Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia

   
    
Urria | Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Urtarrila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
11 Pista Erriberako Promozioko 3. Jardunaldia Koreia Autonomikoa web
11 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa - Probak Basauri Autonomikoa web
18 Pista Kirol Jokuak. Jaurtiketa Luzeak (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
18 Pista Txabalinako PLP - Probak Tolosa Autonomikoa web
18 Pista Errioxako Jaurtiketa Luzeko Neguko Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
25 Pista Jaurtiketa Luzeko Bizkaiko Txapelketa Getxo Autonomikoa web
25 Pista Diskoko PLP - Probak Tolosa Autonomikoa web
25 Pista Kontroleko Probak - Probak Logroño Autonomikoa web
25 Pista Kirol Jokuak. 1. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) - Probak Burlata Autonomikoa web
25 Pista Kirol Jokuak. 2. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
26 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa - Probak Basauri Autonomikoa web
Otsaila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista Pista Estaliko Errioxar Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
1/2 Pista Jaurtiketa Luzeko Euskadi ta Nafarroako Txapelketa - Probak Gasteiz Autonomikoa web
8 Pista Erriberako Promozioko 4. Jardunaldia Kaparrosu Autonomikoa web
8 Pista Diskoko PLP - Probak Tolosa Autonomikoa web
8 Pista Kirol Jokuak. 3. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) - Probak Burlata Autonomikoa web
8 Pista Kirol Jokuak. 4. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
13 Pista Txabalinako PLPa - Probak Iruñea Autonomikoa web
22 Pista Kontroleko Probak - Probak Logroño Autonomikoa web
22 Pista Kirol Jokuak. 5. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
22/23 Pista Haurren Jaurtiketako Espainiako Txapelketa - Probak Castellon Nazionala web
22/23 Pista Jaurtiketako Espainiako Master Txapelketa - Probak Zuera Nazionala web
22/23 Pista Proba Konbinatuetako Sub16-Sub18 Kontrola - Probak Iruñea Autonomikoa web
29 Pista Kirol Jokuak. 6. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) - Probak Altsasu Autonomikoa web
29 Pista Kirol Jokuak. 7. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
29 Pista Jaurtiketako RFEA Kontrola - Probak Castellon Nazionala web
Martxoa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7 Pista Neguko Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txapelketa - Probak Motril Nazionala web
7 Pista Kirol Jokuak. 8. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) - Probak Iruñea Autonomikoa web
14 Pista Kirol Jokuak. 9. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) (ATZERATUTA) - Probak Tutera Autonomikoa web
14 Pista Kirol Jokuak. 10. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) (ATZERATUTA) - Probak Iruñea Autonomikoa web
21 Pista Errioxako Fondo eta Ibilketako Txapelketa () Logroño Autonomikoa web
21 Pista Kirol Jokuak. 11. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) (ATZERATUTA) - Probak Iruñea Autonomikoa web
28 Pista Erriberako Promozioko 5. Jardunaldia () Ribaforada Autonomikoa web
28 Pista Kirol Jokuak. 12. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
28 Pista Kirol Jokuak. 13. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) () - Probak Burlata Autonomikoa web
29 Pista Iraupengo Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Iraupengo Euskadiko Txapelketa
Barakaldo Autonomikoa web
Apirila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4 Pista Erriberako Promozioko 6. Jardunaldia () Kaskante Autonomikoa web
4 Pista Kirol Jokuak. 14. Zerupeko Jardunaldia (Sub14-16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
18 Pista 10000 metroko Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA) Maia (Port) Nazioarteko web
18 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 1. Jard. () Gasteiz Autonomikoa web
18 Pista Kirol Jokuak. 15. Zerupeko Jardunaldia (Sub14) () - Probak Burlata Autonomikoa web
18 Pista Kirol Jokuak. 16. Zerupeko Jardunaldia (Sub16-18) () - Probak Iruñea Autonomikoa web
25 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa (BERTAN BEHERA) A designar Nazionala web
25 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 2. Jard. () Gasteiz Autonomikoa web
Maiatza 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak Gasteiz Autonomikoa web
16 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 3. Jard. Gasteiz Autonomikoa web
21/24 Pista Txapelketa Iberoamerikarra (BERTAN BEHERA) Santa Cruz de Tenerife Nazioarteko web
23 Pista Milia eta 10000eko Espainiako Master Txapelketa (BERTAN BEHERA) Sabadell Nazionala web
30 Pista Meeting Internacional Jaén Paraiso Interior (BERTAN BEHERA) Andujar EA Permit web
30/31 Pista Proba Konbinatuetako Nafarroako Txapelketa (ATZERATUA)
Konbinaden Euskadiko Txapelketa
Iruñea Autonomikoa web
Ekaina 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6 Pista 10.000 metroko Europako Kopa (Atzeratua) Londres European Athletics web
6 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 4. Jard. Gasteiz Autonomikoa web
10 Pista XVI. Mitin Iberoamerikarra (BERTAN BEHERA) Huelva European Athletics web
13 Pista Eskakizun Parte Hartzeko Libreko Probak Gasteiz Autonomikoa web
19 Pista Madrilgo Mitina (BERTAN BEHERA) Madril World Athletics web
Uztaila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4/5 Pista Euskadiko Txapelketa Absolutua (ATZERATUTA) A designar Autonomikoa web
7/12 Pista Sub20 Munduko Txapelketa (BERTAN BEHERA) Nairobi World Athletics web
11 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
16/19 Pista Sub18 Europako Txapelketa (ATZERATUA) Rieti European Athletics web
18 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
20/1 Pista Munduko Master Txapelketa (BERTAN BEHERA) Toronto Nazioarteko web
22 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
23 Pista VI. Mitin Jose Luis Hernandez Memoriala (BERTAN BEHERA) Iruñea Nazionala web
25 Pista XII Mitin Santa Cruz de Tenerife Santa Cruz de Tenerife Nazionala web
29 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
31/9 Pista Joko Olimpikoak (2021ra Atzeratuta) Tokio Olympics web
Abuztua 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Pista Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Iruñea Autonomikoa web
15 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Nafarroako Taldekako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
22/23 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Nafarroako Txapelketa Absolutua Iruñea Autonomikoa web
26/30 Pista Europako Txapelketa (BERTAN BEHERA) Paris European Athletics web
29 Pista Los Corrales de Buelna XIX. Sari Nagusia - Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
29/30 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Sub20 - Sub23 Nafarroako Txapelketa Iruñea Autonomikoa web
Iraila 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Pista Emakumezko Espainako Taldekako Kopa Madril Nazionala web
5 Pista Ibizako Atletismoko Mitina. Toni Bonet Saria Ibiza Nazionala web
6 Pista Gizonezko Espainako Taldekako Kopa Madril Nazionala web
12/13 Pista Espainiako Txapelketa Absolutua - Probak Madril Nazionala web
19 Pista XLV. Federazioen Arteko Espainiako Txapelketa Ciudad Real Nazionala web
26/27 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa - Probak Sevilla Nazionala web
Urria 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Pista Federazioen arteko Espainiako Sub18 Txapelketa Iruñea Nazionala web
3/4 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa - Probak Xixon Nazionala web
9/12 Pista Espainiako Master Txapelketa A designar Nazionala web
17/18 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa - Probak Tarragona Nazionala web
24/25 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa - Probak Granollers Nazionala web
31 Pista Espainiako Sub20 Taldekako Txapelketa A designar Nazionala web
Azaroa 2020          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7 Pista Espainiako Sub16 Taldekako Txapelketa A designar Nazionala web

Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia