Calendario Atletismo Ardoi
 
   
    
Azaroa | Abendua | Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Azaroa 2018          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
10 Krosa NKJ. Kroseko 1. Jardunaldia San Adrian Autonomikoa web
11 Krosa Atapuercako XV. Nazioarteko Krosa Atapuerca IAAF web
18 Krosa Soriako XXV. Nazioartreko Krosa Soria IAAF web
18 Krosa Irun Hiriko Krosa Irun Autonomikoa web
18 Krosa Espada Toledana XL. Krosa Toledo Nazionala web
24 Krosa El Arriero Herri Krosa Eulate Herrikoia web
25 Krosa Challengerako balio du.  B Multzoa XXVII. Hiru-Herri Krosa. Kros Erreleboko Nafarroako Txapelketa Burlata Autonomikoa web
25 Krosa NKJ. Kroseko 2. Jardunaldia Burlata Autonomikoa web
Abendua 2018          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
9 Krosa Europako Kroseko Txapelketa Tilburg AEA web
9 Krosa Ander Deuna Krosa Usansolo Autonomikoa web
Urtarrila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6 Krosa LZV. Zornotzako Nazioarteko Krosa Zornoza AEA web
13 Krosa LXXVI. Muguerza Nazioarteko Krosa Elgoibar IAAF web
13 Krosa XXXIII. Dehesako Krosa Collado Villalba Autonomikoa web
20 Krosa Challengerako balio du.  A Multzoa Kros Motzeko Nafarroako Txapelketa Altsasu Autonomikoa web
20 Krosa NKJ. Kroseko 3. Jardunaldia Altsasu Autonomikoa web
27 Krosa Donostiako 64. Nazioarteko Krosa Lasarte AEA web
27 Krosa Kros Master Euskadiko Txapelketa Lasarte Autonomikoa web
27 Krosa XLII. Jesus Luis Alos Kros Memoriala Huesca Nazionala web
Otsaila 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Krosa XV. Blas Deuna Krosa. P. Antonio Galilea Oroimenez Lodosa Herrikoia
3 Krosa Kros Luzeko Euskadiko Txapelketa Ordizia Autonomikoa web
3 Krosa Challengerako balio du.  A Multzoa Kros Luzeko Nafarroako Txapelketa Kaskante Autonomikoa web
3 Krosa NKJ. Kroseko Taldekako Finala Kaskante Autonomikoa web
17 Krosa Challengerako balio du.  A Multzoa Nafarroako Kros Master Txapelketa Lizarra Autonomikoa web
17 Krosa NKJ. Kroseko Banakako Finala Lizarra Autonomikoa web
24 Krosa Taldekako Kroseko Espainiako Txapelketa Linares Nazionala web
Martxoa 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Krosa Federazioen arteko Eskolarra Espainiako Kros Txapelketa Villamanrique de la Condesa Nazionala web
10 Krosa Kroseko Espainiako Txapelketa Caceres Nazionala web
17 Krosa Kroseko Master Espainiako Txapelketa Collado Villalba Nazionala web
30 Krosa Kroseko Munduko Txapelketa Aarhus IAAF web
Ekaina 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
16 Krosa IX. Pablo Ariza Sotoko 10 Km. Azagra Herrikoia web
Urria 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
27 Krosa 37. Vila-Seca Krosa Vila-Seca Autonomikoa web
Azaroa 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
9 Krosa Atapuercako XVI. Krosa Atapuerca IAAF web
17 Krosa Soriako XXVI. Nazioarteko Krosa Soria IAAF web
17 Krosa Irun Hiriko Krosa Irun Autonomikoa web
24 Krosa Kirol Jokuak. 1. Kroseko Jardunaldia Burlata Autonomikoa web
24 Krosa XXVIII. Hiru-Herri Krossa Burlata Autonomikoa web
Abendua 2019          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8 Krosa Eurpoako Kroseko Txapelketa Lisboa AEA web
8 Krosa LXVII. Ander Deunaren Krosa Usansolo Autonomikoa web
14 Krosa Kirol Jokuak. 2. Kroseko Jardunaldia San Adrian Autonomikoa web