Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010 denboraldia
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Gasteiz Hiria X. Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
8
45. Behobia-Donostia
Behobia
Nazionala
web
15
Zaragozako 2009´ko Emakumearen Lasterketa
Zaragoza
Nazionala
web
15
Sakanako IX. Herri Lasterketa
Irurtzun
Herrikoia
web
15
AMIMET Herri Lasterketa
Tutera
Autonomikoa
21
Azkoitiko V. Herri Lasterketa
Azkoitia
Herrikoia
web
22
'Vuelta al Plantío' III. Herri Krossa
San Adrian
Herrikoia
web
22
Zaragozako III. Nazioarteko Maratoia
Zaragoza
Nazioartekoa I
web
28
San Saturnino Herri Krossa
Artaxona
Herrikoia
29
Donsotia-San Sebastiango 32. Maratoia
Donostia
Nazioartekoa I
web
29
Santurtzitik Bilbora XXI. Lasterketa
Santurtzi
Nazioartekoa I
29
Utebo-Malpica IX. Herri Lasterketa
Utebo
Herrikoia
web
29
Esteribarko V. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
Abendua 2009
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
XXXI. Peñen Krossa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
Barrikarte Kross Memoriala
Altsasu
Herrikoia
web
12
Txantreako Eguna XVIII. Herri Krossa
Txantrea
Herrikoia
web
20
Vitoria-Gasteizko Maratoi Erdia
Gasteiz
Nazionala
web
20
'San Adrian Hiria' 6. Eguberriko Lasterketa
San Adrian
Autonomikoa
web
31
Altsasuko XXXI. San Silbestrea
Altsasu
Herrikoia
web
31
Doneztebeko IV. San Silbestre
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestrea
Burlata
Herrikoia
web
31
Eguesibarko X. San Silbestre
Olatz
Herrikoia
web
31
XXVII. Iruñeko San Silbestre Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
31
XXV. Urteurrenako Lerineko San Silbestre
Lerin
Herrikoia
31
Erriberriko X. San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
31
Tuterako XXIX. San Silbestre Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
Gasteizko 27. San SIlbestre Lasterketa
Gasteiz
Nazionala
web
Urtarrila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Larragako XXII. Erregeen Krossa
Larraga
Herrikoia
web
6
Erregeen 80. Nazioarteko Krossa.Uliako Gimnastikoa
Donostia
Nazioartekoa I
web
17
V. Araitz-Beteluko Herriarteko Krossa
Betelu
Autonomikoa
web
31
Idiazabalgo XXX. Herri Krossa
Idiazabal
Herrikoia
web
Otsaila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
21
Tuterako Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
21
San Hilario XXVI Herri Krossa
Donostia
Herrikoia
web
Martxoa 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
IV Sagarlasterra Lasterketa
Hernani
Herrikoia
web
7
Donejakue Bideko IV. Maratoi erdia
Najera
Herrikoia
web
7
Espainiako LXXIX. Abiada Txapelketa
Santa Eularia des Riu
Nazionala
web
13
Txingudi Hiria XII. Herri Lasterketa
Hendaia
Herrikoia
web
13
Emakumeen Nazioarteko Eguna III. Herri Milia
Amurrio
Herrikoia
14
Izkialdeko II. Herri Lasterketa (Urturi)
Urturi
Herrikoia
web
14
IV. Sahara Kross
Ormaiztegi
Herrikoia
web
14
Faltzes Hiriko XXII. Krossa
Faltzes
Herrikoia
web
20
Laredo Hiriko VIII. 10 Km
Laredo
Nazionala
web
21
Enoturismoko V. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
21
XXII. Lekunberriko Legoa
Lekunberri
Herrikoia
web
21
Udaberriko VIII. Lasterketa
Donostia
Herrikoia
web
27
Azkoitia-Azpeitia XVII. Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
28
Sabiñanigoko XXXIII. Maratoi Erdia
Sabiñanigo
Nazionala
web
28
Etxauriko XXXI. Krossa
Etxauri
Herrikoia
web
28
Iurretako XXX. Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
28
Lantziegoko V. Herri Lasterketa
Lantziego
Herrikoia
web
Apirila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
El Yugoren Ermitara XV. Igoera
Muskaria
Autonomikoa
web
10
VII. Gran Premio de marcha atlética Villa de Ejea
Ejea de los Caballeros
Nazionala
web
11
Maratoi Erdiko XXVIII. Beteranoen Espainiako Txap.
Malaga
Nazionala
web
11
San Adrianeko Elkartasun Maratoi Erdia
San Adrian
Herrikoia
web
11
Zuiako VI. Herri Lasterketa (Murguia)
Murgia
Herrikoia
web
18
Baratzako Hiriko II. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
18
Bilbao Kirolak V. Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
18
'Los Paseos' XII. Herri Lasterketa
Gasteiz
Herrikoia
web
18
Hiru-Herri XXI. Herri Lasterketa
Atarrabia
Autonomikoa
web
18
Donejakue Bideko XVII Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
18
XXX. Mejanako Bira Herri Lasterketa 2010
Tutera
Autonomikoa
web
24
Leitzako XXXII. Krossa
Leitza
Herrikoia
web
25
Maratoiko LXXIII. Espainiako Txapelketa
Madril
Nazionala
web
25
Udaberriko XXI. Herri Lasterketa
Azkoien
Autonomikoa
web
Maiatza 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco XXIV. Herri Lasterketa
Antsoain
Herrikoia
web
1
Ermitako XXI. Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
2
Ruanda 2010 Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Autonomikoa
web
9
Martin Fiz VIII. Nazioarteko Maratoia
Gasteiz
Nazioartekoa I
web
9
Zaragozako XIII. Maratoi Erdia
Zaragoza
Nazionala
web
9
Iruñea Hiriko XXIX. Maratoi Erdia
Iruñea
Nazionala
web
9
Kaskanteko X. Krosa - Romero Parkera Igoera
Kaskante
Autonomikoa
web
16
Donostiako X. Maratoi Erdia
Donostia
Nazionala
web
16
Kanpezuko VI. Herri Lasterkeeta
Kanpezu
Herrikoia
web
16
Irurita II. Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
16
Suhiltzaileko Legoa Herri Lasterketa. 2. Edizioa
Iruña
Herrikoia
web
16
Lanzeluze XV. Herri Krosa
Berriozar
Herrikoia
web
16
Kadreitako Herri Lasterketa
Kadreita
Autonomikoa
web
23
Sartagudako II. Lasterketa Turistikoa
Sartaguda
Herrikoia
web
23
Berriobeitiko Udalaren X. Herri Lasterketa
Berriobeiti
Autonomikoa
web
23
XIII. Iturberotik Bira
Ilunberri
Herrikoia
23
Behe Erriberako XII. Herri Lasterketa
Ribabellosa
Herrikoia
web
23
Cayon Harana IX. Hiri Milia
Saron
Nazionala
web
29
Aitzkozar Elkartea VI. Herri Krosa
Bakaiku
Herrikoia
web
30
Axular III. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
30
Errioxako XIX. Maratoi Erdia
Logroño
Nazionala
web
30
Arabako Biltzar Nagusiak IX Herri Lasterketa
Elburgo
Herrikoia
web
30
Bilboko XXVIII. Maratoia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
30
Erriberako XVIII. Maratoi Erdia
Kortes
Herrikoia
web
Ekaina 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Bertizaranako III. Herri Krossa
Narbarte
Herrikoia
web
5
VIII. Oñatiko Herri Lasterketa
Oñati
Nazioartekoa I
web
6
Zaragozako 10 Km
Zaragoza
Nazionala
web
6
Armentia Ikastola V. Herri Lasterketa
Armentia
Herrikoia
web
6
Oloroneko XXI. Maratoi Erdia
Oloron
Nazioartekoa I
web
12
Uraren Herri Lasterketa IV. Mendillorrira Igoera
Atarrabia
Autonomikoa
web
13
Quel Hiriko II. Herri Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
19
Lizoain-Arriasgoitiko VIII. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
20
Araiako V. Herri Krossa
Araia
Herrikoia
web
20
Aldapa Peñako Herri Krossa
Iruña
Herrikoia
web
26
Virgen del Amparoren XXIII. Krossa
Kastejon
Autonomikoa
web
26
Sanmartzialeko XXXIV. Igoera
Irun
Herrikoia
web
27
Doneztebeko XXXII. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
Uztaila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
23
Elizondoko Herri Krossa
Elizondo
Herrikoia
31
Fustiñanako XXVI. Joia
Fustiñana
Autonomikoa
web
Abuztua 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
La Costrada XII. Herri Krossa
Agoitz
Herrikoia
web
7
Cuesta parriba del Pilón I. Herri Krosa
Faltzes
Herrikoia
8
Virgen de la Asuncion XVI Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
13
Ireneo Deuna XXIV. Krossa
Baltierra
Autonomikoa
web
13
Artzai MIlia 2010
Tafalla
Herrikoia
web
20
Calahorra Hiriko XXVIII. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
21
Bartolome Deuna XXII. Joia
Ribaforada
Autonomikoa
web
21
Berriozako I. Hiri Lasterketa
Berriozar
Herrikoia
web
26
Zuera Hiriko IV. Hiri Milia
Zuera
Autonomikoa
web
27
Aste Nagusiko Hiri Krosa
Bilbo
Herrikoia
web
28
Agerrako Kross Herrikoia-XIX. Luis M. Apeztegiaren Oroigarria
Bera
Herrikoia
29
XVIII. Urtegiaren Bira
Eugi
Herrikoia
Iraila 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Ejea Hiria VIII. Hiri Milia (SUSPENDITUTA)
Ejea de los Caballeros
Nazionala
web
4
Zizur Nagusiko XII. Hiri Milia . Nafarroako Txapelketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
4
XXVII Milla Delicias
Zaragoza
Nazionala
web
5
Korella Hiriko XXXI. Oinezko Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
10
Mueleko VI. Milia
Muel
Nazionala
web
11
Espainiako II. Milla Bidean Txapelketa
Kordoba
Nazionala
web
11
Espainiako II. 10 Km. bidean Txapelketa
Kordoba
Nazionala
web
11
Legazpiko Xi. Hiri Milia. Santikutz Trofeoa
Legazpi
Herrikoia
web
12
Urnietako Herri Bira
Urnieta
Herrikoia
web
12
Ebroko II. Donejakue Bidea (1. etapa)
Rincon de Soto
Autonomikoa
web
18
Maratoi Erdiko XIX. Espainiako Txapelketa
Sagunto
Nazionala
web
18
Ergoienako VI. Bira
Dorrao
Herrikoia
web
19
Nafarroa Oinez VII. Herri Lasterketa
Atarrabia
Herrikoia
web
25
Getxoko IV. Milia
Getxo
Nazionala
web
25
Mikel Deuna I. Herri Krossa
Orkoien
Herrikoia
web
26
Ebroko II. Donejakue Bidea (2. etapa)
Alfaro
Autonomikoa
web
26
Panes-Potes 2010
Panes
Nazionala
web
26
Josetxo Imaz X. Memoriala
Ordizia
Herrikoia
web
29
Noaingo XX. Herri Milia 2010
Noain
Herrikoia
web
Urria 2010
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Berangoko XXIII. Nazioarteko Milia
Berango
Nazioartekoa I
web
2
Lodosa Hiriko XV. Hiri Milia
Lodosa
Herrikoia
web
2
XIV. Zakila Bira
Zumaia
Herrikoia
web
3
Basauriko 6 Milia
Basauri
Herrikoia
web
10
Hiru Hondartzen XXI. Krosa
Donostia
Herrikoia
web
12
Andosilla Hiriko Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
16
Logroñoko 100 Herrikoia 15. edizioa (Semi)
Logroño
Herrikoia
web
17
XIII. Oinezko Herri Lasterketa
Donostia
Nazionala
web
17
Fontellaseko IX. Hiri Kross Zirkuitoa
Fontellas
Autonomikoa
web
23
Bilbao Bizkaia Night Maraton
Bilbo
Nazioartekoa I
web
23
Logroñoko 100 Herrikoia 15. edizioa (Finalak)
Logroño
Herrikoia
web
23
Lizuniagara XXX. Igoera
Bera
Herrikoia
24
Euskal Herriko XIII. Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Nazionala
web
24
Tarazonicaren Bide Berde XVII Herri Lasterketa
Tutera
Autonomikoa
web
31
Espainiako Beteranoen Maratoiko Txapelketa
Ciudad Real
Nazionala
web
31
'Amurrio Hiriko' Lasterketa
Amurrio
Nazionala
web
31
Aiegiko IV. Itzulia (EZ DA EGINGO)
Aiegi
Autonomikoa
web
31
Lasarte-Oria Bai! XV Kross Herrikoia
Lasarte
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia