Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014 denboraldia
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2013
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Lodosako V. Herri Lasterketa
Lodosa
Herrikoia
web
10
49. Behobia-Donostia
Behobia
Autonomikoa
web
17
Vuelta al Plantío VII. Krossa
San Adrian
Herrikoia
web
24
36. Donostiako Nazioarteko Maratoia
Donostia
Nazioartekoa I
web
24
XXV. Santurtzitik Bilbora Herri Lasterketa
Santurtzi
Nazioartekoa I
web
24
Esteribarko IX. Herri Lasterketa
Zubiri
Herrikoia
web
30
Done Saturnino XXII. Herri Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
Abendua 2013
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Igeako I. Herri Lasterketa
Igea
Herrikoia
web
3
AMIMET'eko XXV. Herri Lasterketa
Tutera (Lourdes Auzoa)
Herrikoia
web
8
XXXV. Tafallako Peñen Herri Krosa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
Barricarteren Oroimenezko XXXIII. Oinezko Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
8
Castellon Hiriko 4. Maratoia
Castellon
Nazioartekoa I
web
13
Txantreako XXII. Herri Krossa
Txantrea
Herrikoia
14
IV. Alesbeseko Milia
Azagra
Herrikoia
web
14
XVII. Zizurkilgo Gau Krossa
Zizurkil
Herrikoia
web
15
36. Vitoria-Gasteizko Maratoi Erdia
Gasteiz
Autonomikoa
web
21
San Silvestre Cidade do Vila do Conde
Vila do Conde
Herrikoia
web
22
Orioko Herri Lasterketa 2013
Orio
Herrikoia
web
27
Ludiko Kiroleko II. Jardunaldia
Iruñea
Herrikoia
27
Chipionako San Silbestre XX. Herri Lasterketa
Chipiona
Autonomikoa
web
28
Lodosako Eguberriko XI. Krosa
Lodosa
Herrikoia
web
29
Jerezko III. San Silbestre Elkartasun Lasterketa
Jerez
Herrikoia
web
31
Iruñeko XXXI. San Silbestre Lasterketa 2013
Iruñea
Herrikoia
web
31
Lizarrako II. San Silbestre Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestrea
Burlata
Herrikoia
web
31
Altsasuko XXXV. San Silbestre
Altsasu
Herrikoia
web
31
Leringo XXIX. San Silbestre
Lerin
Herrikoia
web
31
Tuterako XXXIII. San Silbestre Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
Doneztebeko VIII. San Silbestre
Doneztebe
Herrikoia
web
31
Eguesibarko XIV. San Silbestrea
Olatz
Herrikoia
web
31
Erriberriko XIV. San Silbestrea
Erriberri
Herrikoia
web
31
I. Artikako San SIlbestrea
Artika
Herrikoia
web
31
Sangozako San Silbestrea
Zangoza
Herrikoia
web
31
Kaparrosu Hiriko IV. San Silbestrea
Kaparrosu
Herrikoia
web
31
Funesko San SIlbestrea
Funes
Herrikoia
web
31
Bianako VI. San SIlbestrea
Biana
Herrikoia
web
31
Villabona Zizurkil XXX. Urte Zaharreko Lasterketa
Villabona
Herrikoia
web
Urtarrila 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Larragako XXVI. Erregeren Krosa
Larraga
Herrikoia
web
5
Azkoiengo XXXIV. Errege Krosa
Azkoien
Herrikoia
web
6
Uliako Gimnastika LXXXIV. Nazoiarteko Lasterketa
Donostia
Nazioartekoa I
web
12
IX. Araitz Beteluko Herri Krossa
Betelu
Herrikoia
web
19
Mikel Odriozola Ibilketa I. Sari Nagusia. Euskadiko Txapelketa
Orereta
Autonomikoa
web
25
Rutan Ibilketako Kontrola
Zaragoza
Autonomikoa
web
26
IV. Azkoien-Faltzes 10 Milia
Azkoien
Herrikoia
web
26
Idiazabalgo XXXIV. Herri Krossa
Idiazabal
Herrikoia
web
Otsaila 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
16
Tuterako IV. Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
16
Ibilketako Espainiako Txapelketa
Murtzia
Nazionala
web
23
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
A Coruña
Nazionala
web
23
Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala
Ormaiztegi
Herrikoia
web
Martxoa 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Donejakue Bideko VIII. Maratoi Erdia
Najera
Herrikoia
web
2
Bazas-Langon Erdi Maratoia
Bazas
Autonomikoa
web
8
Amurrioko VII. Herri Milia
Amurrio
Herrikoia
web
9
Martxako Espainiako Txapelketa (20 Km. Gizonak)
Granada
Nazionala
web
16
Aldeanueva de Ebroko Enoturismoko 9. Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
16
XXVI. Lekunberriko Legoa. Txikito de Arruiz Memoriala
Lekunberri
Herrikoia
web
16
Lilasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
16
Antsoaingo Krossa
Antsoain
Herrikoia
22
Azkoitia-Azpeitia XXI. Maratoi Erdia
Azkoitia
Nazionala
web
22
Laredo Hiriko XII. 10 Km.
Laredo
Nazionala
web
22
Muthiko Alaiak Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
23
XXXV. Etxauriko Krossa
Etxauri
Herrikoia
web
30
II. C.A. Iranzu Herri Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
Apirila 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Bilbo Kirolak IX. Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazionala
web
5
10 Km. Espainiako Txapelketa (Abs + Bet)
Padron
Nazionala
web
6
Baratzako Hiriko VI. Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
6
Faltzes Hiriko XXVI. Krossa
Faltzes
Autonomikoa
web
6
II Carrera de Empresas y Popular
Iruñea
Herrikoia
web
6
Jose Joaquin Esparza XXXVI. Elkartasun Krosa
Iruña
Herrikoia
web
12
Leitzako XXXVI. Herri Krossa
Leitza
Herrikoia
web
13
XXV. Hiru-Herri Herro Lasterketa
Uharte
Autonomikoa
web
21
La Ermitako del Yugora XIX. Igoera Krossa
Muskaria
Autonomikoa
web
27
Irungo 1. Nazioarteko Erdi Maratoia
Irun
Nazionala
web
27
Azkoieneko 2014 XXV. Udaberriko Lasterketa
Azkoien
Herrikoia
web
27
XX. Bilboko Maratoi Erdia
Bilbo
Autonomikoa
web
27
XXXIV. Mejana Inguruan Bira
Tutera
Autonomikoa
web
Maiatza 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco Elkartea XXVIII. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
Arnedoko Bide Berdea II. Herri Lasterketa
Arnedo
Herrikoia
web
4
Donejakue Bidea XXI. Lasterketa
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
4
VIII. Ruanda Elkartasun 2014ko Herri Lasterketa
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
11
Martin Fiz XII. Maratoia
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Iruña Hiriko Maratoi Erdia
Iruñea
Autonomikoa
web
11
Emakumearen Lasterketa
Logroño
Herrikoia
web
11
Rincon de Sotoko II. Herri Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
17
La Cavale des Rapetous
Toulenne
Herrikoia
18
Sartagudako VI. Lasterketa
Sartaguda
Herrikoia
web
18
Donostiako XIV. Maratoi Erdia
Donostia
Autonomikoa
web
18
Lanzeluze Herri Krossa
Berriozar
Herrikoia
web
18
Haurren Buru Minbiziaren Aurkako I. Elkartasun Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
24
Iturberoko Krossa
Ilunberri
Herrikoia
web
24
Axular VIII. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
25
Goizuetako Krossa
Goizueta
Herrikoia
web
27
1ª CarrerAES solidaria con GERNA
Iruñea
Herrikoia
web
31
Peña Sanduzelai 11. Herri Krosa
Iruñea
Herrikoia
Ekaina 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Ziordiako Herri Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
1
Iruritako VI. Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
1
Errioxako Erdi Maratoia
Logroño
Autonomikoa
web
1
XVII. Santoñako Maratoi Erdia
Santoña
Autonomikoa
web
1
Sauternesko Maratoia
Sauternes
Autonomikoa
web
7
Tutera Hiriko Gaueko 10 Km.
Tutera
Autonomikoa
web
8
Uraren Herri Krossa. Mendillorrirako 7. Igoera
Atarrabia
Herrikoia
web
8
Aldapa Elkartearen VII. Krosa
Iruña
Herrikoia
13
Anaitasuna Elkartearen Gaueko Krosa
Iruñea
Herrikoia
web
14
XI. Aitzkozar Herri Krosa
Bakaiku
Herrikoia
web
14
Lizoaingo XII. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
web
14
Leuzemiaren Aurkako IV. Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
15
Nalda eta Quel Hiriko VI. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
15
Doneztebeko XXXVI. Herri Krossa
Doneztebe
Herrikoia
web
15
IX. Araia Krosa
Araia
Herrikoia
web
21
Virgen del Amparo XXVII. Krossa
Kastejon
Autonomikoa
web
21
XII. Oñatiko Nazioarteko Lasterketa
Oñati
Nazioartekoa I
web
28
San Fermin Marathon
Iruña
Autonomikoa
web
29
Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
Uztaila 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
20
Tuterako Entzierroaren II. Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
23
La Foulée du Festayre
Bayonne
Herrikoia
web
26
Cabezon Hiriko IV. 10 Km
Cabezon de la Sal
Autonomikoa
web
26
XXVIII Cursa Popular Sta. Cristina D\'Aro
Sta. Cristina D\'Aro
Herrikoia
web
27
XIX. Leringo Oinezko Lasterketa. Herritik Bira
Lerin
Herrikoia
web
30
Lizarrako II. Entzierroaren Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
Abuztua 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
I. Berako Gau Lasterketa
Bera
Herrikoia
web
3
C.D. Calahorra Herri Oinezko Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
8
XVI. Agoitzeko Herri Lasterketa
Agoitz
Herrikoia
10
Asuncion Amabirginako XX. Krossa
Murtxante
Autonomikoa
web
13
Unaiko Milia
Tafalla
Herrikoia
14
Ireneo Deuna XXVIII. Krosa
Baltierra
Autonomikoa
web
15
La Corruada de Senhans
Saint Martin de Seignanx
Herrikoia
web
17
Bartolome Deuna Lasterketa
Ribaforada
Autonomikoa
web
22
Calahorra Hiriko XXXII. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
24
Urtegiaren XXII. Bira
Eugi
Herrikoia
web
30
XXXIII. Agerrako Krosa
Bera
Herrikoia
web
31
Korella Hiriko Oinezko XXXV. Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
31
Carrera Solidaria Una Mano para Lola
Uharte
Herrikoia
web
Iraila 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
Muel Hiriko X. Milia
Muel
Nazionala
web
6
Deliciasko XXXI. Hiri Milia
Zaragoza
Nazionala
web
7
6. Ebroko Donejakue Bidea. 1. Etapa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
7
Biana Hiriko 1. Herri Lasterketa
Biana
Herrikoia
web
14
I. Logroñoko Maratoia
Logroño
Nazionala
web
14
Laguardia Hiriko III. Herri Lasterketa
Laguardia
Herrikoia
web
20
Ergoienako XI. Bira
Lizarraga Ergoiena
Herrikoia
web
20
X. San Miguel Hiri Krosa
-
Kortes
Autonomikoa
web
21
6. Ebroko Donejakue Bidea. 2. Etapa
Alfaro
Herrikoia
web
27
Atarrabia contra el Hambre III. Elkartasun Krosa
Atarrabia
Herrikoia
web
28
Iruña Hiriko 10 KM. Lasterketa
Iruñea
Autonomikoa
web
28
XLI. Berlingo Maratoia
Berlin
Nazioartekoa I
web
28
Plazaolako VIII. Maratoi Erdia
Leitza
Herrikoia
web
28
XIV. Josetxo Imaz Memoriala
Ordizia
Herrikoia
web
Urria 2014
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Berangoko XXVII. Nazioarteko Milia
Berango
Nazionala
web
4
XVI. Txingudi Korrika
Hendaia
Herrikoia
web
5
Ibilketako Sari Nagusia
Hillingdon
Nazioartekoa I
12
Nafarroako Ardoko 3. X Milia
Erriberri
Herrikoia
web
12
Mirandako 32. Erdi Maratoia
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
12
XXV. Hiru Hondartzetako Krosa
Donostia
Herrikoia
web
12
XXVII. Tolosako San Esteban Kross Herrikoia
Tolosa
Herrikoia
web
18
Bilbao Night Marathon
Bilbo
Nazionala
web
19
Sarrigurengo 10 eta 5 Km. Lasterketa
Sarriguren
Autonomikoa
web
19
15 Km. Donostia 2014
Donostia
Autonomikoa
web
19
Andosillako V. Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
19
XIII. Rosarioko Amabirginako Hiri Krosa
Fontellas
Autonomikoa
web
25
Sakanako XIV. Herri Lasterketa
Irurtzun
Herrikoia
web
25
Milia Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Puerto Lumbreras
Nazionala
web
25
XXXIV. Lizuniagako Igoera
Bera
Herrikoia
web
25
Iruñeko Harresietako II. Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
26
Donibane Lohizune-Hondarribia Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Autonomikoa
web
26
Tarazonicako Bide Berdeko XXI. Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
26
Bularreko Minbiziaren Aurkako Elkartasun Lasterketa
Iruñea
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia