF Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
22
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
23
Euskadiko Kadete Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
23
Beteranoen Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
23
Katalunyako Beteranoen VII. Mitina
-
Barcelona
Nazionala
web
23
A NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
23
LXV. Don Mateo Saria - Ernesto Bribian Memoriala
-
Monzon
Autonomikoa
web
23/24
Espainiako Junior Txapelketa
-
Aviles
Nazionala
web
24
Basauriko Udala IV. Atletismo Topaketa
-
Basauri
Autonomikoa
27
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
27/1
Europako Txapelketa
Helsinki
European Athletics
web
29/1
Beteranoen Zerupeko Espainiako Txapelketa
-
Aguilas
Nazionala
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
30
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
30
Palentzia Udalaren VII. Atletismo Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
30
Kantabriako Erreleboko Txapelketa eta Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
30/1
Espainiako XI. Kadete Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
30/1
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Basauri
Autonomikoa
web
Uztaila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
B NAF Kontrola + Eskakizun Probak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
FAA-Zoiti Gau Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
5
Ezohiko kontrola - Malaga
-
Malaga
Autonomikoa
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak. Jaurtiketak
-
Eibar
Autonomikoa
web
7
Madrilgo Mitina 2012
-
Madril
IAAF
web
7
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Tolosa
Autonomikoa
web
7
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
7/8
Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Aranjuez
Nazionala
web
8
Mataro Hiriko XVII. Mitina
-
Mataro
Nazionala
web
8
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
10/15
Munduko Junior Txapelketa
-
Barcelona
IAAF
web
11
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
11
Aragoiko Federazioko Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
14/15
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
18
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
21
Diputazio IV Sari Nagusia
-
Gasteiz
Nazionala
web
21
Durango-Uria VI. Atletismo Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
web
21
Control RFEA-CEARD Leon de Lanzamientos
-
Leon
Nazionala
web
21/22
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Toledo
Nazionala
web
25
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
28
Avila Hiriko XV. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
Abuztua 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Asturiar Federazioaren Kontrola
-
Oviedo
Autonomikoa
web
3/12
Joku Olinpikoak
Londres
IAAF
web
8
Asturias-Kantabria II. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
11
Nafarroako Fed. Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
16/25
Europako Beteranoen Txapelketa
-
Zittau/Bogatynia/Hradek
Nazioartekoa I
web
25/26
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Iruñea
Nazionala
web
Iraila 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
29
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa
-
Huesca
Nazionala
web
Urria 2012
Lasterketaren izena
Herria
Maila
20
Espainiako Taldekako Junior Txapelketa - Finala
-
Alcorcon
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia