Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016 denboraldia
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Azaroa
|
Abendua
|
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
Azaroa 2015
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
51. Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
15
II. Nafarroako ANFAS Lasterketa Elkartasuna
Iruña
Herrikoia
web
15
XXVII. AMIMET Herri Lasterketa
Tutera (Lourdes Auzoa)
Herrikoia
web
15
2. Autismoren Alde Elkartasun Lasterketa
Alesbes
Herrikoia
web
22
Vuelta al Plantío IX. Krosa
San Adrian
Herrikoia
web
28
Saturnino Deuna XXIV. Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
29
Donostia-San Sebastian Marathon
Donostia
Nazionala
web
29
Genero Indarkeriaren Aurka I. Elkartasun Lasterketa
Obanos
Herrikoia
29
I Malagako Unibertsitateko Herri Lasterketa
Malaga
Herrikoia
web
Abendua 2015
Lasterketaren izena
Herria
Maila
8
Peñetako XXXVII. Krosa
Tafalla
Autonomikoa
web
8
XXXV. Herri Lasterketa Barricarte Memoriala
Altsasu
Herrikoia
web
12
XXIV. Txantreako Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
12
III Malagako Unibertsitateko Eguberri Lasterketa
Malaga
Herrikoia
web
13
XLVIII. Gasteizko Maratoi Erdia
Gasteiz
Autonomikoa
web
13
XVII Trofeo de Marcha Cerro Buenavista
Getafe
Nazionala
web
19
Martzila Krosa
Marcilla
Herrikoia
web
19
XVII. Jatorri Deituren Lasterketa
Mendavia
Herrikoia
web
24
Baleko I. Krosa
Oteiza
Herrikoia
web
26
Lodosa Hiriko XIII. Eguberriko Krosa
Lodosa
Herrikoia
26
Pasai Antxoko 6. Gabonetako Krossa
Pasai Antxo
Herrikoia
web
27
Artikako San Silbestre Lasterketa Nerearen Alde
Artika
Herrikoia
web
31
XXXI. Leringo San Silbestre Lasterketa
Lerin
Herrikoia
web
31
XXXIII. Iruñeko San Silbestre Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
31
XXXV. Tuterako San Silbestre Herri Lasterketa
Tutera
Herrikoia
web
31
XVI. Erriberriko San Silbestre Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
31
Burlatako San Silbestrea
Burlata
Herrikoia
web
31
XXXVII. Altsasuko San Silbestre Lasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
31
XVI. Eguesibarko Silbestre Deuna
Olatz
Herrikoia
web
31
Lizarrako IV. San Silbestre Lasterketa
Lizarra
Herrikoia
web
31
II. Leitzako San Silbestre Lasterketa
Leitza
Herrikoia
web
31
La Cursa dels Nassos
Bartzelona
Herrikoia
web
31
Villanuako 15. San Sibestre
Villanua
Herrikoia
web
31
Funesko San Silbestre Lasterketa
Funes
Herrikoia
web
Urtarrila 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
XXVIII Larragako Errege Krosa
Larraga
Herrikoia
web
6
Sahararen Aldeko Errege Krosa
Gares
Herrikoia
web
10
86. Erregeko Nazioarteko Krosa. Gimn. Ulia
Donostia
Nazioartekoa I
web
10
Aiegiko II. Herri Lasterketa
Aiegi
Herrikoia
web
17
XI. Araitz-Betelu Krossa
Betelu
Herrikoia
web
17
Alhaurin de la Torreko Maratoi Erdia
Alhaurín de la Torre
Herrikoia
24
Maratoi Erdiko Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Santa Pola
Nazionala
web
31
XXXVI. Idiazabalgo Herri Krosa
Idiazabal
Herrikoia
web
Otsaila 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
13
Euskadiko Martxa Txapelketa
Portugalete
Autonomikoa
web
14
VII. Tuterako Maratoi Erdia
Tutera
Herrikoia
web
14
Minbiziaren Aurka I. Lasterketa
San Adrian
Herrikoia
web
21
Maratoiko Espainiako Txapelketa (Abs + Bet)
Sevilla
Nazionala
web
27
Rincon de Sotoko Gau Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
27
X. Sagarlasterra Herri Lasterketa
Hernani
Herrikoia
web
28
Marcha Rutan Espainiako Txapelketa
Motril
Nazionala
web
Martxoa 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6
27. Lilaton
Donostia
Herrikoia
web
6
Donejakue Bideko X. Maratoi Erdia
Najera
Herrikoia
web
13
XIV. Udaberriko Lasterketa. Donostiarrak
Donostia
Autonomikoa
web
13
Enoturismo 11. Herri Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
web
13
III. Altsasuko Lilasterketa
Altsasu
Herrikoia
web
19
Laredo Hiriko XIV. 10 Km.
Laredo
Nazionala
web
19
Muthiko Alaiak 6. Herri Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
20
XXXVII. Etxauriko Krosa
Etxauri
Herrikoia
web
20
II. Sarrigurengo Elkartasun Lasterketa
Sarriguren
Herrikoia
web
20
XXVIII. Lekunberriko Legoa
Lekunberri
Herrikoia
web
20
LXVIII Espainiako 20 Km. Martxako rutan Txapelketa
Caceres
Nazionala
web
25
XXI. Kross Trail Yugora
Muskaria
Herrikoia
web
Apirila 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
XXVII. Udaberriko Lasterketa Azkoien 2016
Azkoien
Herrikoia
10
XXXVI. Iurretako Hiri Froga
Iurreta
Nazionala
web
10
Emakumeen Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
10
Faltzes Hiriko XXVII. Krosa
Faltzes
Herrikoia
web
16
XI. Bilboko Nazioarteko Milia
Bilbo
Nazioartekoa I
web
16
XXIII Azkoitia-Azpeitia Erdi Maratoia
Azkoitia
Nazionala
web
17
Hiru-Herri XXVII. Herri Lasterketa
Atarrabia
Autonomikoa
web
17
XXXVI Vuelta a la Mejana Herri Lasterketa 2016
Tutera
Autonomikoa
web
23
XXXVIII. Leitzako Herri Krossa
Leitza
Herrikoia
web
24
8. Calahorra Baratzako Hiria Herri Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
24
10 Km. Rutan Espainiako Txapelketa (Abs+Bet)
Alcañiz
Nazionala
web
24
Donejakue Bidea XXIII. Lasterketa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
24
Almadiaren II. Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
24
Ruanda 2016 Elkartasun Lasterketa
Mutiloa Beiti
Herrikoia
web
Maiatza 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
El Charco S.R.C. XXX. Herri Lasterketa
Antsoain
Autonomikoa
web
1
XXVIII. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
8
Iruñeko Erdi Maratoia
Iruña
Autonomikoa
web
8
VIII. Irurita Herri Lasterketa
Irurita
Herrikoia
15
Martin Fiz Maratoia
Gasteiz
Nazionala
web
15
Aio Hiriko II. Elkartasun Lasterketa
Aio
Herrikoia
web
15
Koreiako 15 Km.
Koreia
Herrikoia
web
20/22
Beteranoen Europako Rutan Txapelketa
Vila Real de S. Antonio
Nazioartekoa I
web
21
XXXI. Lanzeluze Krosa
Berriozar
Herrikoia
21
XII. Aitzkozar Herri Lasterketa
Bakaiku
Herrikoia
web
21
IX. Axular Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
21
Pitillaseko Urmaelako IV. Herri Krosa
Pitillas
Herrikoia
web
22
Media Donosti
Donostia
Autonomikoa
web
28
XIX. Iturberoko Krosa
Ilunberri
Herrikoia
web
28
III. Ziordiko Elkartasun Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
28
Barañain-Tsunza 2016 Elkartasun Lasterketa
Barañain
Herrikoia
web
Ekaina 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Tutera Hiriko IV. Gau 10 Km.
Tutera
Autonomikoa
web
5
Nalda eta Queleko Arana VIII. Lasterketa
Quel
Herrikoia
web
5
Aldapa Elkartearen IX. Krosa
Iruña
Herrikoia
11
Lizoain-Arriasgoitiko XIV. Herri Lasterketa
Lizoain
Herrikoia
12
Los Arcos-Biana Maratoi Erdia
Urantzia
Autonomikoa
web
14
Leucemiaren Aurka 6. Herri Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
18
EDP San Fermin Marathon
Iruña
Autonomikoa
web
19
XI. Araia Krosa
Araia
Herrikoia
web
24
Anaitasuna Gaueko Krossa
Iruñea
Herrikoia
web
25
Virgen del Amparo XXIX. Krossa
Kastejon
Autonomikoa
web
26
Doneztebeko XXXVIII. Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
26
XXVI Noaingo Herri Krosa. Dravet Sindromeren Alde
Noain
Herrikoia
web
Uztaila 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Entzierroaren Lasterketa
Iruña
Autonomikoa
web
17
XXXII. Puiu Krossa
Puio
Herrikoia
25
XXI. Leringo Herriko Bira
Lerin
Herrikoia
Abuztua 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
7
ASuncion Amabirgina XXII. Krosa
Murtxante
Herrikoia
web
12
XVII. Agoizko Herri Lasterketa. Cross de la costrada
Agoitz
Herrikoia
web
13
Unai Milia
Tafalla
Herrikoia
13
Ireneo Deuna Herri Krosa 2016
Baltierra
Herrikoia
web
19
Calahorra Hiriko XXXIV. Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
21
Bartolome Deuna Joia
Ribaforada
Autonomikoa
22
Aldeanueva de Ebroko 4. Entzierroaren Lasterketa
Aldeanueva de Ebro
Herrikoia
28
Eugi Urtegiko XXIV. Krosa
Eugi
Herrikoia
web
28
Uharteko Kossa
Uharte
Herrikoia
web
28
Ursula Amabirginaren XXV. Krosa
Murillo el Fruto
Herrikoia
web
Iraila 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Artikako Elkartasun I. Herri Lasterketa
Artiberri
Herrikoia
web
4
Biana Hiriko III. Herri Lasterketa
Biana
Herrikoia
web
4
Koreia Hiriko XXXVII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
10
Toro con soga running 2016. 2. edizioa
Lodosa
Herrikoia
web
11
Plazaolaren Bide Berdeko Maratoia
Lekunberri
Herrikoia
web
11
Arreko Krosa V. Dorreari Itzulia
Arre
Herrikoia
web
11
VIII. Ebroko Donejakue Bidea
Rincon de Soto
Herrikoia
web
11
Logroño Hiriko III. Maratoia
Logroño
Nazionala
web
17
XII. Ergoienako Bira
Dorrao
Herrikoia
17
X. Getxoko Milia
Getxo
Autonomikoa
web
17
Mikel Deuna XII. Hiri Krosa 2016
Kortes
Autonomikoa
web
18
10 Km. Iruña Hiriko
Iruña
Autonomikoa
web
23
III. Ferietako Herri Kros Mistoa
Gares
Herrikoia
web
24
Atarrabia Gosearen Aurka V. Krosa
Atarrabia
Herrikoia
web
24
Milia Rutaneko VIII. Espainiako Txapelketa
Marin
Nazionala
web
24
Euskaraz Bizi Nahi Dut Lasterketa
Iruña
Herrikoia
25
VIII. Ebroko Donejakue Bidea
Alfaro
Herrikoia
web
Urria 2016
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
XVIII. Txingudi Korrika
Hendaia
Herrikoia
web
1
Errotxapearen Eguna 3. Herri Krossa
Iruñea
Herrikoia
web
1
Berangoko XXIX. Nazioarteko Milia
Berango
Nazioartekoa I
web
1
3. Autismoren Alde Haurrentzat Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
2
Miranda Hiriko XXXIV. Maratoi Erdia
Miranda de Ebro
Autonomikoa
web
7
XXVIII. Agurain Herri Lasterketa
Agurain
Herrikoia
web
9
Hiru Hondartzen XXVII Krosa
Donostia
Autonomikoa
web
9
Nafarroako Elkartasun Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
15
C.A. Iranzu IV. Herri Lasterketa
Lizarra
Autonomikoa
web
16
Donostiako 15 km. Klasika
Donostia
Autonomikoa
web
16
Andosila Hiriko Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
22
Zubiri-Iruña I. Maratoi Erdia
Zubiri
Herrikoia
web
22
XXXVI. Lizuniagara Igoera
Bera
Herrikoia
web
22
XVI Sakanako Herri Krosa
Lakuntza
Herrikoia
web
23
XIX. Euskalherriko Maratoi Erdia
Donibane Lohitzune
Autonomikoa
web
29
Tarazonicaren Bide Berdearen XXIII. Herri Lasterketa
Tutera
Autonomikoa
web
30
I LTTL Lesakako Tren Txikito Lasterketa
Lesaka
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia