Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017 denboraldia
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
NKJ. Neguko 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
12
Zerupeko Lehiaketak PLP
-
Tolosa
Autonomikoa
web
12
NKJ. Neguko 2. Jardunaldia
-
Tutera
Autonomikoa
web
19
Zerupeko Lehiaketak PLP
-
Ordizia
Autonomikoa
web
19
NKJ. Neguko 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak - A
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
Parte Hartzeko Libreko Probak - D Jaurtiketak
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
NKJ. Erriberako Promozioko 1. Jardunaldia
Kaparrosu
Autonomikoa
web
26
Zerupeko Lehiaketak PLP
-
Eibar
Autonomikoa
web
26
NKJ. Neguko 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak - C
-
Durango
Autonomikoa
web
26
Parte Hartzeko Libreko Probak - E Jaurtiketak
-
Durango
Autonomikoa
web
26
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
Abendua 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
NKJ. Neguko 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Parte Hartzeko Libreko Probak - B
-
Durango
Autonomikoa
web
17
NKJ. Neguko 6. Jard. Jaurtiketa Luzeak
-
Iruñea
Autonomikoa
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak - D Jaurtiketak
-
Durango
Autonomikoa
web
17
NKJ. Erriberako Promozioko 2. Jardunaldia
Koreia
Autonomikoa
web
28
Nerjako Gabonetako Kriteriuma
-
Nerja
Autonomikoa
web
Urtarrila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
14
NKJ. Neguko 7. Jardunaldia-SUSPENDITUTA
-
Iruñea
Autonomikoa
web
14
Parte Hartzeko Libreko Probak - A
-
Basauri
Autonomikoa
web
14
Neguko I. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
14/15
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
NKJ. Pista zerupeko 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
21
Parte Hartzeko Libreko Probak - E Jaurtiketak
-
Durango
Autonomikoa
web
21
Parte Hartzeko Libreko Probak - B
-
Bilbo
Autonomikoa
web
21
Neguko II. Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
28
NKJ. Pista zerupeko 2. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
28
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
28/29
XXIII. Neguko Kantabriako Txapelketa
-
Santander
Autonomikoa
web
29
Jaurtiketako Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
Otsaila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
NKJ. Pista zerupeko 3. Jardunaldia
-
Tutera
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak - D Jaurtiketak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
4
P.E. Txapelketa Errioxarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
NKJ. Pista zerupeko 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak - C
-
Getxo
Autonomikoa
web
12
Jaurtiketako Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Neguko Luzeko Jaurtiketako Nafarroako Txap.
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
NKJ. Pista zerupeko 5. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Jaurtiketa Luzeko Euskadiko Txapelketa. 1. Jard.
-
Durango
Autonomikoa
web
18
NKJ. Erriberako Promozioko 3. Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
19
Jaurtiketa Luzeko Euskadiko Txapelketa. 2. Jard.
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
25
NKJ. Pista zerupeko 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Pista Estaliko Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
25/26
II. Haurrentzako Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txap.
-
Leon
Nazionala
web
Martxoa 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Jaurtiketa Luzeko Neguko Espainiako Txapelketa
-
Montijo
Nazionala
web
4
NKJ. Pista zerupeko 7. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
NKJ. Erriberako Promozioko 4. Jardunaldia
Kaskante
Autonomikoa
web
11
NKJ. Pista zerupeko 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Bilbo
Autonomikoa
web
11/12
17. Jaurtiketako Europako Kopa
-
Las Palmas
European Athletics
web
17
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
18
NKJ. Pista zerupeko 9. Jardunaldia
-
Tutera
Autonomikoa
web
18
Iruñerriko Lehen Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
18
Pistako Jardunaldia Eskolarra. Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
24
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
25
NKJ. Pista zerupeko 10. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
25
NKJ. Erriberako Promozioko 5. Jardunaldia
Tutera
Autonomikoa
web
25
10000 eta Milia pistaneko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Apirila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
NKJ. Pista zerupeko 11. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Iruñerriko 2. Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
1
Ibilketata Fondoko Errioxar Txap + Jaurt. Kriteriuma
-
Logroño
Autonomikoa
web
8
10000 eko Espainiako Txapelketa
-
Huelva
Nazionala
web
8
NKJ. Pista zerupeko 12. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
NKJ. Erriberako Promozioko 6. Jardunaldia
Kaskante
Autonomikoa
web
8
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
8
3. Jardunaldia Eskolarra Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
22
NKJ. kadete-Jubenil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22/23
V. Kantabriako Liga (1. ta 2. Jard)
-
Santander
Autonomikoa
web
23
Bizkaiko Jubenil-Junior Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
28
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
29
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Barcelona
Nazionala
web
29
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
29
NKJ. Pista zerupeko 13. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
29
Iruñerriko 3. Promozioko Jardunaldia
Burlata
Autonomikoa
web
29
Euskadiko Fondoko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Errrioxar Eskolar Jardunaldia- 2. Programa
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Zaragoza
Nazionala
web
29/30
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
30
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (1. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
Maiatza 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Ibilketako Kantabriako Txapelketa
Santander
Autonomikoa
web
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
3
Warwickshire County Open Graded Meeting
-
Leamington Spa
Autonomikoa
5
Zoiti A.T. Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
5/7
Unibertsitateen Artean Espainiako Txapelketa
-
Cartagena
Nazionala
web
6
Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
6
2. Mailako Taldekako Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
6
NKJ. Infantil Taldekako Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Promozioko Taldekako Finala. 1. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
6
Nafarroako Sub-23 Txapelketa (2. Jard) + PLP
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Aragoiko Federazioaren Kontrola
Alcañiz
Autonomikoa
web
6
3. Final Eskolarra Errioxa
-
Logroño
Autonomikoa
web
6/7
Taldekako Txapelketa Errioxarra
-
Logroño
Autonomikoa
web
7
Beteranoen Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
12
San Isidro Saria
-
Nerja
Autonomikoa
13
NKJ. Lehen Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
13
Herri Atletismoko Mitin Nazionala
-
Madril
Autonomikoa
13
Ourense Termal Athletics Meeting
-
Ourense
Nazionala
web
13
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (1. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
13
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zuera
Autonomikoa
web
13
Arabako Txapelketa Absolutua (1. Jard)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
Espainiako Junior Taldekako Txapelketa. Emakumeak
-
Alcorcon
Nazionala
web
13
Kantabriako Jubenil Txapelketa + FCA Kontrola
-
Santander
Autonomikoa
web
13/14
Cto España Pent. de Lanz., Comb. y 10000. Veteranos
-
Logroño
Nazionala
web
13/14
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
14
Zerupeko Burgoseko Txapelketa
-
Burgos
Autonomikoa
web
14
Valentziako Federazioko Kontrola
-
Torrent
Autonomikoa
web
14
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (2. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
PLP. Txabalina eta Triplea
-
Eibar
Autonomikoa
web
20
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. 2. Jard.
-
Iruñea
Nazionala
web
20
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa. 2. Jard.
-
Alcorcon
Nazionala
web
20
NKJ. Osagarriko Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20
Promozioko Taldekako Finala. 2. Jard.
Burlata
Autonomikoa
web
20
Arabako Txapelketa Absolutua (2. Jard)
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
M.A.O. Kontrola
-
Nerja
Autonomikoa
20
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Andujar
Nazionala
web
20
Gizonezkoen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa
-
Soria
Nazionala
web
20/21
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
21
XIX Meeting Basauriko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
Toukokuun Kisat
-
Helsinki
Nazionala
26
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
27
Jubeni-Junior Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
27
NKJ. Bigarren Finala
-
Iruñea
Autonomikoa
web
27
Promozioko Banakako Finala
Burlata
Autonomikoa
web
27
XXVII Valladolid Hiriko Bilera. Ana Perez Saria
-
Valladolid
Nazionala
web
27
XXV. Palafrugell-Costa Brava Nazioarteko Mitina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
27
Kantabriako Fed. Kontrola + Kantabria Kad-Jub Txap.
-
Santander
Autonomikoa
web
27
Aragoiko Federazioaren Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
27
IFAM Outdoor 2017
-
Oordegem
Nazioartekoa I
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Kad-Jub Komunitateen arteko Bilera 2017
-
Soria
Autonomikoa
web
28
Camargoko Udala XIII. Milia
-
Camargo
Autonomikoa
web
31
Josep Campmany Kriteriuma. 1. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
31
Fraga Hiriko II. Mitina
-
Fraga
Autonomikoa
web
Ekaina 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Burgoseko Deleg. Kontrola
-
Burgos
Autonomikoa
web
2
Fco. Ramon Higueras Memoriala
-
Andujar
European Athletics
web
3
Nafarroako Txapelketa Absolutua (1. Jard.)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
3
Salamanca Hiriko XX. Nazioarteko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
3
Los Corrales de Buelna XVI. Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
3
Aragoiko Txapelketa Absolutua
-
Monzon
Autonomikoa
web
3
Andaluciako Beteranoen Txapelketa
-
Isla Cristina
Autonomikoa
web
3/4
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
3/4
NKJ. Proba Konbinatuak
-
Iruña
Autonomikoa
web
3/4
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
III. Paco Sanchez Vargas Mitina
-
Granada
Nazionala
web
4
Karis Telefon Games
-
Raasepori
Nazionala
9
Eliittikisat
-
Lahti
Nazionala
10
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Gizonak. Finala
-
Burgos
Nazionala
web
10
1. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa. 3. Jard
-
Madril
Nazionala
web
10
Durango Hiriko Beteranoen Atletismo Kriteriuma
-
Durango
Nazionala
10
Kad-Jub-Jun-Bet Gipuzkoako Txapelketa (3. Jard)
-
Donostia
Autonomikoa
web
10
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
10
Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Finala
-
Castellon
Nazionala
web
10
Laufnacht und Sparkassen Gala
-
Resenburg
Nazionala
web
10
III Control Absolut a Vinaròs
-
Vinaroz
Autonomikoa
web
11
2. Mailako Taldekako Espainiako Txapelketa
Leku batzuetan
Nazionala
web
11
Beteranoen Kantabriako Txapelketa 2017
-
Santander
Autonomikoa
web
11
Pedro eta Pablo Deunaren Atletismoko Saria
-
Burgos
Autonomikoa
web
14
Iberoamerikar Mitina
-
Huelva
European Athletics
web
14
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Donostia
Autonomikoa
web
14
Josep Campmany Kriteriumeko 3. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
14
Castelloneko Txapelketa Prob. Jub+Bet
-
Castellon
Autonomikoa
web
16
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
17
Federazioen Artean Espainiako Txapelketa
-
Ciudad Real
Nazionala
web
17
Taldekako Kadete eta Sub-19 Euskadiko Txapelketa
Durango
Autonomikoa
web
17
Jubenil-Beterano Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
17
Malagako Delegazioko VII. Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
17/18
Federazioen artean Kadete CSD Espainiako Txapelketa
-
Lorca
Nazionala
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
23
Parte Hartzeko Libreko Probak (Jauziak + Eskaerak)
-
Durango
Autonomikoa
web
23/25
Beteranoentzako Espainiako Txapelketa
-
Elche
Nazionala
web
23/25
Europako Herrialdeka Txapelketa
-
Lille
European Athletics
web
24
Kadete Euskadiko Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
24
XVII. Bilbo Hiriko Nazioarteko Bilera
-
Bilbo
Nazioartekoa I
web
24
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
24
Kantabriako Fed. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
24
Junior-Promesa Aragoiko Txapelketa
Zaragoza
Autonomikoa
web
24/25
Espainiako Jubenil Txapelketa
-
Getafe
Nazionala
web
25
Nafarroako Txapelketa Absolutua (2. Jard.)
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25
Basauriko Udala Atletismo Topaketa
-
Basauri
Autonomikoa
25
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
28
Caceresko Diputazioko XXX. Bilera
-
Plasencia
Nazionala
web
28
Parte Hartzeko Libreko Probak (GAF)
-
Ordizia
Autonomikoa
web
28
C.A.Monzon Kontrola
-
Monzon
Autonomikoa
web
28
Landauer Stabhochsprung-Meeting
-
Landau
Nazioartekoa I
web
28/29
Bartzelona Nazioarteko Mitina. OPEN Txapelketa Kataluniarra
-
Bartzelona
Nazioartekoa I
web
Uztaila 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Jose Antonio Peña Mitina. Ordizia Sari Nagusia
-
Ordizia
Nazionala
web
1
Nafarroako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia
-
Iruñea
Autonomikoa
web
1
Jubenil Kopa Iberiarra (Espainia-Portugal)
-
Avila
Nazioartekoa I
web
1
Meeting Gael
-
Carcasonne
Nazionala
web
1/2
Espainiako Promesa Txapelketa
-
Torrent
Nazionala
web
1/2
Espainiako Kadete Txapelketa
-
Murtzia
Nazionala
web
4
Castelloneko Diputazioko IV. Sari Nagusia
-
Castellon
Nazionala
web
5
Kantabriako Txapelketa. 1. Jardunaldia
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
5
Josep Campmany Kriteriumeko 5. Jardunaldia
-
Barcelona
Autonomikoa
web
8
Palentziako Udala XIII. Sari Nagusia
-
Palencia
Nazionala
web
8
20. Kortrijkse Guldensporenmeeting
-
Kortrijk
Nazioartekoa I
web
8
Taldekako Espainiako Beteranoen Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
8/9
Espainiako Junior Txapelketa
-
Granollers
Nazionala
web
9
Brussels Grand Prix
-
Bruselas
Nazioartekoa I
web
12
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (1. Jard.)
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
Kantabriako Txapelketa. 2. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
12
Zoiti A.T. Gau Kontrola
-
Huesca
Autonomikoa
web
12/16
Jubenil Munduko Txapelketa
Nairobi
IAAF
web
13/16
Europako Sub-23 Txapelketa
-
Bydgoszcz
European Athletics
web
14
2017 Madrilgo Mitina
-
Madril
IAAF
web
14
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua (2. Jard.)
-
Donostia
Autonomikoa
web
15
Zerupean Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
Kantabriako Txapelketa. 3. Jardunaldia
-
Santander
Autonomikoa
web
15
Avila Hiriko XX. Sari Nagusia
-
Avila
Nazionala
web
15
Nafarroako Fed. Eskakizun Kontrola
-
Iruñea
Autonomikoa
web
20/23
Junior Europako Txapelketa
-
Grosseto
European Athletics
web
22/23
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Barcelona
Nazionala
web
27
III. Iruña Hiriko Mitina. J.L. Hernandez Oroimenez
-
Iruñea
Nazionala
web
27/6
Beteranoentzako Europako Txapelketa
-
Aarhus
Nazioartekoa I
web
Abuztua 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4/13
Munduko Txapelketa
-
Londres
IAAF
web
Urria 2017
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
Kadete Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Castellon
Nazionala
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia